• serbus
    4.2k

    Prvo trebaš doći do statusa Jakića da bi mogao biti "nezadovoljan" u tom smislu. I jakić ode u ljeto 22 i kaj si dobio kao d od toga? A ne gledaš možda da ako to igrači vide da ti nijedan više neće potpisati dugoročni ugovor jel vide da te klub ne pušta da kako kažu "riješe egzistenciju". Pa je i cijena igračima automatski manja kad igrači imaju kratke ugovore. A možeš mislit kako bi razni Majeri, Olmi, potpisivali na 5g sa dinamom da ih kreneš kočit. Ugovor na 5g daje dinamu malu prednost da može tražiti više.
  • Ludovic IX
    7.3k
    i taj caktaš nije odbio igrat već su njega poslali na tribinu jer nije htio potpisati novi ugovor. to je isto kao da sad šibenik jakoliša ostavi na posudbu i pošalje ga na tribine jer nije htio potpisat ovaj ugovor. za šibenik bi možda bilo bolje da razvijaju nekog drugog na toj poziciji po cijenu gubitka bodova jer nit mogu ispast nit mogu u europu. ali neće da ne sjebu suradnju sa hajdukom
  • Ludovic IX
    7.3k


    kakav status jakića - pa da je bio u bilo kojem europsokom klubu umjestio dinama, nakon mjesec dana bi mu dali raskid ugovora koliko je loš bio.

    ajde ti probaj u svojoj firmi isposlavat otkaz sa otpremninom. budi nezadovoljan, radi početničke greške koje donose gubitak firmi, budu mrgud na druženjima..

    možda i uspiješ jednom ali nitko te više neće zaposliti. jedno je kad odigraš dvije,tri, četri sezone u klubu pa ti i klub želi zahvaliti puštanjem. ali ovja je iograo jednu sezonu i odmah je prerastao klub. takvi ni ne trebaju doć u dinamo nikad
  • serbus
    4.2k
    Isto tako sa firmom možeš reći ajde ti kao gazda koji si na rubu poslovanja što ŠI je da li bi plaćao mene koji ne radim i radim greške unatoč tome što imam ugovor sa tobom do ljeta 2022. A isplata plaća ovisi o niti za ostalih 9 od nas 10.Baš me zanima da li bi me ti kao poslodavac plaćao da ne radim?

    Po meni danas klub ne može ništa igraču ako želi otići to je moja misao dana. A da klub bude u plusu.
  • The Undertaker
    5.4k
    Na stranu igrački doprinos Jakoliša ali matematika je jasna. Šibenik ga otkupi za 250.000 i već ga na ljeto može prodati za min. 500.000 EUR, čak i da sjedi na tribini. Zašto bi to bilo tko propustio?
  • Ali
    2.2k
    Ako na kraju Jakolis se vrati u Hajduk , da sam na mjestu novog investitora u ŠI ja bih prvo najurio onog tko je izbio cistu zaradu od nekoliko stotina tisuca €. Zabranio buduce posudbe iz Hajduka jer su uzeli otpisanog u potpunosti, posvetili kompletnu igru momcadi tom igracu i sad im on ode a ti nemas ni kune od toga???
    A i jakolis je panglu, jer su ti prije par mneseci ti isti isarali rodnu kucu da ce ti mater i sestre trebati crna garderoba sve zato jer ti se jed a lopta u punom trku prema golu odbila krivo od kostobrana i propala sansa, protiv lokosa.... pa koliki moras biti panglu pa povjerovat da ce ti od sutra pljeskat i kad fulas sansu...
  • Eduardo
    20.3k
    Sorry što razbijam raspravu ovakvom glupošću, ali moram :sweat:

    Josip Drmić :chin: :groan:

  • db-izbjeglica
    15.4k
    pa to je već staro, sve iskomentirano, mada je možda bolje bilo ne komentirati :sweat:
  • serbus
    4.2k


    Urbana Rijeka.
  • Eduardo
    20.3k
    staro? Sad vidio na Večernjem. - pjesma objavljena prije dva dana tako da i nije baš staro.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    pa znam, al komentiralo se već tu po forumu
  • og1986
    2.9k
    Na forumu je bilo par sati nakon objave pjesme :grin:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nekad ne vidim razliku između ove teme i Shit of the day. :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    Zašto npr. Dinamo ne pošalje par igrača iz 2. ekipe u HD, makar im i plate nešto. Bolje da igraju 1. ligu nego da tavore na dnu druge.The Undertaker

    Poslali smo im Hrvoja pa je odigro tri tekme na početku sezone i nesto. Dao im je i Hajduk 2-3 igrača pa su im ih brzo vratili natrag znog navodnog omaložavanja kluba.

    Generalno, za osvajanje bodova ne uzimaš mladog igrača. Sa A. Marinom je upalilo ali obično ne upali. Postoji li mogućnost da Dinamo ili A. Marin plaća Šibeniku da igra i razvija se tamo?The Undertaker

    Sve ovisi o kvaliteti igrača i tome dal ga trener zna iskoristit, al da je to kocka, je. Sam šta je to jeftina kocka jer vjerujem da ne plaćaš igrača. Puno bolje nego da ga potpišeš pa tri godine držiš na ugovoru.

    Dal sad Dinamo još šta plaća Šibeniku da Marin igra ne znam.
  • Krizy
    43.5k
    Istra dovela 3.lijevog beka iz šestoplasirane momčadi jedne od 5 skupina španjolske 4.lige.
    Jadni navijači kluba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.