• Nino Bule
    13.8k
    Ma hajdukova obrana je propusna samo slaven je danas za kurac, napadacki hajduk mozda najbolja momcad trenutno, ovisno u kakvoj je rijeka formi
  • Jurki
    11.7k
    I dalje sve ovisi o nama. Magarad sad izgleda svjeze ali prvenstvo je jos dugo. I upitno je u kakvom ce stanju biti. A mi smo i dalje na +5. Oni realno imaju 1 igraca koji bi mozda bio u nasih 11. Nakon prvog kiksa je prici kraj. Ajmo susjedi Podravci.. trpajte tu magarad
  • Captain America
    17.7k
    Za tražit smjenu i svrašavanja se slažem u potpunosti.
  • Praskaton
    2.3k
    ok ima 7 pobjeda svaka cast al ne znam ljudi jesmo mi gledali iste utakmice,pogotovo zadnje dvije..MORA bolje od toga jer ako ne bude bolje mi gubimo prvenstvo
    Bas kako je neko reko i krznar je imao rezultat jedno vrijeme al svi smo vidili da to nije kako treba.
    Ne bi bas ceko da prospemo ovih +5 pa da onda zakljucimo da treba mijenjat
  • Captain America
    17.7k
    Ako nam bude gorilo pod petama, Niko je savršen (imaš kolumnu Vice Karina o tome). Za kratkoročno donijet rezultat odlično. A i momčad je zazivala tiranina ako možemo vjerovat Lesičkom.
  • Nino Bule
    13.8k
    Kako je bosec glup hahah, dva igraca ispred sahitija on ima zuti i radi ovo
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bas kako je neko reko i krznar je imao rezultat jedno vrijeme al svi smo vidili da to nije kako treba.Božo0

    Krznar ovu sezonu nije imao rezultat nikad. Od prvog kola su se redali kiksevi.

    Prošlu je završio sa suvereno osvojenim prvenstvom, osvojenim kupom i izbacivanjem Tottenhama. Tu sigurno nije zaslužio otkaz.

    U ovu sezonu smo ušli bez priprema igrača koji su bili u repki i sa prodajom par najbitnijih igrača.

    Ne branim nikoga, ali nije baš uvijek sve trener kriv.
  • thomas22
    262
    Ne gledam tekmu ali citam zonu i u puno postova pisete kako tovari izgledaju svjezije od nas pa se pitam kako??? Pa u prve dvije tekme jedva su se kretali po terenu, livaja trom i spor, batarelo i onaj nizozemac iz gorice poklanjali penale i golove na nivou 2ŽNL i sad oni odjednom lete i svjeziji id nas
  • Keyser Soze
    10k
    Slaven bolji 2. poluvrijeme
  • Praskaton
    2.3k
    ma normalno da nije al meni je krznar daleko bolji trener od kopica,bas ko sto si rekao puno je stvari na koje krznar nije mogao utjecat.

    Kod kopica me vidim ideju igre,o motivaciji da ne govorim.Nakon prve utakmice protiv tovara sve je bilo jasno.
    A sad vidimo i da nema muda izrotirat neke igrace.
    Ugl.unatoc pobjedama meni je ovo jako lose i strah me nastavka prvenstva
  • luka modic
    622
    drugi start Boseca uopce nije faul a prvi moguće,ovo je greška ovog drugog bez kartona što ga nije salomio kad je mogo
  • Nolifer
    8.1k
    kakav mrtvi penal?
  • Keyser Soze
    10k
    Kakav penal hahahahaha
  • Woot
    101
    Kaj se sad ovdje dogodilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.