• SAS1987
    14.7k
    Navijači dinama to već valjda cijelo desetljeće zagovaraju umjesto Lokomotive.NORTE

    Slovenski prvoligaš ne može biti isto kvalitetan inkubator ko Lokomotiva jer je liga slabija. Po meni slovenska liga može služiti samo kao Dinamo B da se kale 17, 18, 19 godišnjaci.
  • Captain America
    17.6k
    Treba sa Šibenikom i Goricom dogovorit posudbe najperspektivnijih igrača iz B momčadi. Gorica zbog blizine doma, pisalo se i na snetu da je Črnko zainteresiran za naše mlade igrače, a očito rade dobro s njima. Šibenik je oživio Marina i Jakoliša, imamo dobre odnose s Funcutima i dečki bi dobili pravu priliku, a ne bi bilo problema s prilagodbom.
  • Zagi
    7.6k
    Bio intervju as Jakovićem neki dan. Između ostalog jako nahvalio ljude u Slavenu i da se nada da će mu bit dobro u Zrinjskom. Veli novinar "zaboravili ste Goricu"...
    ..." ne želim ragovarati o Gorici". Izvuci iz toga što želiš.
    Šibenik , Slaven , Istra su idealni po meni ako će imati minutažu.
  • NORTE
    11.4k
    nigdje drugdje ne mogu ovako drobitiSalva
    Zato imamo zonu dinamovaca, da se čuje i naš glas, hvala osnivačima na tome.
  • Nino Bule
    13.4k
    Mislim da je prva slovenska di bi bio nas trener i 8,9,10 igraca bolje rjesenje nego sibenici i gorice koje s hnl trenerima igraju antinogomet i unistavaju perspektivne igrace stavljajuc ih van njihovih prirodnih pozicija. Razvojni feeder klub ima smisla samo ako je sve podređeno tim mladim igracima a za to ti treba nas trener i sd u klubu, to jedino mozemo dobit u slovenskom prvoligasu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Evo izgleda da će ta suradnja bit sa Bravom, netko ih je ode na forumu zaziva
  • maddaddam
    2.9k
    Moguće, Milić je u Bravu.
  • Krizy
    43.2k
    Bravo je uvjerljivo najmlađa momčad lige a osim Milića, tamo je već i Josipović.
  • SAS1987
    14.7k
    NK Bravo bi bila odlična izbira jer imaju i jaku nogometnu školu te solidno infrastrukturu. Mislim da je u planu i novi (atletski) stadion koji će koristiti i Bravo. Sviđe mi se da bi uzeli klub iz ljubljanskog bazena jer bi imali dostup do svih talenata u Sloveniji (90%+ ih je iz Ljubljane i okoline).

    Tamo je bio i Roko Baturina koji se odličnim igrama prodao u Ferencvaros.
  • Fanboy
    2.6k
    Kako to da se Dinamo nije više aktivirao kod naših mladih igrača rođenih u inozemstvu ?

    Recimo, imamo stalno Hrvate rođene po Njemačkoj koji igraju za podmlatke velikih klubova, a samo probijanje u prvi sastav je jako teško. Evo sad primjer Stanišića, Pongračića, pa imamo Vidovića koji igra za Bayern 2, Ivanovića za Augsburg 2, Matanovića posuđen u Frankfurt...Sva trojica su 18 godina...

    Uz malog Sučića u Salzburgu je bio i Dominik Oroz koji je otišao u Nizozemski prvoligaš, stoper i vrijednost mu je oko pola mil eura.

    Zar nije na te igrače bolje baciti oko nego dati 7 ili koliko milja za Čabraju, Štefulja itd. Oni bi imali lakši put probijanja prema vrhu, a dečki iz Salzburga jako fino napreduju pošto se opet lakše probiti.

    Evo, nedavno je Jakov Šuver odlučio igrati za Hrvatsku, donedavni kapetan Njemačke u18 vrste. Mislim da bi Dinamo s obzirom na reputaciju koju ima mogao ovdje raditi odličan posao.
  • NORTE
    11.4k
    Iz cijele velike četvorke dinamo ima najveća ulaganja u momčad, vjerojatno veća i od preostale trojke zajedno.
    To dovoljno govori za sebe i situaciju da smo na +3 samo zato jer je Slaven iznenađujuće dobio u Osijeku.

    Opet dolazimo i do toga da su unatoč lošim rezultatima i igri Krznara držali na klupi 3-4 mjeseca predugo što je gotovo uništilo sezonu s obzirom na ulaganja u momčad.

    Bočkaj, Emreli i ostanak Oršića ipak donose novu dimenziju, no porazna je činjenica da dinamo ulaže vjerojatno 5 puta više od drugih i svejedno mjesecima sabotira sam sebe ustrajući u tome da uništi sezonu.
  • Stjepan
    479
    Sve si točno rekao.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Donekle se slažem, ali ulaže i United u engleskoj najviše pa se jedva ugura u prva četiri. PSG uloži kao cijela liga skupa pa mu Lille uzme prvenstvo.

    Dinamo je osvojio 15 od zadnjih 16 prvenstava i svoja ulaganja opravdava. Trenutno ima 3 boda više i utakmicu manje od prva dva pratitelja. Od trećeg pratitelja ima 5 bodova više. Od svih njih je jedini igrao grupnu fazu europskih natjecanja i nerealno je očekivati da već sada ima 15 bodova prednosti.

    Što se tiče prekasnog otkaza Krznaru se slažem. Igra nije bila kakva treba da bude, a rezultati su također morali biti bar zrno bolji.
  • Crusades1986
    11.9k
    Mi smo realno kiksali u 3 utakmice, Slaven na otvaranju, Istra doma i Loksa u Kranjči. Sa tih 8 bodova danas bi bili uvjerljvi na vrhu i nitko ne bi pričao o nikad izjednačenijem prvenstvu već o novom-starom prvaku.

    Bočkaj je opasan po suparnički gol ne samo zbog asistencija i ubačaja već i zbog toga što je visoko podignut i nalazi se blizu gola u šansama. I protiv Rijeke i protiv Istre je imao opasne udarce koji su skoro završili u golu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja razumijem da je Split puno manja sredina od Zagreba i tam su 99% za Hajduk i njima je ovo euforija na kub ali da Zagreb ne može naći 10000 ljudi za svaku drugi vikend koji bi išli na Dinamovu utakmicu, to mi nije jasno.

    Ali sam siguran da slučajno tovari uzmi naslov, nagodinu bi nas bilo 10-15000 jer bi onda trebalo pokazati da nismo mrtvi. Već viđeno 2005/06
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.