• Olmic
    3.7k



    Baš mi rekao netko da je Marinelli iz Arsenala dobio upravo takav crveni, ne znam nisam ni sam pametan o pravilima igre
  • Dinamosaur
    1.5k
    I dobro da je Osijek pobijedio jer sad Rijeka ne smije skinut gaće na poljudu ako želi biti među prva 3.
  • Jaro
    7.4k
    mislim da je Rijeka preslaba za drzati korak s Osijekom, a kamo li Hajdukom i Dinamom...
  • NitkoBitan
    17.6k
    A koja je razlika biti 3. ili 4. da bi to bila neka dodatna motivacija Rijeci da pobjedi na Poljudu? Teoretski ako Gorica osvoji Kup išla bi u kvalifikacije za KL umjesto 4. na tablici. Cisto sumnjam da ce Gorica osvojit Kup ili zavrsit na 4. mjestu da oduzme Rijeci mjesto u kvalifikacijama za Europu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Slabija je od ove trojke al tko može tvrdit da neće zabljesnut protiv tovara. Ima i kod njih municije Drmic,Ampem,Muric,Pavicic..
  • Dinamosaur
    1.5k
    Sumnjam i ja,skoro pa nemoguće da se to dogodi al opet dok postoji i teorija neće se valjda predat unaprijed
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ni Osijek ni Rijeka realno nemaju kadar da se bore sa Dinamom i Hajdukom. Čestić, Jurčević, Miloš, Fućak, Vukčević, Topčagić i ekipa ne bi imali mjesta niti na klupi Dinama, a bome sada ni Hajduka.

    Osijek će se držati gore zahvaljući Bjelici i jako dobroj obrambenoj igri, a Rijeka će ipak posustati. To naravno ne znači da Rijeka nije dobra ili da ne može pobijediti nekoga od ova tri gore.
  • Krizy
    43.5k
    Rijeka je utakmicu završila s igračem manje nakon što je u samo tri minute Abass zaradio dva žuta kartona, oba zbog nesportskog ponašanja. Po izlasku s terena razbio je vrata svlačionice!?

    Kreno golgeterski u sezonu, ušlo mu sve što je opucao protiv nas i onda se ugasio, ima više žutih od golova.
  • Jurki
    11.7k
    koja Rijeka, Osijek, magarad.. nista.. mi cemo biti pravi i titula je tu. Inace nemam obicaj pisat puno.. al sam popizdel dns zbog svršavanja piskarala.. jebo im pas mater blitvarsku
  • Dinamosaur
    1.5k
    A tko bi od igrača Hajduka mogao igrat u prvoj postavi Dinama, po kvaliteti samo Livaja, možda Krovinović umjesto Mišića u rotaciji i sad Kalinić s obzirom da nam špice ne rade baš.

    Mene taj Hajduk uopće nije zastrašio niti impresionirao iako pola HR priča o nekoj vrhunskoj momčadi. Pumpaju medije i euforiju uz dobar marketing. Nadam se da će se njihov balončić u kojem trenutno lete brzo raspuknuti
  • Olmic
    3.7k

    Možda i Elez umjesto Franjić/Perić
  • marcio amoroso
    36.6k
    A tko bi od igrača Hajduka mogao igrat u prvoj postavi Dinama, po kvaliteti samo Livaja, možda Krovinović umjesto Mišića u rotaciji i sad Kalinić s obzirom da nam špice ne rade baš.Dinamosaur

    Uspoređujem kadar Hajduka sa kadrom Rijeke i Osijeka.
    Nigdje nisam spomenuo tko bi iz Hajduka mogao igrati u prvih 11 Dinama.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni je osobno jako drago da imamo jak HNL gdje je svako kolo napeto. Ovakvu smo situaciju i ligi čekali godinama.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nema veze ali si ga dignuo uz bok Dinamu pa me to navelo na takav odgovor:

    Ni Osijek ni Rijeka realno nemaju kadar da se bore sa Dinamom i Hajdukom.marcio amoroso

    Dinamo je jači od svih. Nadam se da će Kopić to znati iskoristiti i bez trzavica osvojiti prvenstvo
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ovom HNL-u fali samo bolja infrastruktura i Kek u Rijeci. Mislim da bi onda baš gorila i krava i štala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.