• NORTE
    9k
    Bojim se onog prvenstva iza, ako ostanemo bez nekih ključnih igrača Ivanušeca, Oršića, Livakovića, Petkovića, Ademija, itd...Baneki
    Ovo mi zvuči kao nekadašnja naklapanja da će Mamić otić iz kluba čim proda Kovačića/Ćorića/xy talenta. Nije dinamo klub koji ovisi o Ivanušecu, a niti Mamiću. Niti smo nas par tisuća s Maksimira tu zbog titula.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    A zamjene za Gvardiola, Majera i Jakica su tko tocno? Franjic, Petkovic/Menalo i Gojak/Misic?
  • Zagi
    4.8k
    Gvardiol : Šutalo (21) , Katinić(17) , Braun(17)
    Majer: Baturina (18) , Šaranić(18) , (Ivanušec) , možda Kačavenda?
    Jakić: Franjić (21) , Bulat (20) , Duvnjak (18), Soldo (18)
    +Crnac, Barišić , Brekalo , Laća , Rukavina
    bez brige za iduču generaciju talenata...
  • Krizy
    35.2k
    Na dobro vam došao Badnji dan :pray:
  • NORTE
    9k
    dobro vam došaoKrizy
    Prvo sam pomislio da su nekog doveli.
  • reziser
    6.2k
    zanima me da li je to prvi transfer novog sportskog direktora ili je to dogovoreno prije....
  • NORTE
    9k
    Mi u kadru nemamo igrača koji je došao kao pojačanje, kao što je to Pero. Teško mi je i sjetit se takvog nekog, čak ni Rog koji je bio najskuplji mi nije bio toliko dokazan kao Pero i na europskoj sceni. Lijeva noga, eurogolovi, slobodnjaci.

    Možda Ktc, ali on je za većinu nas bio totalna nepoznanica i nikad nismo ni čuli za njega. Sjećate li se zadnjih POJAČANJA?
  • vjeko1701
    5.9k
    Kovač, Tonel, Cufre
  • Dudu
    2.6k
    Vidim oduševljenje na forumu oko Bočkaja, ja se nadam da griješim, al on za mene nije taj.

    Možda je upgrade u odnosu na Štefulja, ali kao prvo debel je, kao drugo neozbiljan, kao treće alkos i kao četvrto defanzivno nedovoljno kvalitetan. Puno red flagova, ali evo nek me razuvjeri.
  • vjeko1701
    5.9k
    Odkud to da je debel? Ponekad se malo zanemaruje zagorska konstitucija, ja sam imao period kada sam zbog nekih stvari znao pasti i ispod 68 kila a obučen, posebno u dresu sam izgledao kao da imam višak oko struka a ramena su mi i dalje bila šira od ljudi sa nekih 80-85 kila.
  • GZomanid
    572
    Pa sportaša već imamo dosta, možda nam i treba jedan debeli neozbiljni alkos..
  • Dudu
    2.6k


    Za to imamo Petkovica :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Drugi nek takve stvari pisu o nasim igracima mi ih ne bi trebali tako castit
  • vjeko1701
    5.9k
    Nek uvali neki slobodnja Sevilli i brzo će biti zagorski Roberto Carlos a ne alkos...

    Ajde malo odgoja u svoje postove...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.