• NORTE
    11.5k
    kruže price da im je Bojan Bogdanovic uletio sa par milja eurića. Ja osobno ne vjerujem u to.Str1nger Bell
    Oni su donaciju dobili, vjerovao ti u to ili ne.
  • Papastrumf
    12.4k
    Nek napokon i novi klinci na nasim tribinama osjete draz derbija. 13-14 godina derbi na terenu realno nije postojao, a to se naravno prenijelo i na tribine. Sve je to bila neka kamilica.
  • SAS1987
    14.7k
    donacija ili pozajmica koju treba vratiti? :smile: Velika razlika.
  • Olmic
    3.7k


    Pouzdano znam da su digli kredit na zalog Biuka...
  • SAS1987
    14.7k
    kod banke? Znaš kako velik kredit otprilike? Nisam ekspert za kredite ali mi je neobično da je igrać zalog za kredit... što ako se ozlijedi ili ako mu pade forma?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Čisto sumnjam u nečiju donaciju od par milja eura. Međutim, to nije naš problem, dinamu pozajmnice ne trebaju. Samo ove sezone klub ima input od 15-16 milja uefinih nagrada, +nekoliko velikih transfera.

    Zapravo je tragikomično što nemamo 10+ bodova prednosti pred konkurencijom.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ljudi moji ovo će bit najuzbudljivija sezona od valjda, ne znam, devedesetih. Sad sam već malo zabrinut. Bočkaj je jebeno pojačanje, ali trebali smo i još malo biti aktivni.
  • maddaddam
    2.9k
    Biti će uzbudljiva koliko mi dopustimo da bude uzbudljiva.
    Svidjela mi se Riletova izjava sinoć: ''Ove utakmice se ne igraju, ove utakmice se dobiju.''
    Da će biti žestoko, biti će. Ništa manje i ne očekujemo. Fokus i koncentracija na najjače.

    Što se tiče pojačanja u igračkom kadru...- nisam siguran da ih trebamo ovaj čas.
    Prije sam za trenera koji će izvući ono najbolje od ekipe.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ovo su im sad slatke brige, ali se nadam da Dabardouskrs neće to moći ukompnirati tj da će im zadati više brige nego zadovoljstva.
  • Praskaton
    2.3k
    Mislim da je to i razlog sto smo se uz*ebali ,svjesni kakvog trenera imamo.

    Igracki po meni najveci problem losa forma petka i ivanuseca te misic na ovoj poziciji.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Mišić nije igrač za dinano, barem ne u minutaži koliku ima.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sve troje bi definitivno mogli biti problemi, čak me Kopić toliko ne zabrinjava, ali Petković, Ivanušec i Mišić da.
  • Nousername
    664
    Svih ovih godina dovode neke anonimce a ove odjednom na svakoj poziciji imaju kvalitetnog igraca i to nikom nije cudno
  • Fanboy
    2.6k
    Po meni se Bulat morao daleko više koristiti i to je velika greška i jedna u nizu od Krznara...Taj dečko bi već sad imao daleko veći doprinos, a govorimo o igraču koji je unatoč svojoj mladosti već imao par sezona HNL-a i 2 HNL lige...
    Mi oživljavamo Mišića dok smo sa druge strane već mogli imati mladog igrača sa daleko većim dosegom...Važno je dobiti tu širinu sa Baturinom, Bulatom, Špikićem, Jurićem jer jedino tako možemo parirati.
    Inače, mislim da Osijek je dizelaška ekipa, igrali su do stanke sve bolje i bolje te su Hajduk demolirali usred Splita na kraju polusezone u igračkom smislu. Falio im je još jedan golgeter kojeg su sada dobili, još kada im se vrati Neja imati će stabilniju defanzivu. U Splitu navijači računaju na 40 od mogućih 45 bodova...
  • Fanboy
    2.6k
    Svih ovih godina dovode neke anonimce a ove odjednom na svakoj poziciji imaju kvalitetnog igraca i to nikom nije cudnoNousername

    Pa od nekud jest lova, ali kod novca nikad nema ljubavi i nitko ovo nije dao jer nekog "voli" već je na temelju nečega investirao i ima neki osigurač preko kojeg će naplatit taj dug ako ovi ne ostvare željeni rezultat. Najvjerojatnije novcem od transfera bilo Biuka ili nekog od klinaca...Jel čisti biznis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.