• marcio amoroso
    36.6k

    Ma sve jasno :grin: :up:
  • Ali
    2.2k
    Kakvo je smece ovaj Jakolis, pazi odrastao si u Sibeniku, brat ti zarafjuje mruh u tom klubu. Otisao si u Hajduk koji te odbacio kao skart robu. Sibenik ti opet izadje u susret i da ti mhedto u prvih 11, vrate te iz mrtvih. I onda imas priliku otici u seriu b i normalan covjek bi sjeo za stol sa ljudima iz sibenika i dogovorio da uplate hajduku onib 250 i taman sutra otisao u italiju za 350 to bi bilo barem mali push za dibensku napacenu blagajnu i eventualno neki udio od buduceg transfera... ne ti se pos... ljudima koji su te reanimirali i priskrbis tih dodatnih 100t€ klubu koji te prekrizio i ciji su ti navijaci rodjenoj majci na kucu napisali da pripremi crninu ????

    Ovo je za kategoriju kreten godine, sad mu i bratu trebaju dat nogu u guzicu pa nek mu on isplati placu do kraja ljeta...
  • NORTE
    11.5k

    Caktaš, Ferro, Jakoliš. Hnl postaje liga rivala, velika četvorka više nije samo izraz i želja, jedni će druge činiti jačima. Nikad jači Osijek s Bjelicom i Pampasom kao direktan izazivač dinamu. Skoro ukidanje covid potvrda vraća i posjetu na razinu u kojoj će Hnl bez problema naći novog tv partnera.
  • og1986
    2.9k
    Ovaj jakoliš je malo veći tenkre. Valjda sve moždane stanice ošle kod brata.
  • Ali
    2.2k

    Sad si me podsjetio na onu ocajnu izjavu kako nasi igraju za novac a njegovi srcem ;) izgleda madjari dodaju glas spremaju ocito operaciju "belje"
  • Baneki
    745
    Ja uopće nisam shvatio što je to Jakoliš napravio, ne pratim previše, kako se mogao konkretno zahvaliti Šibeniku (tj. priskrbiti im 100.000)? Ako može pojašnjenje, hvala.
  • Ali
    2.2k
    Cak i vise od 100 sada ispada da je odsteta 500 koju ce talijani uplatiti ovaj put hajduku umjesto Sibeniku da je on pristao da ga Sibenik do 31.12. otkupi za 250 od hajduka.
  • The Undertaker
    5.4k
    Šibenik je imao klauzulu da može otkupiti Jakoliša za 250000 eur od Hajduka do, mislim, 31.12.2021. (ili neki drugi datum). Šibenik je skupio lovu ali Jakoliš nije htio potpisati za Šibenik jer je, valjda, mislio da će imati mjesta u Hajduku. Onda ga je Hajduk otkantao i sad ga prodaje u Italiju. Kako je Jakoliš trenutno igrač Hajduka, sva odšteta ide njima a ne Šibeniku.
  • Baneki
    745
    thnx, sad mi je jasno!
  • SAS1987
    14.7k
    Da je Jakoliš pomogao Šibeniku i zajebao Hajduk bi tovarija krucificirala (crucifixion).
  • Infinity
    16.4k
    crucifixionSAS1987

    Raspela :grin:
  • SAS1987
    14.7k
    riječ krucificirala ne postoji u hr jeziku? Ako ne onda šteta, jer je jako uhu ugodna :grin:
  • Infinity
    16.4k
    Nisam nikad cuo, znam jedino da je crucifixion raspece pa nije tesko zakljuciti o cemu se radi s obzirom da si napisao engleski izraz. Ja sam pomislio da se mozda ne mozes sjetiti kako se na hrvatskom govori, napisao raspece da ti olaksam :grin:
  • deda
    32.7k
    "raspet na križu"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.