• deda
    32.8k
    Ma sve je to bila licitacija očigledno.
  • Nino Bule
    13.9k

    Nadam se da nije, valjda nisu tako naivni u gnk-u da su ih izigrali ovako, mislim da je sigurno postojao interes godoya da dođe samo je problem klub.
  • og1986
    2.9k
    Ne bih ga ni ja dugo čekao. Godoyu seotvorile oči i pohlepa nastala.

    Ako igrač želi doći neka sam riješi s klubom, treba i njemu Dinamo dati ultimatum.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Meni ovo djeluje neozbiljno i iskreno sad niti ne zelim da dode taj digic iz Argentine.
  • deda
    32.8k
    I meni se iskreno više sviđaju transferi ala Bočkaj. Zum u glavu. Ove trakavice uvijek ostave neku gorčinu kako god završe. Ja bi im rekao još prije 3-4 dana, informacije ne mogu izlaziti u javnost, naša ponuda vrijedi do toliko i toliko sati. U bilo kojem slučaju kršenja ovih uvjeta dogovor otpada. Ja posao radim tako i sve drugo je za mene zajebancija. Možeš dobiti vrijeme za razmišljanje i predomišljanje, ali nema curenja informacija za vrijeme dogovora.
  • Fanboy
    2.7k
    Ja bih volio za par godina da se ovdje piše, " koliko smo sretni bili da smo ubrali xy igrača, a ne onog Argentinca...malo je falilo, ovako smo napravili jedan od najboljih transfera ikad... "
  • deda
    32.8k
    Ova zadnja dva članka koja sam ja pročitao kažu da je Godoy definitivno odbio ponudu Dinama.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja jos uvijek vjerunem (nadam se) :lol:
  • Majki2111
    3.2k
    Kako bude, bit će. Ne treba se sekirat. Jedne prave pripreme vjerujem da će ojačat ekipu dovoljno da se pobjedimo ligu.
  • jaijivic9
    606
    I watch Argentinian football, in my honest opinion Ojeda got a really good season but he could be a one season wonder, the other years he was a average joe player, in godoy cruz he was in a place where he faced less presurre than bigger clubs like Racing or Huracan.

    He shoot well and got attitude but at the same time he tends to be anarchic especially in big games and take a lot of long distance shoots when he got better options.

    The guy is a good player but I don't see him like the guy who will be a star in Dinamo, make a move to a top 5 league for 10 millions, for me he is a player good enough for a mid table team in Argentina who will ended up in Mexico or Asia.
  • Logistika
    1.3k
    Iskreno da vam kazem...sto se duze ceka tih 6mil mi zvuci sve vise...gledam malo tu argentinsku i brazilsku ligu...ja ne znam koliko su one stvarno jake (ono sto sam znao pogledati je meni nivo konferencijske lige,mozda se tako potrefilo) ali tu ima igraca sa statistikom jedne asistencije,ima 18 godina i vrijedi 6 miliona eura. Ako gledam samo transfermarkt,ok godine su razlika....ali ako imam 6 miliona eura,radije bi doveo Lovrića i upeo svim snagama da vratim Gavranovića koji vrijedi 1,6miliona i tocno znas sta imas...meni je drago da dinamo moze platiti 6mil eura,samo mi nije drago da to ode u juznu ameriku...a nekako s kim god sam pricao svi se nadaju samo da nije "macak u vreci"
    Mozda je netko to vec i pisao ali nisam vidio,tko njima radi taj posao za juznu ameriku kako su dosli do Ojede
  • Dautbegović1
    92
    Čitam SN i ne mogu vjerovat na što su se srozali.Od kad je glavni urednik tovarski glasnogovornik samo rovare po GNK.Sad objavljuju da nismo zainteresirani za Danila,čovjek slobodno može potpisat ugovor doći na ljeto bez odštete,a znamo da nemaju insajdera
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa kaj se tiče SN-a, u zadnje vrijeme mi se čini kao da je pola članaka izašlo iz južjačke PR službe

    Pa bio je jedan u kojem se navede da je svemogući Lukša došao u klub gdje je na računu imao samo za dva mjeseca plaće da bi svojim majstoskim trgovanjem došao do novaca da složi ovakvu atomsku momčad.

    Onda kad su se krenuli brojati novci koji su došli u klub odkad je on preuzeo i ispada da je debela većina novaca zapravo naknade na račun starih tranfera poput Vlašića, Pašalića itd. Znači transferi bivše uprave...

    Al bitno da je bivša uprava složila skupinu netalentiranih igrača koji nisu bili vrijedni svetog dresa a novookupljeni lukšini pioniri su spremni pokoriti LP i to sve za novce koje je on izmislio svojim trgovačkim genijem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions