• Woot
    101


    Ne vjerujem ni da bi se Livi prepao bas
  • NORTE
    11.5k
    Na utakmici hajduk:slaven belupo cijeli stadion pjeva: "mrzim dinamo srpsko ime to"db-izbjeglica
    Nije dosta.
  • Nino Bule
    13.8k
    Osijek vec dvije vrhunske sanse
  • Ali
    2.2k
    Tri detalja o kojima sigurno necemo citati u novinama sa utakmice hajduk:belupo
    1.kod prvog gola, nakon kornera odbijena lopta do grgica koji puca prema golu, livaja na putanji izmedju golmana i lopte u offside poziciji, a drugi elez koji sjedi i zatvara mogucnost da golman stigne loptu isto u offside poziciji.
    2.dva zuta kartona od kojih su oba starta tijelom i to u trenucima kada se beluoo podigao i smanjo na 2:1
    3.kod penala za livaju, sudac prvo pokazao sa obje ruke u zraku igraj dalje... i onda par trenutala nakon toga kad jsu zabili svirao penal???

    Inace ne hajduk bio unat o bolji od sb, ali je ovo uvlacenje hns u pak strasno...
  • Captain America
    17.7k
    Nećemo valjda kukat zbog suđenja tad 4. klubu na tablici? Ovisimo sami o sebi, psihotičari dolje ako vide urotu protiv sebe, kakav god dokaz im dao, neće promijenit mišljenje.
  • vjeko1701
    8.4k
    Osijek zasad pojeo Rijeku
  • Nino Bule
    13.8k
    Ovo bi mogao bit penal za osijek
  • Keyser Soze
    10k
    Čisti penal po meni
  • Nino Bule
    13.8k
    Iznad lakta je, mislim da nece sudit
  • xavier
    12.1k
    Meni ovo nije penal.
  • Nino Bule
    13.8k
    Dobra odluka, dosta iznad lakta skoro pa rame
  • Krizy
    43.5k
    Bule standardno crveni, zamijenio je Mancea iz Rijeke
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovo je baš jako teško odlučiti. Ne znam jel rame ili ruka.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ma meni takvi penali nemaju smisla, sve te nebitne ruke gdje lopta u nekom centaršutu slučajno pogodi igrača u ruku su farsa proizišla iz var-a. Dobra odluka jovića, barem po meni, ja ne bi ni sudio onaj penal za hajduk protiv gorice.

    Druga stvar ako je ruka baš jako i očito izmaknuta od ostatka tijela.
  • Nino Bule
    13.8k
    Govorio je i bruno maric na tribini da je dogovor da varom sude penale samo koje bi 9/10 sudaca sudilo, ovo je situacija di bar pola sudaca ne bi ovo sudilo i ako ga na prvu nisi sudio onda ne bi trebao varom mjenjat odluku. Moraju smanjit vrijeme pregleda i kolicinu penala inace bi svaku utakmicu imali 2 ovakva penala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.