• Chuck Norris
    10
    Ako je glavonja donio odluku , Orša ide.. nema veze kaj se opet oslabljujemo i nema veze kaj se taktika gradila sa njim bliže golu , u novoj ulozi... Nadam se da su dovoljno inteligentni da ako Mislav ode , da vrate Marina .. on je možda najidealniji za tu poziciju , jer teško da budu kaj kupovali.
    Špikić,Menalo , Kule ... to nisu igrači za Dinamo a ova tri centarfora .. ko da ih nemamo. To nam je rak rana.
  • Captain America
    14k
    Pišu na Sportnetu da i Fiorentina hoće Petka. Lagano se spuštamo u prosječnost i ispadanje u kvalama za konferencijsku od klubova za koje niko nikad nije čuo.
  • Infinity
    15.3k
    To sto netko hoce nase igrace ne znaci da ce te igrace i dovesti u svoje redove. Cak i da ih dovedu, nadomjestili smo toliko igraca, nadomjestit cemo i te koji odu. Ne kuzim cemu padanje u depresiju. Naravno da nitko ne zeli odlazak najboljih igraca, al ovo tvoje je malo previse. Ako cemo zbog odlaska Orsica i Petkovica ispadati u kvalifikacijama KL onda zelim da isti dan odu, jer ne zelim da imamo ekipu koja ovisi o dva igraca, a smatram da je ova ekipa bez Orsica i Petkovica daleko iznad kvalifikacija za KL.
  • deda
    28.1k
    Fakat ljudi, stanite malo na loptu. Nije smak svijeta. Trebalo bi nam biti drago da se drugi interesiraju za naše igrače. Znači da nešto vrijede. Prošli tjedan je Olivari kukao kako nema niti jednog upita za naše igrače. Sad već panika. Pa nećemo rasprodat sad svih 20 igrača.

    Potpuno druga stvar je koga i kad treba pustiti. Ja recimo Oršu ne bi dao. Sve druge bi prodao ako treba osim njega, kapetana i možda Livija.

    Naravno, bojim se da uprava apsolutno nije svjesna značaja Oršića za ovu momčad.
  • Zagi
    5.2k
    Marin , Tolić , Jurić čekaju minutažu. Vjerojatno će se još nekog kupovati...
    Ne dramite toliko.
  • Deleted User
    0
    nikog bitnog se ne smije prodati dok ne osvojimo naslov. sve drugo je pucanj samom sebi u nogu. na ljeto neka rade transfere jer ne mogu povjerovati da nemamo novca za 5-6 mjeseci narednih pa moramo prodati. igraču objasniti da osvoji naslov pa onda neka ide kud hoće. dinamo je iznad svih nas i ne igraju oni za kikiriki nego ozbiljnu lovu.
  • Captain America
    14k
    Stvorio se narativ da se neće radit problemi Oršiću (jer nema smisla držat nezadovoljnog igrača) i da će ga se pustit za 10ak milijuna. Isti poučak možemo primijenit i na Petku, došli su u isto vrijeme, Bruno je i nešto mlađi i upisali su se zlatnim slovima u povijest našeg kluba. Pripreme su prošle i sad da dovedemo ne znam kakvu klasu trebat će mjesec i pol, dva da se uhoda u ekipu, a mi si taj luksuz s pratiteljima ne možemo dopustit. Imaš najsvježiji primjer Drmića kolko mu je trebalo proljetos da se uštima s ostatkom ekipe. Mi smo u govnima ako izvisimo s Europskom ligom na jesen. Možeš namaknut lovu prodajom Ivanušeca i Šutala i to je to. Igrači u konferencijskoj nisu u izlogu u kakvom bi bili s Europskom ligom i ne možeš očekivat velike odštete jer dominiraš protiv Jabloneca umjesto protiv West Hama i Genka.
  • Krizy
    36.8k
    Kako doznajemo, Dinamo ne želi prodati Oršića, ali riječ je o novcu koji se ne odbija tako lako. Uostalom, ni sam igrač nije siguran želi li otići u Burnley.
    Tironi na 24h.
  • Woot
    101
    Ak je 8 milijuna onda nije ni klubu previse privlacna ponuda, bar meni nebi bila. Uz to, ne vjerujem da Orsa to zeli bas, a ako zeli pustit ga..
  • deda
    28.1k
    Kao što sam rekao, nemaju oni pojam što Oršić znači ovoj momčadi. Kvalitativno i psihološki. Fascinira ih da se za Oršu može dobiti 8-9 milijuna. Dinamo nikad za nekog od 29 godina nije dobio te pare. Moguće da su tokom dana dobili reakcije, kako navijača, a možda i stručnjaka da je prodaja Oršića glupost. Vidjet ćemo, rekli bi slijepci.
  • BBB Sibenik
    4k
    Koliko ja znam njega se ne sili na transfer. Dinamo je samo prihvatija ponudu ostalo je na Orsicu. Vise puta je reka da mu se ne ide iz Dinama tako da ja nebi reka da je on već otisa. Ne triba paničarit pričekajmo dan dva
  • deda
    28.1k
    Koliko ja znam njega se ne sili na transfer. Dinamo je samo prihvatija ponudu ostalo je na Orsicu. Vise puta je reka da mu se ne ide iz Dinama tako da ja nebi reka da je on već otisa. Ne triba paničarit pričekajmo dan dvaBBB Sibenik

    Tako i ja otprilike vidim situaciju. Ali bi opet naglasio da nisu ni trebali prihvatit ponudu.
  • Krizy
    36.8k
    Od igrača preko 25 godina, Dinamo je dobio 3.7M za Pinta i 3M za Soudanija.
    Još jedan pokazatelj kakva je igračina Oršić.
  • Dinamosaur
    986
    Orša ostaje,smirite se :blush:
    Pošto svi nešto nagađaju cijeli dan-ovo je jedino kaj ću ja zaključit;takvi poslovi su se objavljivali tek kad su bili gotovi
  • superhik
    10.4k
    Ivica Medo kaže da je prodaja Orše gotova stvar i da dajemo ponudu za Murića. Navodno 3 milje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.