• seljak86
    2.4k
    Gdje je po tebi ponižavanje ovdje?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Mi(Hrvati) smo pogotovo u rukometu navikli na velike rezultate, pa im ovo dođe kao razočaranje, a ovo je realno i neki maksium ovakve neiskusne i od korone prebijene ekipe.

    Baš puno kritikuju Horvata, a znamo da nije lagan posao pred njim(smjena generacija). Ja sam ga kritikovao samo kod pozvanih i nepozvanih igrača, al mislim da on nema nikakv utjecaj na to, nego je to maslo kriminalca i uhljeba Gobca(ili pozovi koje kaze, il put pod noge) odnosno interes izloga PPD ZG.

    Uz to sve, puno problema sa koronom, sudije u prvoj tekmi, proklestvo loših golmana koje prate HR već unatrag nekoliko godina(ili da reknem odlaska Šole).

    Treba mu dat šansu pogotovo u ovoj mladoj ekipi. Metličić je sa Babićem prosuo nemoguće protiv Slovenije, ta je recimo tekma lošiji rezultat nego lošiji rezultat ukupno od strane Horvata. Lino je isto radi gluposti( stari 7 na 6 način) izgubio od Španije finale i druga prvenstva.

    Kad u ovoj ekipi sjedne sve na svoje, igrači budu iskusni, bez korone i ozljeda, tek nakon takvog prvenstva koje odradi Horvat, se može pričat o Horvatu jel za trenersku klupu, ovo ostalo su pucnjevi po praznom.
  • OBIGB
    528
    U tome da se čovjeka dovelo pred javnu televiziju, rešetalo kao da je na streljani… dociranjem… ne ulazeći u vrednovanje rezultata i igre, jer sad izbornika ima više stotina, dovodi se trenera koji još nema izgrađen autoritet na streljanu pred metličića koji je onako kurčevit i nabrijan dobio priliku sve svoje neke frustracije ispalit na izborniku… ovaj mije imao šanse, jer ipak ie ovaj nekakvo ime u našem rukometu… ono što sam gledao kratko, nije mi se nikako svidjelo, ta neverbalna komunikacija… vidjelo se da ga ovaj gazi, ali čekaj malo ovaj je jebeni izbornik…i ako se treba nešot reć, onda se to kaže u četri rukometna zida a ne pred kamerama…

    Izbornik je bio ovdje 1 na 3, a očito je zelen… pa ako će ga neko postrojavat, pa onda je to valjada savez ili vjerojatno Gobac… a kad to tako kažem, ti likovi poput Gobija ili Mamare, vole oni ostavit trenere da se prže malo…

    Ponavljam, ako je neko zasro je zasro, ali natezanje ušiju se sigurno ne radi na televiziji od strane ex igrača/komentatora…to me podsjeća na Šticu velikog znalaca komentatora dok se nije ulovio izborničke funkcije tj dok mu se nije dalo da se malo okuša
  • og1986
    2.9k
    Pa i Lino je rekao danas da ovaj euro nije valjao i da i njemu nije puno tog jasno.

    Ti misliš da će njega Gobac postrojit koji ga je tamo stavio da forsira mlade iz ppd samo da se prodaju ? Daj molim te.

    Očigledno lik nije dorastao poslu, ono na RTL mu definitivno nije pomoglo. Horvat je bio jak dok je preko medija odgovarao ostalima i dok mu je rodbina pisala po internetu. A kad je došao oči u oči vidi se da je pudlica.

    A kakvo komentiranje rezultata i igre ? Niti jednog nije bilo. Najgori uspjeh posljednjih 20 godina. Renome rukometne nacije si izgubio kad te samaraju crna Gora, a Nizozemci jučer počeli igrati i izvuku x.

    I jesu li svi ti komentatori rekli išta ovo prvenstvo kaj nije istina ili kaj bi se moglo protumačiti da samo žele zlo, a ne napredak ?

    Uglavnom potpuno kriva tema. Ako može moderator ovo staviti kamo i spada pod "ostali sportovi"
  • Eduardo
    17.6k
    Alač na Indexu žestoko oprao Metličića.
  • og1986
    2.9k


    Sve je reprezentacije pogodila korona. Island, i njemačka su bili bez najboljih igrača.

