• Eduardo
    17.6k
    uf da. Dosta teško. Nisam nigdje naišao na neku listu. Dalo bi se napraviti, ali treba puno kopanja :smile:superhik

    A naslo bi se vjerovatno, ali puno je situacija kad u "bezveznim" utakmicama npr. Kupa il neke prijateljske neki igraci uzimaju traku kao sto je nedavno bio TolicWoot

    Da, bila bi to muka, a vjerojatno i mission impossible. U tu statistiku ulaze i igrači koji su preuzeli traku tijekom utakmice u situacijama kad kapetan napušta igru i sl. Sumnjam da negdje postoji baš toliko detaljna statistika.

    Ako tko zna, to je KlenxPapastrumf

    @Klenx znaš nešto što drugi ne znaju? :yum:
  • Baneki
    731
    Bio bi to fora projektić Zone, svatko tko nađe neku informaciju podijeli pa da polako popunjavamo rupe.
    Meni je to pitanje bilo interesantno kad sam pročitao kako se Radmilo Mihajlović hvali kako je bio kapetan Dinama iako ga se ja ne sjećam kao kapetana. Tad je kapetan bio Boban, a Mihajlović je to bio možda na nekoj kup utakmici ili slično. Prvi kapetan nakon rata je bio Mirko Kokotović, od tud bi mogli krenuti.
    Isto tako zanimljivo bi bilo saznati tko je bio od igrača Dinama i kapetan neke reprezentacije. Znam da su to bili osim Kokotovića, Ivica Horvat i Velimir Zajec, za ostale ne znam
  • marcio amoroso
    32.5k
    Isto tako zanimljivo bi bilo saznati tko je bio od igrača Dinama i kapetan neke reprezentacije.Baneki

    Evo trenutno je Ristovski kapetan sjeverne Makedonije.
  • Eduardo
    17.6k
    Ademi tek od 18/19!? Imam osjećaj da je duži period u pitanju. Hvala @Beli

    Bio bi to fora projektić Zone,Baneki

    Svakako :up:
  • Baneki
    731
    Bila je npr. 1980 vijest da Cico postaje kapetan, ne znam što se dogodilo sa Zajecom u to vrijeme. U tablici Belog vidi se da je Zajec bio kapetan cijelo to vrijeme pa i 1980te...
    http://www.yugopapir.com/2016/06/zlatko-cico-kranjcar-23-novi-je-kapetan.html
    cico%2B3%2Byugopapir.jpg
  • Beli
    149
    pise u textu da je Cico postao kapetan jer je Zeko otisao u JNA
  • Oluja
    3.7k
    pise u textu da je Cico postao kapetan jer je Zeko otisao u JNABeli
    Nisam znao da je otisao u Hajduk :joke:
  • Pop corn
    5.2k
    Ima netko od vas možda podatak tj. listu svih kapetana Dinama kroz povijest? Možda broj utakmica na kojima su nosili traku, tko je najdugovječniji kapetan i sl.Eduardo

    Pitao sam...
  • Pop corn
    5.2k
    Bila je npr. 1980 vijest da Cico postaje kapetan, ne znam što se dogodilo sa Zajecom u to vrijeme. U tablici Belog vidi se da je Zajec bio kapetan cijelo to vrijeme pa i 1980te...Baneki

    Otišel je u JNA. Prvo u Karlovac. Al je bil na svakoj tekmi jer su ga vikendom pustali. Cico se tada posorao s trenerom Đalmom Markovićem nakon neke tekme u Bosnoj i ovaj je moral otići. I tada dolazi Ćiro. Kup u Beogradu taman nakon kaj je bravar umro diže Cico.
  • Fićo1986
    973
    Mislite li da je moguce ukoliko prvenstvo ostane zanimljivo do kraja,ukoliko se s vremenom poboljsa situacija sa koronom u što vjerujem dolaskom proljeca,da bi se kojim slucajem ako Dinamo osvoji naslov prvaka zadnju tekmu protiv tovara mozda moglo dogoditi nesto slicno 2007 godini kada je od Maksimira do Trga gorilo sve zbog Dinama i kada je autobus sa igračima išao skupa s navijačima pješice i ta atmosfera,ima li mozda uprava namjeru napraviti nesto tako i da li me samo hvata nostalgija pa previse ocekujem...pišem čisto da malo razglabamo i spikamo...
  • Mulec86
    389

    Nest slicno je meni danas bilo u glavi ,ali nazalost nisam optimist iako bi volio tak nest . Prvenstveno zato jer ovoj upravi navijaci ne predstavljaju skoro nist i to se pokazalo milijun puta do sad. Drugo ,mislim da ce Dinamo rjesit prvenstvo puno prije nego kaj se ocekuje tak da mi neko zadnje kolo u nekoj bodovnoj napetosti i nije opcija u glavi. Obljetnica je 82' i to se mozda isto poklapa s tim nadanjima o slavlju ,al kak god bilo ove godine ce dic pehar bit sigurno posebnije radi guranja tog nakaradnog sugavog kluba u svim medijima ko nikad do sad i proglasavanja prvacima vec pocetkom 10.mjeseca . Imamo igracine na terenu i decki ce s nama svima sigurno proslavit na najljepsi moguci nacin ,a od strane uprave se ne nadam apsolutno nicemu ,ako nesto i bude bice opet ideja samih navijaca koji su duh ovog svega. Neka organizacija od ljudi koji ne znaju stavit u prodaju niti polugodisnje ulaznice dok je jasno da imaju napeto prvenstvo ,utihnute korona mjere i najmanje jedan gigantski europski susret je u najmanju ruku smijesna za ocekivat.
  • Fićo1986
    973

    Slično razmišljanje dijelim... eventualno ako sami nešto ne napravimo,drugi mislim da nece( uprava ) bilo bi lijepo,nadam se bar necemu boljem od svih ovih prijašnjih godina...
  • Krizy
    36.6k
    Naslov za "Shit of the day"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.