• Captain America
    17.6k
    To nisu novinari, nego talog društva i genetski otpad. To je nekad bio posao, danas "umijeće" stvaranja clickbait naslova i linkanja istih na društvene mreže uz neizostavan cringe komentar i emotikon. Jebe se njima za Dinamo, Hajduk, Osijek i Rijeku, bitno da se klikne i proda reklamni prostor.
  • Batigol86
    224
    Dobar dio Dinamovog navijackog puka se raduje svakom transferu, kao da oni osobno imaju postotak od prodaje. Ne mogu razumijeti te mozgove, al to je sve produkt "puni smo ko brod" politike klupskih otaca. Koji k onda prodajes ako si pun.

    Sto se tice Orsica, ako on stvarno zeli ici neznam sta uciniti al ako mali dio njega zeli ostat, klub mora napraviti sve, bas sve da ostane (financijski i kako god). Mislim normalan klub bi trebao to uraditi al Dinamo je sve osim normalan.

    Kao sta je netko negdje naveo na forumu, Orsic utjelovljuje sve sto zelim od Dinamovog igraca.
  • kinfa95
    489
    Dobar dio Dinamovog navijackog puka se raduje svakom transferuBatigol86

    ovo me niko ne može uvjeriti da je istina
  • mniokl
    279
    To podržava 10-15% mamićevaca nikakav "dobar dio", u pravu si!
  • Batigol86
    224

    Malo karikiram, ne mislim bukvalno vecina, al cesto cujes i procitas komentare koji opravdavaju prodaju igraca, jer smo eto zaradili lovu, super.
  • Bosna86
    11.6k
    Vise me nervira kad pročitam on je legenda, ne treba mu praviti probleme… Klub je IZNAD svakog pojedinca… Ne govorim ovo samo za Orsica, bruku para smo popušili jer se ne želi praviti probleme
  • Woot
    101

    A dogodi se i njima da nesto dobro napisu, samo pazi, nemoj se naviknut
  • Nino Bule
    13.4k
    Vise puta ponavljano vice je pravi dinamovac i nikad nece bez razloga pišat po dinamu ko ostali indexovci
  • Captain America
    17.6k
    Vice je naš tako da od njega neće bit zlonamjernosti. Pogledo sam večeras malo Tribinin Q&A, ukratko oko Orše zaključak je da za HNL neće falit, al tuć ćemo se u glavu kad dođe Europa jer tih 8 milijuna donese svojim golovima velikanima. I Zizi i Miho su rekli da prema njihovim saznanjima nema nikakvih pregovora oko Lovrića.
  • deda
    32.6k
    Da, sve je već dogovoreno :wink:
  • Krizy
    43.2k
    Devetke zadnjih 20 godina :grimace:

    Komnen Andrić (18/19 - ?)
    41/15

    Mario Budimir (17/18 - 18/19)
    21/9

    Ángelo Henríquez (14/15 - 17/18)
    129/51

    Andrej Kramarić (13/14)
    7/3

    Andrej Kramarić (09/10 - 10/11)
    44/8

    Boško Balaban (07/08 - 08/09)
    47/20

    Anderson Costa (06/07)
    13/1

    Goran Ljubojević (04/05)
    41/13

    Branko Strupar (03/04)
    13/7

    Ivica Olić (02/03)
    27/16

    Domagoj Abramović (01/02)
    13/4
  • Eduardo
    20k
    razočarao si me :yum: očekivao bih od tebe i broj golova svakog od njih :sweat:
  • Krizy
    43.2k
    Propust ispravljen :razz:
    Sigurno nisu sasvim točne brojke s Wikipedije.
  • Eduardo
    20k
    pusti Wiki, koristi hrnogomet.com :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.