• Zagi
    5.2k
    Zanima me kaj će sa d2 iduće sezone. Dali je za juniore sa 17god bolje igrat 3. ligu ili juniorsko prvenstvo?
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu je pitanje kakva će biti ta jedinstvena 3. HNL. Po svemu sudeći nešto slabija od trentne 2. HNL a jača od trenutnih 3. liga.

    Koliko uopće košta Dinamo II po sezoni?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Koliko uopće košta Dinamo II po sezoni?vjeko1701

    Navodno i najlošije plaćeni igrač ima 10.000 eura mjesečno.
  • LovroZG
    1.3k
    Osobno sam pobornik druge ekipe jer mislim da ona daje rezultate.deda

    Druga ekipa je dobar početak. Prve seniorske minute u kontroliranom okruženju.

    Al dalje treba još nešto. Oni igrači koji se ne istaknu ko Gvardiol, Moro il Olmo i odma dobe priliku u prvoj momčadi trebaju neku posudbu. Sad dal će to bit Lokomotiva, Šibenik il neki slovenski prvoligaš je stvar ukusa. A suradnju je uvijek dobro stavit na papir. Nek je sve transparentno.

    Navodno i najlošije plaćeni igrač ima 10.000 eura mjesečnoMali dioničar

    120 soma godišnje je sad standardni početni ugovor za talentirane klince kolko čujem. Ko ima pristup Cometu može pobrojat kolko imamo potpisanih profi ugovora u drugoj momčadi da dobijemo konkretniju brojku.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbt, pa pola lige tolko plaća tvoje glavne prvotimce...
  • Majki2111
    2.6k
    xkumzihzwmkepp73.jpeg
    xo6o5g7c8jaq0yww.jpeg
    Bio u prolazu u dućanu pa slikao naš dio...
  • Deleted User
    0
    ništa čolak, samo da je zdravlja deni juriću i imamo napadača. taman kad je krenuo igrati i zabijati u koprivnici se ozljedi. ja vjerujem u njega da je materijal za našeg prvog napadača.
  • Nolifer
    6.7k
    Fali pdf od SN.. taman uz neki čajek i kekse
  • Eduardo
    17.6k
    Fali pdf od SN.. taman uz neki čajek i keksexFire

    Koliko dugo kukaš za te SN već si mogao uzeti pretplatu i podijeliti s narodom.
  • Nolifer
    6.7k


    nije mala pretplata

    Uglavnom kakva ti je to reakcija? Samo kažem da fale, ne znači da ih mora netko stavit isti tren. Ako netko ima neka podijeli, kako ti kažeš, sa narodom.
  • Deleted User
    0
    znaš da narodu ne ide dobro kad žica pdf novina na internetu :)
    kwedi je nekad to radio i svaka mu dala na tom. meni najveći gušt sn uz kavu u kafiću u rano jutro dok još nema pametnjakovića oko mene . je...š birtiju bez SN !!
  • andy
    100
    nije loša ideja. Jel bi se našlo par koji bi htjeli podijelit troskove?

    d0jmtu9kxaif4b20.jpg
  • Ali
    1.9k
    Nisam shvatio zasto bi se jos poticalo Dinamove navijace na kupnju pretplate na SN ???
    A njihova redakcija kada su im ovi sa juga dreknuli da nece smjet prodavati u cjjeloj dalmaciji novine ako ne pocmu pisati pozitivno o Hajduku i naravno urodilo plodom, redom cijela redakcije se od tada potpisuje na potplate ...
    A mi na navijackom forumu dijelimo ideju kak bi bilo dobro preplatu uzeti? Neobicno u najmanju ruku
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja sam par puta skinuo kwedijeve sportske i odustao. To ne vrijedi jedne lipe a ne kune.

    Jedino dobro štivo je kad imaju intervju s nekim pa napišu točno što je netko rekao. Ostali dio sportskih je sprdnja za novinarsku struku.

    Nema tu novinarske etike niti želje da sportski entuzijast dobije pravu informaciju. Njima jedino bitno da pogode gumb koji će više ljudi razjebati. Da pojačaju antagonizam, da izvlače ono loše iz ljudi jer će na kraju ljudi više klikat i evo više love..i to je opis bilo kojeg portala, bilo kojeg medija. Oni višu nisu izvor točnih informacija već samo izvor informacija a ako želiš bit normalan, onda moraš iz svih izvora izvući dovoljno da bi složio otprilike iskrenu sliku kako je u stvari.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ja sam par puta skinuo kwedijeve sportske i odustao. To ne vrijedi jedne lipe a ne kune.

    Jedino dobro štivo je kad imaju intervju s nekim pa napišu točno što je netko rekao. Ostali dio sportskih je sprdnja za novinarsku struku.

    Nema tu novinarske etike niti želje da sportski entuzijast dobije pravu informaciju. Njima jedino bitno da pogode gumb koji će više ljudi razjebati. Da pojačaju antagonizam, da izvlače ono loše iz ljudi jer će na kraju ljudi više klikat i evo više love..i to je opis bilo kojeg portala, bilo kojeg medija. Oni višu nisu izvor točnih informacija već samo izvor informacija a ako želiš bit normalan, onda moraš iz svih izvora izvući dovoljno da bi složio otprilike iskrenu sliku kako je u stvari.
    Ludovic IX

    Živa istina, osobito kad usporediš kakve su sportske bile prije. Sad su toliko tanke da su slikovnice deblje, a o sadržaju si sam sve rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.