• NORTE
    9.3k
    Menadžer Bjelica i menadžer Kopić. Dosadašnja karijera nebo i zemlja, doslovno.

    Oboje kreću s 40 bodova, Kopić ima tekmu više za odigrat, ako ju dočeka na klupi. Iskustvo i rezultati protiv trenutno boljeg kadra, vjerojatno i jače pojačanog od Bjeličinog tijekom zime.
  • Eduardo
    17.6k
    U videu su samo sažeci Hajduka, ali zbog ovih "malih" sredina isplati se pogledati.

    Slavonski Brod, Suhopolje, Metković, Samobor, Vukovar...

  • BBB Sibenik
    4k
    "Klub je stabilan, ali nema para. Kada sam došao, situacija je, što se tiče financija, bila gora. Ne zato što je netko loše radio, nego je takva situacija. Nema prihoda, nema Europe. Nismo kukali tada, nećemo ni sada. Hajduku uvijek fali para. Zašto? Da imamo više para, više bismo i trošili. Trebamo osigurati stabilnost i financijski kontinuitet. Ne mogu reći da imamo novca za cijelu godinu. Svaki mjesec smo u stisci. Plaće su isplaćene za 11. mjesec, bit će i za 12. Da je izazovno - je, ali tako je. Ključ Hajduka je da igra Europu. Ona donosi novac. U suprotnom moramo prodavati. Nema mi veće motivacije nego kada vidim s koliko se podcjenjivanja ona strategija komentira izvan Splita. Nadam se da ćemo je ostvariti u tri godine, a ne u šest."

    Lukša već predosjeća šta će bit ako ne osvoji trofej u ovoj sezoni. Dobro ste odi svi na zoni detektirali da ide na all in, a možda je i kockar u duši.
  • Eduardo
    17.6k
    Kalinić navodno odbio Hajduk i ne želi u Hrvatsku
  • Captain America
    13.9k
    Ja sam mislio da oni tamo igraju besplatno i iz ljubavi prema klubu.
  • SAS1987
    13.5k
    Kada sam došao, situacija je, što se tiče financija, bila goraBBB Sibenik

    Kako je mogla biti gora financijska situacija kada su imali slicne prihode a puno manje rashode? :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bome Nikola Kalinić izgleda ipak dolazi kod tovara.
    Podsjećaju na Turke ili Grke sa svojim načinom dovođenja igrača.
    Realno će imati puno kvalitete u momčadi, ali i puno ega, te malo obrane.
  • Ali
    1.9k

    To po meni samo pokazuje da oni imaju gadan kompleks i da pod svaku cijenu pokusavaju ici na instant uspjeh, ili all-in. Dugorocno za nas je dobro da dovode ovakve igrace. Jer oni kostaju a i uzimanu mjesto njihivim mladim igracima.
    Ako Dinamo dovede Kacavendu a oni Kalinica, ja bih rekao da je to glatkih 1:0 za nas u tom segmentu.
  • vjeko1701
    5.9k
    A realno, trebaju im takvi da barem nešto probaju napravit i u europi, kaj bi im moglo otplatiti dio tih ulaganja. Svaka čast trofejima i svemu, ali klub u hr dugoročno svoju razinu može dići i održavati samo novcima od UEFE.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kako će ga ugurati u momčad, a kad ga ne budu boljela leđa. Livaja mora igrati i to kao napadač. Ako ga povuku u sredini ispada im jedan od veznih i onda su fino preotvoreni.
  • blue heart 72
    1.4k
    Možemo mi pričati što hoćemo, ali dok se neki ponašaju kao uspavana ljepotica, drugi ipak nešto rade i pojačavaju kadar. Činjenica je da je magarad namirisala krv (s pravom) i pokušavaju na sve moguće načine doći do "kante". Više im nisu bitni ni kodeks, ni dugoročni prosperitet, ni strategije ni bilo što drugo. Sada, ako uspiju sve će to biti zaboravljeno i nastupa sigurno neviđena euforija. Sa druge strane ako roknu, stvarno ne znam koji ih scenarij čeka
  • Zagi
    5.1k
    To sigurno. Ako sada nije opća mobilizacija u klubu , neće biti nikada.
    Dobar trener , dva-tri pojačanja na problematičnim pozicijama , osvojit kantu i kvalificirat se u ligu prvaka i bit će sol na rep kao i obično...
    Možda nas Kopić iznenadi iako je skepsa sa razlogom ogromna...
  • immerwieder
    1.2k
    oni vjerojatno ne bi bili nositelji već u 2.pretkolu CL,
    znači da već 25.7. mogu dobiti YB, Slaviju, Ferencvaros, Malmo, Olimpiakos i slične prekaljene borce
  • Zagi
    5.1k
    Ma ne oni , past ce u pretkolu pod pritiskom kao i obično.
    Mi se trebamo kvalificirat konačno...
  • SAS1987
    13.5k
    Dolazak Kalinica ce biti jos veci pritisak da moraju osvojiti naslov a ne zaboravimo da imaju -5 bodova i tekmu manje sa Dinamom. Financijski njima igra samo biti prvak jer jedino LP ili playoff LP nosi dovoljno veliku lovu da se pokrivaju velika ulaganja. Cak su im i grupe KL premalo. Uz to Kalinic zauzima mjesto nekom mladom igracu kojeg bi jednog dana mogli prodati.

    Bilo kako bilo, ja vjerujem da cemo 21.5 na tekmi protiv Hajduka proslaviti novi naslov... Jer inace opet gubim okladu pa sam duzan još jednu picu u Duksi :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.