• Ali
    1.9k
    Slazem se sa kolegom koje je rekao kako je glupo pravilo ponistiti gol ako je lopta usla, kakav utjecaj ima na to izvodjenje taj igrac sto je 2m usao (posebno kao ovaj koji je usao na rubu 16m, matematicki je i ulaskom od lopte barem 10tak... da se odbije oa potvrdis ok, ali ovak bezveze. A drugo da cujem sutra strahinjcicu kaj bu rekel, VAR kod penala smije se javiti samo ako golman napusti liniju (btw kod drugog je kalinic ranije napustio gol liniji pa se njje javio VAR), dakle kao sto su pricali glavni sudac gleda liniju 16m i odmah prekida izvodjenje, danas je pomocni krenuo na svoju poziciju , glavni prema centru i odjednom se ponavlja???
    Cisto zeke radi traziti suspenziju VAR suca na 4mjeseca ;)

    Inace Osijek je razmontirao hajduk i pokazao kako se protiv njih igra samo kustic i hns su ih spasili poraza kao poklon pod bor
  • Nino Bule
    11.3k
    Hajduk 16 prekrsaja i 2 zuta, osijek 9 prekrsaja i 4 zuta.

    Simpaticno.
  • SAS1987
    13.3k
    Koorporacija zadovoljna raspletom utakmice :cool:
  • Ludovic IX
    5.1k
    frt87qst01lpmtlv.jpg

    Jel nisu tu dva hajdukovca unutra? Ovo je ponovljen penal, pretpostavljam
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ružno kao i uvijek, antinogomet. S puno prekršaja, jedino kako i znamo. Uspjeli smo pred 30-ak tisuća ljudi odigrati 0-0. Protivnik je bio bolji u drugom, mi u prvom i na kraju realan rezultat, rekao je ljutiti trener Osijeka Nenad Bjelica nakon derbija Hajduka i Osijeka (0-0) na Poljudu u kojem je isključen pa dodao:

    - Odvratno je gledati taj Osijek kako igra. To je nogomet za koji nitko neće platiti kartu. Ipak smo s takvim nogometom uspjeli biti pri vrhu hrvatskog nogometa.

    Bjelica prc lagano.
  • Dudu
    2.6k
    Kazu da moguce ponavljanje

    q248f8wbrk0ura9n.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Zbog ovog ponavljat tekmu?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ma samo nek penal ponove i sve 5.
  • NORTE
    9k
    Kazu da moguce ponavljanjeDudu
    Pa naravno.
    1. Var je neopravdano intervenirao i tako poništio Osijekov gol za vodstvo!
    2. Hns će dozvoliti ponavljanje utakmice jer Hajduk nije uzeo 3 boda.
  • Keyser Soze
    8k
    Po meni to glupo, tovarima se samo daje druga šansa da dobiju.
  • NORTE
    9k
    Po meni to glupo, tovarima se samo daje druga šansa da dobiju.namodi grebza
    Tome i služi ovaj Hns.
  • miro
    3.1k
    Negdje sam pročitao da bi se Osijek trebao žalit ako žele ponavljanje, a mislim da im to nije u interesu, jer imaju i kup za igrat, a u međusobnim tekmama imaju već pobjedu i 2 nerješena s Hajdukom
  • reziser
    6.2k
    bude se oglasio Marić pa će sve lijepo objasnit, naravno u korist prijatelja s juga.... :joke:
  • Ali
    1.9k
    Ponavljaj penal dok ne obrani Kalinic.
    Sad ponavljaj utakmicu dok Hajduk ne osvoji tri boda ...
    Neki novi hns
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.