• Pop corn
    8.4k
    Nemoj me jebat da iznosiš detalje NDA (Non-disclosure agreement) na forumu. :smile:Mali dioničar

    Pa ovaj priča sve na tekmi Futsal Dinama hahahaha
  • jeDINA MOja ljubav
    18


    Točno, trenutno stanje stadiona najbolje prikazuje tko i kako vlada klubom zadnjih 15 godina. Možda postoji netko šta vjeruje da Bandić nebi dao mamiću zemljište na Sveticama da izgradi stadion?

    Jednostavno nije nikome bilo u interesu, ova uprava je na navijače uvijek gledala kao oporbu stoga ne čudi da nisu htjeli izgraditi stadion jer bi si sa time povećali oporbu. Naravno ni da povećanje match day prihoda te drugih prihoda koji novi stadion nosi nije bilo u interesu jer se na takve prihode ne isplaćuju menadžerske provizije te je samim time teže i krast.

    Ponavljam da je najtužniji dio što zadnjih x godina niti jedan novinar nije smio postaviti pitanje (a očito ne smije ni danas) zašto se stadion ne krene graditi na Sveticama.
    Umjesto toga mediji i dalje slijepo prenose unaprijed osmišljene spinove pomoću kojih je stvorena slika u javnosti da je izgradit stadion od 25k mjesta na praznoj parceli jebeni SF.
    Slučajno? Naravno, samo ludi teoretičari zavjere mogu tvrditi da su mediji i novinari krivi za bilo šta.
  • NORTE
    11.6k
    zadnjih x godina niti jedan novinar nije smio postaviti pitanje (a očito ne smije ni danas) zašto se stadion ne krene graditi na SveticamajeDINA MOja ljubav
    Praktički nijednom u medijima ili iz Grada i kluba nije došla takva inicijativa (ni od nove vlasti). A Svetice skoro ničemu ne koriste 5 godina. Rekreativni sport ima mjesta na ruglomiru i to odmah čim dođu prvi bageri na Svetice. S druge strane traži se "suglasnost Grada odmah" za stadion u Sesvetama.

    Kompletan taj gradski prostor (ruglomir) mogao je odavno biti djelomično komercijaliziran i uređen, uz obvezan javni dio za rekreativni sport.
  • Bosna86
    11.7k
    HDZ šuti jer im odgovara ovo stanje kad oni nisu krivi za Hajduk, ako dođe kakav trofejcic brzo će se ukrcati na pobjednički vlak… Studenac, Tommy ne prave probleme NH ali za uzvrat dobijaju top lokacije od grada za svoje trgovine… Sve 3 strane imaju svoje interese i razloge zašto se za javnost drži privid idile
  • Mali Zeus
    13.5k
    Čini mi se da cijela priča ide da će se izići ususret upravi u pogledu stadiona. Nadam se da sam u krivu i da neće na kraju sadašnja ekipa preuzeti cijeli priču, a Grad oprati ruke kako može, ali nekako ide u tom smjeru. Od čvrstih stavova o demokratizaciji do čašćenja u loži.
  • deda
    32.8k
    Bez razgovora i kompromisa u životu nema ničega. Pa ni novog stadiona.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Naravno, ja samo pišem koji je moj dojam. Možda sam potpuno u krivu.
  • miro
    4.5k
    to je jedina istina i treba se pomirit s činjenicom da ako želimo novi stadion čim prije da ćemo ga dobit pod ovom upravom - to ne znači da treba prestat s borbom i pritiskom oko demokratizacije kluba. Treba nam malo taktičnosti i političkog talenta ovdje, pa odigrati na dvije strane i s vremenom uzeti i ovce i novce, da se tak izrazim
  • deda
    32.8k
    To što nekad moraš pristati na kompromis nikako ne znači da odustaješ od svojih ciljeva i borbe.
  • serbus
    4.2k

    Ali živimo u HR izgirati će ga ko majmuna a na kraju će još Mamić rezati traku novog stadiona. Pa makar to bilo preko VR-a.
    Po meni se prelako uvukao u to Antolića blato, ako je već i htio neku komunikaciju trebali su oni dolaziti u grad a ne on njima u ložu. Ne znam jel dobio i neke Luis Viton cipele na dar pošto fura samo Adidas?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ne znam jel dobio i neke Luis Viton cipele na dar pošto fura samo Adidas?serbus

    :lol:
  • superhik
    11.1k
    Ova uprava se može srušiti, novi stadion malo teže. Ali ono što bi bilo zabrinjavajuće je to što bi ova uprava mogla novoj upravi ostaviti neke gadne financijske i pravne zavrzlame vezane uz troškove izgradnje stadiona.
  • miro
    4.5k
    taj dio može izregulirat isključivo Grad Zagreb, zato se nadam da će bit dovoljno pameti kod potpisivanja tog ugovora o stadionu. Vjerujem da će tu obje strane (i klub i grad) ući s puno figa u džepu. Na duge staze, nadam se i vjerujem da ova uprava gubi
  • superhik
    11.1k
    Grad Zagreb će odlučivati samo oko zemljišta, a oko troškova izgradnje i ostalog će sve biti na Upravi kluba.
  • maddaddam
    2.9k
    ako je već i htio neku komunikaciju trebali su oni dolaziti u grad a ne on njima u ložu.serbus

    Stadion je još uvijek gradski, tako da je došao na svoje.
    Kompromis svakako, samo se nadam da se neće uvući u njihove igrice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.