• serbus
    3.5k
    Ne volim te Francuze ali dečki doslovno igraju do zadnje sekunde..
  • cron1ck
    1.5k

    Ma uzeli zadnji napad bezveze loptu Šveđanima, nisu bili koraci i još ne sudi očito probijanje Mema. Uvijek se gura te Francuze i to je tako u rukometu.
  • Jaro
    5.4k
    Jednima golmani 14 obrana i 3 gola, drugima 4 obrane i odlucuje sut u zadnjoj sekundi... da su Francuzi imali osrednji dan s golmanima bi laganini dobili...
    Ugl, oba rezultata po mom ukusu...
  • serbus
    3.5k


    Slažem se ali su natjerali trkom suce, svemir, zovi kak želiš da im lopta dođe, našima bi već na ht glave gledale u pod (Crna Gora)
  • reziser
    6.2k
    kako je meni zalosno slusat sad ove pametne komentarore...a prodali bi se odmah da oni budu izbornici....

    svaka cast i spremu i metlicicu i njihovim govornim sposobnostima i upucenim kritikama...
    ali jedno je biti igrača drugo biti trener.
    Metlicic ima svoju akademiju s balicem, i postigli su što? ništa....
    ali pljuvat po drugima je vrlo lako pogotovo kod nas, a to prolazi u nasem mentalitetu i sirokim narodnim masama...
    sad pljuju opet i po Lini....hoces neces..Lino ima rezultate, uspjehe, koliko god ga se omalovazavalo....

    Horvat je odlican mladi trener, napravio je najbolje kaj se moglo u tom trenutku s obzirom na situaciju.
    lako je biti general nakon bitke
    Jel trener kriv ako golmani slabo brane? kriv ako se fula kontra, zicer? Jbg, desila se crna gora, desi se svima, ali mi dezurni pljuvaci smo zato tu...

    i da...strasno mi je drago zbog svedske! i danske naravno :up:
  • og1986
    2.9k
    Pa nisu oni se sada sjetili pljuvat. Cijelo vrijeme govore kaj ne valja. Kaj bi trebali biti zadovoljni s ovim plasmanom?
    Ono kaj je Horvat sve govorio večeras u studio je taman bilo da me protjera na školjku.
  • OBIGB
    492
    n9kt452gu1zcc1te.jpeg

    Na ovo ja ciljam… kada govorim u medijima…ovo je dno dna…jucer sam pogledao kratko ovo ponižavanje… osjetio susramlje i prebacio program

    Neovisno što je Metličić pričao, bio on u pravu ili ne, ovo se ne radi… Ovaj trener ne može vodit psa u šetnju a ne reprstaciju…kriva odluka, odlaska u emisiju, ok možda je bio vezan ugovorom…al šta je mogao očekivat… isto što i Kruno Jurčić kad je 3. put došao Mamićima popunjavat formu bez sadržaja

    Ali ipak, jedno je kad te novinar ispituje a drugo konkurent za trenera :)… Ko je kriv za ovaj cirkus? RTL najviše po meni, a realno njima to i treba…novinarska stoka još jednom gazi i ne pazi…

    Ovo je čak više za “shit of the day” al evo, stavio sam ovdje da utvrdim problematiku…da se dovedem baš u ovakvu situaciju, teško bi izdržao bez pičkaranja, gasi kamere i da vidimo… al to je neki naš način, koji baš i nije konvencijalan

    Kako god, sutra Rijeka…
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jel trener kriv ako golmani slabo brane?reziser

    nije, ali je kriv ako postoji vratar koji nije pozvan, a bolji je od tih koji slabo brane.
  • Eduardo
    17.2k
    kako je meni zalosno slusat sad ove pametne komentarore...a prodali bi se odmah da oni budu izbornici....reziser

    Pa zato su tu, da ukažu na ono što ne valja. Da ga ne bi tapšali po ramenu možda? Pero je već bio u toj situaciji pa valjda zna o čemu priča.

    Metlicic ima svoju akademiju s balicem, i postigli su što? ništa....reziser

    Osim što su napravili odličnu rukometnu školu sa svim selekcijama, imaju šest kategorija, svaka ima svog trenera.

    U akademiji su ponikli Marin Šipić i Mateo Maraš, današnji reprezentativci, a daju ih i u svim mlađim selekcijama Hrvatske. Cilj im je što više djece uključiti u rukomet, da kroz kadetske i juniorske nastupe dođu do određene razine i kvalitete. Imaju preko 200 djece.

    Organiziraju ljetne rukometne kampove, a financiraju se uglavnom od članarina i sredstava koja dobiju od Sportskog saveza grada Splita. Što bi ti?

    lqg5arlaqt4w3m9n.png
  • reziser
    6.2k
    ne znam ti ja ništa o tome, običan navijač...
    Najlakše je pljuvati, tu smo uvijek svjetski prvaci...

    Kak su stručni, a rekli su da je dancima svejedno s kim igraju. I da su Španjolci kategorija ispod...
  • reziser
    6.2k
    Jel znaš zašto šego nije pozvan?
  • reziser
    6.2k
    No vratimo se na nedjelju i dinamo :strong:
  • Eduardo
    17.2k
    ne znam ti ja ništa o tomereziser

    Ne znaš ništa, ali znaš da su postigli ništa!? Malo kontradiktorno?

    Najlakše je pljuvati, tu smo uvijek svjetski prvaci...reziser

    Konstruktivna kritika nije pljuvanje. Baš suprotno, svjetski prvaci smo u tome što uvijek sve pa i dobronamjerne kritike shvaćamo jedino i isključivo kao osobne napade i pljuvačinu.

    Kak su stručni, a rekli su da je dancima svejedno s kim igraju. I da su Španjolci kategorija ispod...reziser

    Šta se ne može pogriješiti u prognozi rezultata? Pa da na osnovu svoje stručnosti svaki put mogu pogoditi pobjednika bili bi ludi kad ne bi svakodnevno igrali kladionicu i dizali lovu bez da se oznoje. Ne samo oni nego svi bivši sportaši.

    Mourinho je 2018. prognozirao da Hrvatska na SP-u neće proći skupinu, da će ispred nas biti Argentina i Nigerija. Jel zbog toga manje stručan?
  • kinfa95
    485
    Ono jučer je bilo ružno za gledat, potpuno neprimjereno. Glavni krivac je voditelj koji je to dozvolio
  • Eduardo
    17.2k
    Fenomenalna Petra Marčinko (16) pobijedila je u svom prvom Grand Slam finalu u Melbourneu na Rod Laver Areni. Zagrepčanka je slavila protiv Belgijke grčkog porijekla Sofije Costoulas s 7-5, 6-1 te je do naslova juniorskog Australian Opena došla za samo sat vremena i 16 minuta, a Ivan Dodig je u paru s Kristinom Mladenović osvojio šesti Grand Slam, četvrti u mješovitim parovima. :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.