• db-izbjeglica
    15.4k
    Bolesno glup narod, pogledajte samo poslanicu dogradonačelnika :monkey:


    Klub im ima europski koeficijent na razini škendije iz tetova, što nema nikakve veze ni s hns-om, ni hdz-om, ni međugorjem...kako to, kako to? Tko ih tu pljačka?

    Ne želite kazne? A da probate prestati sa pirotehnikom, ako pravilnik to tako nalaže?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bit će prvaci ako im se ne dopusti, a neće im se izgleda dopustiti. Bar im to dobro dođe kao izgovor.
    Iako dovode Kalinića. Izgleda da se cijela liga boji, a mediji im svesrdno pomažu. Cijela medijska mašinerija se upregnula kako bi bili prvi.

    Čini mi se da će, ako ne budu prvi ove sezone, biti malo Hajdug hurr hurr.
  • NORTE
    11.5k
    pišu da će se Pampas službeno zvati Red Bull Arena?vjeko1701
    Odlično za Osijek i Hnl.

    Eto ne volim o njima, ali red je da se spomene. Nikola Kalinić se vraća u Hajd.u.k.deda
    Ma još najbolje da ćemo se suzdržavat napisat mišljenje o govnima koja šire mržnju otkad postoje. Ima forumaša kojima je zona chat, ali ja se neću suzdržavat napisat što mislim o našem nogometu.
  • NORTE
    11.5k
    objasnjenje dicsiplinca.:
    . S obzirom da je Hajduk prethodno bio četiri puta kažnjen, donio sam jedinu odluku koju sam mogao. Ovdje nema mogućnosti za bilo kakvu iznimku. Pravilnik jasno propisuje kakva je sankcija za koje ponavljanje prekršaja
    reziser
    Hns se ovaj put odlučio držati pravilnika.
  • Mali Zeus
    13.2k
    HNS se pravi da je neutralan, ali dobro znamo na čijoj je strani.
  • deda
    32.7k
    Ja znam npr. da Dinamo nema apsolutno niti jednog predstavnika u IO Zagrebačkog nogometnog saveza i isto tako Hrvatskog nogometnog saveza.
  • reziser
    6.8k
    pogledajte samo poslanicu dogradonačelnikadb-izbjeglica

    smije se politika mjesati u sport? kolko znam UEFA to zabranjuje...
    nevjerojatan pritisak na sve, kad taj balon pukne ...:rofl:
  • deda
    32.7k
    Isto tako znam da je Dinamo ove godine nekoliko puta teško oštećen od strane sudaca, dok se kontra situacija ne mogu sjetiti. Podsjetite me ako netko zna. I dok se naši nafunjenci ljute što se ovdje ponekad priča o tovarima, njihov apsolutno svaki upis na forumima je vezan uz urotu iza koje stoji zločinačka organizacija Dinamo.
  • deda
    32.7k
    Ajmo mi na veselije teme. Novi investitori ulaze u Šibenik. Isplatili su zaostale plaće za rujan i listopad. Kolumbijci koji su u povlačenju su tu bili samo radi pranja novaca. Nekoliko upitnih igrača s područja J. Amerike koje su dovodili, a da nisu mogli čistiti kopačke hrvatskim igračima, su navodno imali višestruko veće plaće od istih Hrvata. Dakle, bagra i smeće. Nadam se da je ovaj domaći čovjek koji sad ulazi u klub drukčijeg pedigrea.
  • Deleted User
    3
    bitno da je njima grad šibenik pomogao kao krucijalnom investitoru . majko mila.
  • deda
    32.7k
    Nažalost kad je klub na koljenima i grad ne zna što s njim ovakve stvari se dogode. Moglo je nas par kupiti Šibenik. Trebali smo.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    smije se politika mjesati u sport? kolko znam UEFA to zabranjuje...
    nevjerojatan pritisak na sve, kad taj balon pukne ...:rofl:
    reziser

    neam pojma, lik samo komentira...al nebitno.
    najjači je argument na utakmicu dođe 30 000 ljudi...i šta sad?
    ako na utakmicu dođe 30 000 ljude ne vrijede akti natjecanja u kojem dobrovoljno sudjelujete?
    pa nevjerojatno nešto, ako pravila nalažu da se korištenje pirotehnike i ubacivanje iste na teren kažnjava, kako se onda netko svaki put iznova i iznova može čuditi kazni?

    imaš dvije opcije:
    1. prestati sa pirotehnikom i tako izbiti mogućnost HNS-u da vas kažnjava.
    2. reći tko vas j...e, kosristiti pirotehniku i stoički podnositi kazne.

    ja razumijem da je nekima pirotehnika sastavni dio navijanja, al onda ta struja treba raditi na ublažavanju ili micanju kazni za to, a ne provoditi hajku koja ide kontra legalnosti, legitimiteta i zdravog razuma.
  • Papastrumf
    12.4k
    Pirotehnika nema veze sa zatvaranjem stadiona, nikad nije niti imala. Stadion se zatvara zbog govora mrznje i rasizma.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pirotehnika nema veze sa zatvaranjem stadiona, nikad nije niti imala. Stadion se zatvara zbog govora mrznje i rasizma.Papastrumf

    nebitno, izbaci riječ pirotehnika i stavi govor mržnje/rasizam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.