• Crusades1986
    12.5k
    Treba samo gledat sebe, bit u svakoj utakmici na zadovoljavajucoj razini s agresijom, trkom i zeljom. Onda nam nema konkurencije. Imamo sirok i kvalitetan kadar, konkurencija te moze samo tjerat da budes bolji. Ovo nam moze bit samo plus jer ce nas drzat napete i fokusirane.

    Vidite kak je i nama s brojkom bolje kad je liga napeta. Pogledajte prvu tekmu s Rijekom doma, pogledajte ovu drugu. Gostovanje u Istri isto.

    I onda u petom mjesecu kad osvojimo naslov ruganje na najjace kad se Luksa krene opravdavat za lovu koju nema.
  • Fanboy
    2.6k
    Nemojte prelako sve ovo gledati, mene izuzetno brine igra pod Kopićem isto kao što me brinula preko ljeta igra pod Krznarom. Ovo protiv Istre je bilo loše, oni su dobili 4:0 i dobivaju jako dobro pojačanje.

    Ajmo realno, da smo ovako kao jučer protiv Istre odigrali protiv njih na Poljudu, što mislite da bi bolje prošli nego na Maksimiru ? Da je Bjelica ovdje znao bi ishod i ove stvari bi me zabavljale. Ovako pojačavanje njih, Osijek će se definitivno dizati sa vremenom, a mi imamo trenera koji najmanje zrači nekom čvrstinom i karakterom.
  • Captain America
    17.7k
    Istra nije povezala 3 dodavanja u prvom poluvremenu, nisu ni sami znali kako su s remijem otišli na pauzu. Početkom drugog smo poveli, oni brzo dobili crveni i bio je to šahmat, odradi pol sata da se niko ne ozlijedi i ne potroši. Ne možeš isto tako uspoređivat voljni moment za Istru i Hajduk.
  • Nousername
    664
    ako tad ne popunimo gostujucu necemo nikad…
  • Nousername
    664
    Al ajmo sad stvarno jel iko zna odakle Hajduku pare za sve te igrace??
  • Stjepan
    479
    Dinamovo najveće pojačanje bi bilo kad bi se Ivanušec i Petković vratili u formu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Al ajmo sad stvarno jel iko zna odakle Hajduku pare za sve te igrace??Nousername

    Pa dobro, neš ti para za kalinića....dolazi kao slobodan igrač, nema odštete, čovjek je ušao u 35. godinu, što znači da sigurno neće potpisati ugovor na 5 sezona, već na pola, eventualno sezonu i pol. Trošak je plaća, znači sve skupa, mogu zatvoriti taj posao sa tipa pol milje eura.

    Realno tu lovu mogu dobiti prodajom par igrača na koje ionako ne računaju. Ne vidim ovo kao nekakav pretjerani financijski uteg za njih, samo na euforiju i podgrijavanje atmosfere mogu vratiti tu lovu.

    Igrački tu oni neće dobiti ništa posebno, pogotovo na duge staze, ali to je instant pojačanje koje pametan trener može iskoristiti. Pitanje je što sam igrač očekuje, ako hoće punu minutažu - to je ludost. Ako je samo spreman pomoći svojim iskustvom i prihvaća ponekad biti u drugom planu, može im pomoći, pogotovo u utakmicama kad zaškripi.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    kruže price da im je Bojan Bogdanovic uletio sa par milja eurića. Ja osobno ne vjerujem u to.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    gol.hr nema smisla komentirati, nevjerojatno tendeciozan i pristran portal, ne samo po pitanju nogometa.

    Ova situacija sa faulom ademija je smiješna. Sve i da imamo utakmicu sa blagim kriterijom i da je ono bio faul... Istra je nakon toga imala posjed lopte! Igrač istre je imao loptu pod kontrolom u svojim nogama, mogao je s njom napraviti što god hoće, predriblati sve dinamove igrače i zabiti gol, dodati suigraču koji će razviti kontru iz koje će pasti gol, izbiti je u polje, izbiti je u aut, korner, itd, itd... Umjesto toga, on je izgubio loptu i dinamo je napravio reposjed, drugu akciju, onda igrači istre rade jedan start i tek drugi start je okarekteriziran kao prekršaj. Što se tu treba dogoditi? Aktivacija VAR-a zbog običnog prekršaja u prethodnoj akciji ili što, ne kužim?

