• Jaro
    7.4k
    i nadam se da se nikad nece vratit tom obicaju...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Extra FMInfinity

    Muzika koja ga pokreće :rofl:
  • vjeko1701
    8.4k
    Joj, Extra FM, najveći dokaz pada našeg društva xD
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jel dolazi Kalinić u Hajduk?
  • NORTE
    11.5k
    Jakoliš će sigurno u Hajduk i nadam se da dinamo neće ni dat ponudu njemu i sličnim tovarima, takve stvarno ne želim u klubu.
  • deda
    32.7k
    Šibenik, tj. novi vlasnici će o tome odlučiti.
  • Nino Bule
    13.8k
    dao je jucer izjavu koja vise manje znaci da je sigurno ovu polusezonu u hajduku opet
  • Ludovic IX
    7.3k
    @nino bule, on je dao izjavu u smislu da bi on volio ponoo u hajduku igrat ali on je koliko znam, dogovrio sve sa šibenikom i ako šibenik odluči kupiti ga, ne može hajduk ništa. i onda nek ga prodaju hajduku natrag za 2 miliona
  • Ali
    2.2k

    Bas tako.
    Ako je netko ulozio privatnu lovu u Sibenik nije valjda lud propustiti priliku otkupiti igraca 200+pdv t€.
    A ovi ako ga sad odjednom tako silno zele i cijene a dojucer su mu rodnu kucu sarali grafitima sa prijetnjom obitelji nek se iskesiraju. Samo ce sad kmecavci upregnuti sav PR da pokriju svog SD jer je on u medijima nepogresiv i nevjerovatno uspjesan a isti taj Nikoli(nesto) je prije 6mjeseci otpisao istog i dao mu mogucnost otkupa za 200t€.
    Dakle Sibeniku se nudi prilika za financijski oporavak isplate hajduk sa 200 i onda kazu ako ga zelite kupiti mi smo mu podigli vrijednost na 1.2 mil€ i sada ako ga netko zeli mora toliko uplatiti ;)
  • blue heart 72
    1.7k
    Što se otkupa Jakoliša tiče, ipak se po mom mišljenju tu nešto pita i njega samoga. Ovih 200 soma štima, dok su time suglasne sve tri strane. ŠBK i tovari su to stavili na papir, ali mene nebi čudilo da su tovari, nakon odlične polusezone Jakoliša promijenili mišljenje. Kako sada zaobići potpisano? Najlakše je utjecati na igrača i njega malo "stisnuti" i tu je nažalost klub slabijeg renomea bez šanse
  • xavier
    12.1k


    Kod "normalnog" transfera se naravno pita igrača jer on mora potpisati novi ugovor, ali ovdje ne mora nužno biti tako. Mierez je recimo odmah prilikom dolaska na posudbu s opcijom kupnje, imao dogovoren i budući ugovor ukoliko ga Osijek odluči kupiti.

    Drugim riječima, sve je bilo na Osijeku. Kad su ga odlučili kupiti, samo su trebali aktivirati klauzulu i isplatiti odštetu. Čim je to napravljeno, Mierez je bio igrač Osijeka na ugovoru koji je dogovoren još prilikom dolaska i on tu nije mogao reći "e sad ipak ne želim".
  • blue heart 72
    1.7k
    sve ovo sa Mierezom i Osijekom stoji. Međutim, ja sam uvjeren da je u "slučaju Jakoliš" ŠBK bez šanse ukoliko tovari zaista misle vratiti Marina u svoj tabor
  • xavier
    12.1k


    Slažem se. To mi je puno logičnije. Napokon radi se o dosta različitim slučajevima.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Šibenik ima otkupnu klauzulu. Ja sumnjam da se tu ikoga pita osim njih.
  • Infinity
    16.4k
    I ja bi rekao da se klub koji uzima igraca uz opciju otkupa u svakom slucaju zastiti, jer onda ta opcija o otkupu nema smisla. Ne znam kakav amater bi morao sklapati taj ugovor u ime Sibenika i dozvoliti mogucnost da im Hajduk moze utjecati na ishod moguceg transfera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.