• Nino Bule
    13.8k
    Moze ferro bit jeben ali on je tu da ga hajduk rehabilitira i ide dalje, to hajduku kratkorocno odgovara jer se ocito ide u all in, mene ne bi cudilo da krenu igrat 3 5 2 s obzirom da nemaju pravog zadnjeg veznog, a krila su im u banani (biuk, kacaniklic, edouk, sahiti). Naravno to znaci manje prilike biuku za izlog, a to su onda problemi jer osim sto vjerovatno nece imat rezultat srusit ce i vrijednost glavnom eksponatu
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja mislim da bi im Ferro mogao zaista biti pojačanje
  • Nolifer
    8.1k
    fora im je video novog pojačanja, očekujem naš brzi odgovor :smile:
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Genijalan video ko i svi njihovi do sad. Realno, kapa do poda.
  • Majki2111
    3.2k
    Da OK, u redu, ali čitam malo sportnet njihovu temu. Malo je degutantno njihovo reagiranje na takve stvari, nije li?? Da doveli su pojačanje, ali dobro brijem da se oni ne mogu smirt baš, da im je teško ostat realan i nogama na zemlji. Lako ih ponese. A zna bit dvosjekli mač.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ali dobro brijem da se oni ne mogu smirt baš, da im je teško ostat realan i nogama na zemlji. Lako ih ponese.Majki2111

    Dobro jutro majki, gdje si bio ti do sada.
  • Keyser Soze
    10k
    Zvučno ime, ali on u zadnje dvije i pol sezone nije odradio 7 punih utakmica, ne znam onda kakvo je to pojačanje.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Genijalan video ko i svi njihovi do sad. Realno, kapa do poda.puxigadjurdja

    U društvenim mrežama i tim spikama nas realno šišaju. Neka tako i ostane tj. da nas šišaju u takvim stvarima samo.
  • superhik
    11.1k
    Čekaj, to je vama dobar video?
    Smiksali sapunice i kao neku foru na bazi Kuma.
  • Eduardo
    20.3k
    Mislim da se histerija više digla zbog naslova ‘DAT ĆU TI PONUDU KOJU NE MOŽEŠ ODBITI‘. Video ok, ali ništa wau.

  • Nino Bule
    13.8k

    Covjek je danas sletio u split, naravno da si ogranicen u mogucnostima. Ne rade oni neko cudo posao s marketingom, ali u hr odskacu zato sto drugi nista po tom pitanju ne rade
  • Infinity
    16.4k
    Covjek imao 140.000 po sezoni, bilo mu tesko dati dobru ponudu :rofl:
  • Krizy
    43.5k
    Najjači su s onim "kopirate naše OSTANI za Livaju, za vašeg Oršića"
    Hahahaha nisam znao da su jedini na svijetu koji su uspjeli nagovoriti nekog igrača da ostane u klubu ili da su pokrenuli neki novi trene s #ostani.
    Kakvi klaunovi, očekujem -10 na kraju.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Oni su prvi u svemu i sve izmislili, najstarija navijačka grupa, svi kopiraju pjesme od njih, zastave, stendarde, hashtagove kojima se moli igrač da ostane. Prvo oni onda svi ostali.
  • Nino Bule
    13.8k

    Mislim da bi to s "ponuda koju nije mogao odbiti" moglo bit podjebavanje osijeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.