    Da je dinamova akcija nastavljena bez istrinog posjeda i da je sudac sudio penal ili da je pao gol, situacija bi se vjerojatno gledala, kao što se gledala situacija kad je dinamo zabio onaj poništeni gol u rijeci za totalni preokret. Međutim, istra je imala posjed i tu svaka priča staje.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Hajduk računa sa naslovom prvaka jer jedino s nekim playoffom i EL mogu do 10 miliona od nagrada. KL im može donest 10 miliona samo ako do finala dođu.

    Sad je na nama da ih pošaljemo u onu stvar i nek propadnu od dugova iduće sezone
  • Olmic
    3.7k
    S ovim potpisom možemo reći kako je Dinamo dobio dobrog konkurenta.. Analizirajući pozicije može se ovako reći ( obje ekipe 352)

    Livaković vs Kalinić 60:40
    Perić vs Elez 45:55
    Šutalo vs Ferro 50:50
    Teo vs Katić 55:45
    Ristovski vs Grego 50:50
    Mišić vs Grgić 55:45
    Ademi vs Fossati/Vuković 65:35
    Pero vs Melnjak 55:45
    Ivanušec vs Krov 50:50
    Orša vs Livaja 50:50
    Petko vs Kalinić 55:45

    Klupa nam je osjetno bolja, ali imaju i oni Biuka, Ljubičića, Mlakara, Sahitija....

    Naravno sve ovisi o nama, ali jedan naš kiks i tu su, a i igramo 2/3 tekme na Poljudu
  • Klenx
    5.7k
    Nisam ja baš tako siguran da će njih dugovi nešto slomiti previše. Netko je tamo upucao solidne novce, ili se svi ovi transferi prebijaju nekim zemljištima, stanovima, poslovnim prostorima s igračima ili nekim trećim stranama.

    Nakon ovih svih događanja, ja sam siguran da imaju zakaparenog i Perišića na ljeto.

    Ove godine je borba za naslov u 20 deka. Tovari imaju najširi kadar u ligi, i uz Bjelicu najboljeg trenera.
    I dva derbija s nama dolje. Tu se nikako ne smije oba izgubiti. Inače piši propalo.

    U GNK-u su svjetski zajeb napravili kad su odgodili jesenas derbi. Ovi u raspadu s Gustaffsonom, sa skršenim mađarom, a oni se usrali i odgodili zbog West Hama doma
  • NORTE
    11.6k
    U GNK-u su svjetski zajeb napravili kad su odgodili jesenas derbi. Ovi u raspadu s Gustaffsonom, sa skršenim mađarom, a oni se usrali i odgodili zbog West Hama domaKlenx
    I kreten od trenera je kriv, kao i oni koji su ga držali toliko na klupi.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    U GNK-u su svjetski zajeb napravili kad su odgodili jesenas derbi. Ovi u raspadu s Gustaffsonom, sa skršenim mađarom, a oni se usrali i odgodili zbog West Hama domaKlenx

    Vojnik kluba - damir krznar!
  • SAS1987
    14.7k
    Deset godina slušamo na našim forumima da nam je liga dosadna jer nemamo konkurencije... što ste se sad usrali zbog Kaleta? :smile: Sad trebamo mi još jače, brže, motiviranije :smile:

    A što se tiče financija očigledno je da je netko investirao ozbiljnu lovu u klub (ili banka kao kredit ili netko drugi) ali to će se sve vidjeti na financijskim izvješćima. I prije ili kasnije će tu lovu trebati vratiti. I ne vjerujem da je u igru neko zemljište koje bi im grad poklonio jer to su pokušavali Real i Madrid pa su dobili po prstima od EU.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.