• Woot
    101


    Sramota. "HNL se ne vrti samo oko Dinama i Petkovića". Po ovoj logici Vice, prijatelju moj, pozicija ti je upitna, usudio si se napisati nesto lose o Hajduku.
  • deda
    32.7k
    Rijeka dovela desnog beka iz Atletica B - Andresa Solana, a Osijek stopera iz treće lige tj. Badajoza - Diego Barri.
  • Krizy
    43.5k
    Rijeka i Ikera Poza iz Citija, Barin igrač.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Moram priznati da sam razočaran ulaznim transferima velikih klubova. Dovode se trećeligaški igrači iz inozemstva ili drugoligaški iz Hrvatske. Osjeti se da baš nema para.

    Miško kao uvijek gleda da prođe jako jeftino. Tovarija nema para i to je jasno i pticama na grani. Bjelica mi posluje čudno, dovede jednog dobrog igrača, pa pet za koje nitko nije čuo i koji u najboljem slučaju mogu biti popuna popune.
  • Krizy
    43.5k
    U Dragovoljcu ostali samo dragovoljci i ipak vode protiv Lokomotive :rofl:
  • Eduardo
    20.3k
    Murić navodno odbio transfer u Tursku. Rijeka je prihvatila ponudu Konyaspora u iznosu od 550 ili 600 tisuća eura, ovisno o izvoru, ali Murić nije ni razmišljao o odlasku u Tursku, već je glatko odbio tu ideju i ugasio priču o odlasku.

    A mi kao nudili 3 milijuna :sweat:
  • Crusades1986
    12.5k
    Ferro u Splitu na liječničkom... Dmitrov ili Simić vjerojatno otpisani jer 5 stopera je previše za polusezonu.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Čovjek ima 7 golova i 6 asistencija. Jedna asistencija protiv Dinama i jedan gol tovarima. Ostalo je podijelio na dragovoljac i slične. Hoću da kažem da ga u jačim utakmicama nema, to se jasno vidjelo i jučer. Meni osobno je drago da nije došao kod nas.
  • jp23
    2.6k
    Šta je bilo sa ovim Princeom i Abassom pa da su toliko ispali iz prvog sastava Rijeke?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Abass je posuđen igrač pa vjerojatno guraju ove koje moraju prodati kao Murić. Prince na klupi je i meni iskreno enigma. On je igrač kojeg bi rado vidio kod nas.
  • maddaddam
    2.9k
    On je igrač kojeg bi rado vidio kod nas.marcio amoroso

    U Rijeci nema igrača za Dinamo kakvog želimo.
    Pogotovo ne na njihovoj klupi za rezervne igrače.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pogotovo ne na njihovoj klupi za rezervne igrače.maddaddam

    Ma on je samo jučer bio na klupi. Inače dečko igra.
  • Keyser Soze
    10k
    Ferro potpisao za Hajduk.
    Edit: Posudba do kraja sezone s pravom produljenja na sljedeću sezonu ako se Hajduk plasira u Europu.

    Znači samo posudba do kraja sezone.
  • Captain America
    17.7k
    Već viđeno loženje na fritulu kad su doveli Katića ljetos. Sad gledaju kako ga se rješit. Ovaj s razlogom ima jednoznamenkast broj utakmica u zadnjih godinu dana. Lukši populistu bitno da se rulja veseli zbog igrača Benfice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.