• vjeko1701
    8.4k
    Vidi se da nisi na SN-u, ne možeš njima pojasniti pojavm recidivizam....
  • bbb medimurje
    3.2k
    Opet na dnevniku nove tv sportski dio, odmah prva tema hajduk i komentar klakocera
    Opet kmecanje i usporedba s rijekom zakaj veca kazna sad
    Ne kuze pojam recidivist
  • reziser
    6.8k
    od kad je zone, hvala Bogu nema me na snetu.... znaci par godina....
    svaki razgovor s tovarima je uzaludan... čak i s prijateljima koje jako dobro znam, jbt, ko da su pali s marsa, euforija ih šupila do jaja
    zato mi je dodatno žao kaj ih nismo spustili na zemlju u maxu
  • Eduardo
    20.3k
    Ćorluka;

    "Ja sam dinamovac i Dinamo uvijek vidim na vrhu. Najbolja je ekipa, ima najbolju momčad i mislim da će biti prvak. Najozbiljniji konkurent? Osijek. Disciplinirani su i imaju jako dobrog trenera koji zna kako se ponašati u derbijima, podići tenzije i stručan je. To se vidi po njegovoj momčadi", zaključio je.
  • reziser
    6.8k
    NEMA ŠANSE da Hns ne ukine Hajduku ovu kaznu jedne utakmice bez gledatelja.
    100% sam siguran da će im Hns maknuti tu zabranu.
    NORTE

    kao sto rekoh...objasnjenje dicsiplinca.:
    . S obzirom da je Hajduk prethodno bio četiri puta kažnjen, donio sam jedinu odluku koju sam mogao. Ovdje nema mogućnosti za bilo kakvu iznimku. Pravilnik jasno propisuje kakva je sankcija za koje ponavljanje prekršaja. Primjerice u članku 67. nije tako precizirano kako će se kazniti klub kad se radi o bakljama.
  • reziser
    6.8k
    ravnopravnost:
    1. " greska" suca na tekmi. isti dan se javlja bruno maric i objasnjava situaciju (zna se u ciju korist)
    2 donese se neka disciplinska odluka po pravilniku s kojim su upoznati svi klubovi, isti dan se javlja disciplinac i objasnjava zasto je morao donijeti tu odluku?

    :vomit: :vomit:
  • Nino Bule
    13.8k
    Inace pausic na novoj tribini govorio o var-u kratko, uglavnom postoji vise var sustava i naravno hns je kupio najjeftiniji, a tehnicku podrsku uopce ne odrađuje hns nego su sve prepustili vlasniku prava na prijenos. Dobro nasa liga i izgleda tko ju organizira.
  • deda
    32.7k
    Eto ne volim o njima, ali red je da se spomene. Nikola Kalinić se vraća u Hajd.u.k.
  • vjeko1701
    8.4k
    Službeno?
  • deda
    32.7k
    Nije još, u fazi je 90% :smile:
  • vjeko1701
    8.4k
    A super za njih, vidjelo bude se koliko bude to sve funkcioniralo.

    EDIT: Na snetu pišu da će se Pampas službeno zvati Red Bull Arena?
  • Woot
    101


    Ma nek dode. Ima 34 godine kaj moze
  • Mali Zeus
    13.2k
    Još su dobro i prošli. HNS je u njihovoj službi i zapravo su im progledali kroz prste, ali magarad opet kmeči.
  • Stihl
    3k
    Rođendan kluba im je, a igraju pred praznim tribinama tak da me ne cudi kaj kmeče...mislim kmecali bi i ovak i onak, al ovak bar imaju razlog haha
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ma oni stalno kmeče.
    Ali nije mi jasno kako su platili sve one igrače i kako će platiti Kalinića?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.