    Ta smjena generacije traje od Londona 2012.

    A Babić je izgubio od Slovenije koja je bila tekma za treće mjesto, koje je izgubio u polufinalu od Norveške jer Horvat nije zabio posljednji sedmerac. I to je veća blamaža od ovog eura ? Tak jasno.....
  • thomas22
    256
    Bas tak, sve kaj je metlicic trebal s babicem na čelu je to da zlajo zabije sedmerac i u finalu smo i sad to neko naziva vecom blamazom od ove. Svasta se moze procitati ovdje
  • Eduardo
    17.6k
    Hrvatska rukometna reprezentacija igrat će protiv boljeg iz dvoboja Ukrajine ili Finske u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko rukometno prvenstvo 2023. koje se igra u Švedskoj i Poljskoj.

    Naši se rukometaši uključuju u drugoj rundi kvalifikacija koja se igra na dvije utakmice u periodu između 11. i 17. travnja ove godine. Ukrajina i Finska igraju prvu rundu kvalifikacija u periodu između između 14. i 20. ožujka
  • reziser
    6.4k
    Ne znaš ništa, ali znaš da su postigli ništa!? Malo kontradiktornoEduardo
    treba znati prepoznati sarkazam :razz:

    Šta se ne može pogriješiti u prognozi rezultata?Eduardo
    jel se moze pogrijesiti u odabiru igrača, taktici?

    Organiziraju ljetne rukometne kampove,
    Eduardo
    skoro svaki klub si organizira neke kampove, a to je opce poznato uzimanje jos novaca roditeljima... rade kampove zbog sebe a ne djece. ali to su neke druge priče...

    podrska Horvatu koji je odlican trener, a ove velike igracine koji komentiraju...njihovi komentari govore dovoljno o njima, Pravi sportski komentarii, pravi sportasi
    za mene zavrsena tema
  • Eduardo
    17.6k
    treba znati prepoznati sarkazamreziser

    Bio si sarkastičan? Kako da ne :wink:

    jel se moze pogrijesiti u odabiru igrača, taktici?reziser

    Opet si sarkastičan? :sweat: Usporedba ti je promašena u potpunosti. Pogrešno prognoziranje rezultata u nekom studiju i pogrešan odabir igrača i taktike na EP imaju istu težinu? Čovječe pa to ne može u istu rečenicu. Bravo :clap:

    skoro svaki klub si organizira neke kampove, a to je opce poznati uzimanje jos novaca roditeljima... rade kampove zbog sebe a ne djece. ali to su neke druge priče...reziser

    To znaš ili ne znaš?
  • reziser
    6.4k
    ajde sjedi 5....znas ti bolje.... over and out
  • Eduardo
    17.6k
    još jedan argument kojim si rasturio. Tipično od tebe :up:
  • reziser
    6.4k
    o argumetnima o ovoj temi zbilja ne mislim s tobom, imam puno kompetentnijih sugovornika o toj temi od tebe...
    ovo je forum dinamo....pa ti prepustam prosipanje pameti
  • Eduardo
    17.6k
    ništa ja ne prosipam samo iznosim svoje mišljenje isto kao i ti. A pošto si ostavio komentar to znači da je podložan replici jednako kao i svaki drugi na forumu, osim ako nisi mislio voditi monolog?

    o argumetnima o ovoj temi zbilja ne mislim s tobom, imam puno kometentnijih sugovornika o toj temi od tebe...reziser

    Drago mi je da imaš, ali zašto onda uopće ulaziš u razgovor ovdje? JBG, kad postaš nešto znaš da postoji mogućnost da ti netko odgovori. Mnogi od nas nisu kompetentni ni za stadione, transfere, taktiku, politiku i sl. pa se opet piše i raspravlja. I ako se ne složimo u nečemu to ne znači da moramo potezati za ovakvim komentarima. Ovo je kulturan način da kažeš nekome; šta ja imam pričati s tobom, glup si i nemaš pojma. :smile:

    BTW - nema potrebe da idemo u inbox. Ne, nemam pick na tebe niti se svađam samo odgovaram na način kakvim si i sam replicirao.

    Uživaj.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Tom Brady ode u mirovinu. Rame uz rame sa Phelpsom, Tigerom i Jordanom kao najveći američki sportaš ikada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.