• NitkoBitan
    17k
    Cim cujem rijeci delegacija i partnerska suradnja znaci da od toga nikakve koristi (pogotovo kada je rijec o predstavnicima Saudijske Arabije xD). Elita se malo podruzila, pojela u nekom restoranu i tako to.
  • Krizy
    43.2k
    Izbora za "Igrača mjeseca" za siječanj 2022. neće biti jer smo odigrali samo jednu utakmicu sa Rijekom, pa ono. Mislio sam s prijateljskim utakmicama ali nisu mjerilo. Čekat ćemo kraj mjeseca za sljedeći izbor :grin:
  • jp23
    2.6k
    Zakinulo Komnena Andrića za siječanj :cry:
  • Krizy
    43.2k

    Ne bi bilo usporedivo s drugim mjesecima gdje je bilo puno više utakmica :grin:
    Neka zabije Sevilli i veljača je njegova :wink:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zakinulo Komnena Andrića za siječanjjp23

    Osvojit će januar ako mu dopuste :rofl:
  • Keyser Soze
    10k
    Zakinulo Komnena Andrića za siječanj :cry:jp23

    Samo zato kaj je Srbin, skandalozno!
  • NORTE
    11.4k
    Emrelijeva Legia ligaškom pobjedom sa zadnjeg mjesta se popela izvan zone ispadanja.
  • NORTE
    11.4k
    Sevilla 4 utakmice zaredom nije pobijedila.
  • vjeko1701
    8k
    Ne volim kad nam takvi dolaze. Ne bi bilo prvi put da netko protiv nas prekida negativne serije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Neznam dal je ovo prava kategorija za moje pitanje al me zanima dal ima bilo koji medij da bas onak jako stoji iza dinama, lokalni, regionalni ili nacionalni?
    Tovari imaju hrpetinu svojih lokalnih, nacional im je gol.hr
    Osijek ima glas slavonije
    Rijeka novi list

    Koji medij mi imamo da bas uvijek stoji iza nas?
  • Captain America
    17.6k
    Večernji je imao najmanje otrovnih strelica prema nama (sad će to Redžićka pojačat). Meni je žao da je 24 usiso goal.com, oni su najobjektivniji bili. Al da imamo SD ko tovari, to nemamo.
  • vjeko1701
    8k
    Nit nam treba...pa taj SD je najotrovniji njima. Jedan dio tamo pumpa euforiju da bi drugi na prvi kiks posrao sve kaj posrati može. Na račun te dihotomije maksimiziraju praćenost.
  • Beowulf112
    325
    Tovari u elementu...kalinic im potpisao...eh kad ikad smo se mi hvalili igracima na zalazu karijere ili igracima na posudbama kao pojacanjima.trebaju jos puno pure jesti da nas sustignu
  • NORTE
    11.4k
    Imam osjećaj da će sad pa do kraja sezone krenuti masovni sudački napadi na dinamo, jer samo pomaganje Hajduku nije dovoljno.
  • Salva
    2.5k
    Koliko mi je samo teško vidit euforiju s jedne strane, a totalno sivilo s druge. Pa čovječe Božji, na društvenim mrežama smo glavni i prvi kad treba sprdat mrske rivale, a kad treba doći na stadion, dokazat tko je najveći klub u Hrvata, onda je svima hladno i traže novi stadion.
    Već prožvakana tema i pun mi je da ne kažem šta kad se priča o ovome, ali da dinamov puk toliko boli briga za sve i ne osjeća potrebu doći na stadion i bodriti svoj klub u ovom trenutku, e to mi stvarno nije jasno.

    Uz svu patetiku na kojoj grade svoju reputaciju, uz njihov mentalitet i medijsko pumpanje euforije, uz nikad jače rivale iz Slavonije i sa Kvarnera, zar stvarno među i u nama ne postoji neki bunt, da ne kažem dišpet, i da pružimo ekipi podršku u vjerovatno nikad zanimljivijem i težem prvenstvu. Sutra da livaja prdne pa oni bi na temelju toga učlanili četveroznamenkasti broj novih ljudi. A gle nas, nategnutih 4000 na Rijeci, utakmici s ogromnim ulogom. Ja ne vidim situaciju ili utakmice koje više i jače privlače pravog Dinamovca od one koju trenutno imamo - borba s 3 rivala za naslov prvaka Hrvatske. Boli me ona stvar za Istok, covid potvrde i krov, da itko od tih ljudi koji svaki vikend lažu sami sebe ima imalo dinamovštine u sebi već sutra bi tražilli nacin kako nabaviti kartu za utakmicu protiv Gorice idući vikend. Svjestan sam da ovo šta pišem i nema neku poantu i da većina ovdje forumaša ne ulazi u tu populaciju, ali nigdje drugdje ne mogu ovako drobiti gluposti.

    A s druge strane, možda nas stvarno i nema više od tih par tisuća. Jer ja stvarno ne vidim način i razlog zašto netko tko nije Dinamovac ne bi u ovakvim trenucima došao na stadion. Ako je tako, a i ako nije, ništa se dramatično neće promjeniti. Brojka će biti ista. Pozdravit ću sve one koji su nedjelju proveli 300 i više kilometara udaljeni od svojih domova pratili i ŽIVJELI Dinamo te također unaprijed pozdravljam sve one koji će i idući vikend biti uz svoj klub zbog ljubavi - na stadionu bez krova, uz ogromnu represiju, covid potvrde ili bilo koji drugi razlog.
    Vidimo se na Gorici, DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.