• deda
    32.7k
    A šta sam ti ja pričao da je netko u Šibeniku potpisao vrlo glup i štetan ugovor o posudbi.
  • Nino Bule
    13.8k
    ne mogu se s time slozit kad im je jakolis izborio ostanak u ligi. Situacija je sad
    drugacija, hajduk ga nece nazad, sibenik nema rezultatski imperativ, a on ne zeli potpisat za sibenik. Sad im je bolje odma uigravat novo lijevo krilo nego njemu dalje pomagat da ozivi karijeru, tako da daljna posudba je stetna za sibenik, ovo do sad je dobar posao bio.
  • NORTE
    11.5k
    Mislim da ima pravo jer HNS kod odgode europskih utakmica mora poštivati jedino da se odgođena tekma odigra prije zadnja 2 kola.
    S obzirom da smo ispali iz kupa, još živi u EL, a ima i odgođena tekma protiv Hajduka,vidim jedino rupu između 19.3.-2.4.
    Dinamosaur
    Onda Lokomotivu definitivno treba odgoditi, klub mora Sevillu doživljavati kao priliku za veliki skalp, a ne kao tekme koje treba odradit, izgubit i ispast.
  • deda
    32.7k
    Ali ponavljam ti po ne znam koji put, čemu onda potpisivanje nekakvog ugovora s opcijama koje se u ni jednom paralelnom svemiru ne mogu ostvariti, zašto ne normalni ugovor o posudbi. Ispali su budale. I da slažem se, ja bih ga lijepo stavio na klupu, opstanak je skoro osiguran.
  • LovroZG
    1.3k
    I da slažem se, ja bih ga lijepo stavio na klupu, opstanak je skoro osiguran.deda

    To bi isto bio štetan potez. Ko bi im nakon toga više posudio igrača ak postoji dobra šansa da ga krenu šikanirat iz bilo kojeg razloga? Znam da Jakoliš nije baš na razvojnoj posudbi ko Marin, al klubu koji se jako oslanja na posudbe takve epizode ne trebaju.
  • deda
    32.7k
    Pardon, krivo sam se izrazio, ja bih ga vratio u Split.
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa deda ne racunaju u sibeniku da je jakolis retardiran i da ce ga poljuljat nastup na turniru cetiri konobice. On da je normalan potpiso bi za sibenik i imao puno bolju pregovaracku poziciju nego vracat se u hajduk, moze trazit fiksnu otkupnu klauzulu od npr 1 mil eura i napravit inozemni transfer na ljeto, ili jak postotak od buduce prodaje. On budala izjavljuje ponudili su mi 3 godine, i da se on ne vidi 3 godine u sibeniku, mislim svaki komentar je suvisan. U 9/10 situacija ova opcija nije uopce neostvariva, nego najbolji ishod.
  • deda
    32.7k
    Ugovor sastavljaš upravo zato što misliš da ljudi jesu retardirani i loših primisli tj. kako bi se zaštitio od istih.
  • deda
    32.7k
    Ili jednostavno nemaš povjerenja što je posve normalno.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nije jakolis losih primisli, nego ogranicen ko balkon. Slazem se, sibenik bi bio u boljoj situaciji da su odma dogovorili na ljeto uvjete s jakolisem i da je potpisan predugovor, ocito on to nije htjeo, svejedno kao igrac koji vrijedi osjetno vise od 200k eura ima mogucnost izac iz ugovora puno jeftinije i trazit sibenika sta ga je volja. Ovako ce na ljeto hajduk trazit 2 mil eura, on ce dobit 2 put manji ugovor vani nego sto je mogao dobit, a sve zato sto su mu isti ljudi koji su mu prijetili obitelji po obiteljskoj kuci, skandirali na gripama.
  • Captain America
    17.7k
    Ovo je za našeg Marina dobro. Može preuzet uzde ekipe i vidit ćemo kako će se snaći kad bude alfa i omega ekipe.
  • The Undertaker
    5.4k
    U kontekstu ovoga sa Jakolišem, koji je interes Šibenika kod Marina?
  • deda
    32.7k
    Kod Marina Jakoliša ili Antonia Marina :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Osvajanje bodova i, ak je za vjerovat novinama, jedna plaća više za kolumbijsko pranje para.
  • The Undertaker
    5.4k
    Generalno, za osvajanje bodova ne uzimaš mladog igrača. Sa A. Marinom je upalilo ali obično ne upali. Postoji li mogućnost da Dinamo ili A. Marin plaća Šibeniku da igra i razvija se tamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.