• vjeko1701
    8.4k
    Meni je više dao dojam da se sprda
  • Praskaton
    2.3k
    Svaku loptu u sredini nose,stvarno strasna energija i zelja..ne vidim tko moze jednako odgovorit osim osijeka i mozda nas
  • Keyser Soze
    10k
    Odlično igraju tovari kaj je, je, bit će zanimljivo prvenstvo do samog kraja kak stvari stoje.
  • vjeko1701
    8.4k
    Iskreno, više šanse dajem Rijeci nego Osijeku da ih puknu. Sad imaju dovoljno individuale kvalitete naprijed da im barem nekaj prođe protiv Bjeličine garde. S druge strane Rijeka može biti dosta opasna preko brze tranzicije kaj im još uvijek šteka.
  • serbus
    4.2k
    Za sve je kriv krivo suđen korner, da nije krivo suđen ne bi kasnije pao gol skroz druga tekma..

    Zajebancija na stranu za sada daleko najljepši nogomet igraju stvaraju lako šanse pete se igraju ko nekad Petković. Zanimljiv će biti derbi
  • Derek Trotter
    338
    I dalje smo na +5, i dalje je sve u našim rukama (koliko god mi to jezivo zvučalo znajući tko nam je na klupi) i dalje imamo najbolju ekipu.

    Samo nek' oni pobjeđuju i nadaju se, bit će nam ljepše u 5.mjesecu slaviti.
  • Keyser Soze
    10k
    i dalje imamo najbolju ekipu.Derek Trotter

    S obzirom kako su se tovari pojačali više mi to izgleda li-la, a ne da sad mi tu uvjerljivo prednjačimo kvalitetom. Realno, ovo će bit zajebano pogotovo na poljudu, a imamo i Osijek u gostima gdje ti nitko ne garantira bodove.
  • Praskaton
    2.3k
    Najgora stvar po nas je na klupi..pogledajte nasu jucerasnju utakmicu i ovu hajduk..nemjerljivo koliko svjezije oni izgledaju od nas

    Kopic ce nas kostat titule i ne razumijem kako to uprava ne vidi
  • Fanboy
    2.6k
    Igraju okomito i agresivno, dvije stvari koje meni pod Kopićem nedostaju gdje se dosta kruži okolo i traži previše preko bokova. Realno, imamo itekako igrače za igrati kroz sredinu, a Mišić nam je velik uteg u brzini igre.
    Osijek će se dizelski podignuti do kraja...
  • vjeko1701
    8.4k
    Ok, al usporedi SB danas, prvi gol im obrana stoji 30 metara od gola, većina ekipe oko ili preko centra. Protiv nas 8 od 11 igrača na 20 metara od gola.
  • Fanboy
    2.6k

    Sad usporedi Hajduk nakon prvog gola i usporedi nas nakon prvog gola ? Oni pritišću dalje, a kod nas nastane neka nervoza i ide se branit taj jedan gol. Onda se na to nadoveže panika...Oni sad melju i idu jedan, drugi, treći gol...Kod Dinama nakon prvog pod Kopićem se staje sa igrom i priča kako čuvamo rezultat.
  • Ludovic IX
    7.3k
    To ti je zato što zadnjih 10 godina hajduk nije bauk bio. Slaven je dolje znao dobit ali ovaj hajduk je ipak druga priča. I imaju trenera.

    I onda Slaven ko rijeka protiv nas ide u neko nadogradnje i dobije porciju. Protiv nas HNL momčadi mogu do rezultata samo preko kontri. Ukoliko se otvore, dobiju par komada.
  • Derek Trotter
    338
    Slazem se ako cemo gledati po imenima i za koje klubove su igrali ali onda pogledas da Ferro nije odigrao 10 tekmi u zadnjih godinu i po, Katic isto dugo bio ozljedjen i sad im je najlosiji, Livaja klasa za HNL al ni do koljena npr. Orsicu koji je zabijao hrpu vaznih golova za nas u Europi a Livaji vrhunac jedan AEK, ovaj Grgic ili Vukovic ne mogu u istu recenicu stati sa Ademijem, Madjar dobar al vec u godinama, s Livakovicem se L.Kalinic ne moze usporedjivati, Subasica godine pregazile, a i uvijek bi radije birao Ivanuseca nego Krovinovica, itd. Mozda zvuci previse subjektivno i navijacki ali ja to tako vidim.

    Razlika je jedino u treneru i odmah bi potpisao da nama dodje Litavac a mi njima pošaljemo Kopića. Trener je ključ.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da to ipak gledam malo realnije, nadam se da ćemo prvenstvo izvuči na mišiće i da Kopić leti nakon tog.
  • Nousername
    664
    A ne cini se meni fossati nesta puno brzi od Misica iako Bulatu treba dat sansu na toj poziciji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.