• vjeko1701
    5.9k
    Moram to reći, plačenička ljiga ili ljudi ograničenih intelektualnih sposobnosti.
  • xavier
    11.1k
    gospoda Zdravko i Zoran MamićGorica86

    Previše mi je i samo ovaj dio...bez ostatka.
  • masacusec
    3.1k
    Još jedna skupina dežurnih moralnih klošara koji ne zaslužuju ni slova na ovom forumu!
  • Mali Zeus
    9.7k
    "Nećemo dozvoliti tirade protiv legalne i legitimne uprave, trenera, igrača i svih djelatnika GNK Dinama. Jasno da i gospoda Zdravko i Zoran Mamić imaju našu punu podršku u svojim nastojanjima i borbi za istinu, kakva god ona u konačnici bila, ali istinu pred sudom koji nije pod sumnjom teške korupcije i na osnovu nedvojbenih dokaza primjerenih civiliziranom društvu!"Gorica86

    R.f1d5d3f800d5f31c5382a2cd0d7d010b?rik=2DIvJaFaDmP%2fLg&riu=http%3a%2f%2fcdn.newsapi.com.au%2fimage%2fv1%2f2fe7645fcb815819798baa0a5e824940&ehk=2wAPtfut4VlhxUzMxJFzm6AuklWlmgVFSoJLDpnzgDs%3d&risl=&pid=ImgRaw&r=0
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dno dna. Kad misliš da si vidio svu stoku svijeta pojavi se još gora. Krepali sa gospodom skupa :vomit:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Neovisna građanska inicijativa. :lol:
  • Mališan
    1.7k
    Ekipa iz uprave je baš zabrijala na razno razne udruge i udrugice navijača izgleda. Možda je to zbog pritiska na semfa, a možda je to pokušaj da prek članstva na neki način si pokušaju prek noći dokazat lažni legitimitet
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma jednostavno je, ovo je jednostavno pokrivanje guzice ako ih ikad itko pita nekaj u smislu

    "Udruga DTSM traži demokratizaciju kluba, zašto se ne sluša želja navijača i članova?"

    Da oni mogu odgovoriti:

    "Da, i? To je samo jedna od mnogobrojnih udruga članova i navijača Dinama, evo ja iz glave mogu nabrojati nekoliko njih koje nam pružaju podršku te nas smatraju legalnom i legitimnom upravom. Zašto se te udruge ne bi slušalo i zašto se ne radi ništa po pitanju izgradnje stadiona što je najveća želja svih navijača i članova?"
  • pencilneck
    649
    Da ima volje, stadion bi se mogao graditi u etapama bez da Dinamo mora seliti s njega negdje drugdje za vrijeme gradnje. Kreneš s rušenjem istoka i sjevera. Napraviš na novom istoku i sjeveru odmah prostore za upravu kluba, VIP sektore, dio za press i svlačionice. Kad je to gotovo, preseliš sve sa zapada i juga na novi istok i sjever, srušiš zapad i jug i kreneš raditi nove tribine. Na kraju se to sve spoji u jednu funkcionalnu cjelinu sa spojenim prstenovima. Mnogi klubovi su radili tako, ne treba izmišljati toplu vodu. Puno je to jeftinije i brže od gradnje najprije nekakvog fantomskog stadiona u Sesvetama prije nego se prva lopata zakopa na Maksimiru. To ćemo dočekati nikad.
  • pencilneck
    649
    Da ne govorim kako cijeli stadion na Pampasu stane u prostor do prvog reda tribina na sadašnjem Maksimiru. Prostora je toliko puno da je teoretski moguće napraviti kompletnu donju etažu novog Maksimira bez da srušiš ijednu sjedalicu na starom stadionu.

    164136380_10225699821301360_1552917728293981477_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Jd1W9ATQm98AX_nr_WZ&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-ssf3BYcJxWzeSrtHGyU4TeWym6_OD7QxehzfrCp9I3w&oe=61E8ABB8
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ima smisla to što govoriš, međutim mislim da je cilj da se Maksimir pomakne južnije tak da se ne mogu tribine graditi baš na istom mjestu kao stare.
  • pencilneck
    649
    Stadion će ovako ionako biti pomaknut južnije budući da neće biti atletske staze. Zamisli da sadašnji sjever primakneš skroz do terena. Ogroman prostor bi se oslobodio prema Maksimirskoj cesti.
  • xavier
    11.1k
    Već smo ne znam koliko puta pisali, nekoliko stotina metara zapadnije, preko puta Dabe, tamo gdje je trebao biti famozni kamp HNS-a, ima više nego dovoljno mjesto za stadion. Napraviš ga tamo, a Dinamo cijelo vrijeme igra na starom i kad je novi gotov, samo preseli 200 metara zapadnije.

    No sve to nije nikakav problem. Nije problem gdje graditi stadion, nije problem kako to napraviti...problem je što ga nitko ne želi platiti.
  • pencilneck
    649
    Mislim da promjena pozicije stadiona nije opcija zbog nekih administrativnih prepreka, ne mogu se sjetiti kojih. Čitao sam o tome davno. Stadion navodno može biti samo tamo gdje je sada, što znači da se mora ići na gradnju u etapama.
  • xavier
    11.1k


    Kako sam napisao, ako je odluka da se ne miče nego da mora biti točno na istom mjestu, možeš ga graditi u etapama, možeš igrati na Kranjči dok se gradi...ništa od toga nije problem. To se sve riješi u trenu.

    No nema nikakvog smisla o tome razglabati kad su šanse za stadion u ovom trenutku gotovo pa nikakve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.