• Markelo
    2.5k
    Tovari se opet ukakili na punom poljudu. Ništa novo. Zalizani je navodno na terenu, al ja to ne primjećujem
  • superhik
    10.3k
    To je ta paklena atmosfera za 30 kn.
    Kod ulaska igrača Osijeka istok pjeva Mrzim Dinamo :lol:
  • jp23
    2.2k
    Može mi netko reći, nije li i dio Hajdukovih obrambenih uletio prijevremena kod ponovnog izvođenja penala?
  • Nolifer
    6.6k
    Kak su oni uspjeli uništiti teren (koji su dobili) u samo par mjeseci? Pa to je već postala ledina, u 16m možeš krumpire saditi.db-izbjeglica

    Kad nemaju dobre lubrikante...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ček, sad prikazuju sažetak poluvremena, jel to joviću VAR javio da ponovi penal? Gledam pomoćnika, ništa nije signalizirao, jović se drži za slušalicu. Možda griješim, ali VAR se ne bi trebao uključivati za takve stvari.
  • Jaro
    5.5k
    Može mi netko reći, nije li i dio Hajdukovih obrambenih uletio prijevremena kod ponovnog izvođenja penalajp23

    Nisu prikazali pa se ne vidi...

    Edit: sad sam pauzirao u trenutku udarca i cini se sve ok kod ponavljanja...
  • The Undertaker
    4k
    Koliko znam, to je nebitno. Ako oba uđu ponavlja se udarac.
  • The Undertaker
    4k
    Ne griješiš. To nije situacija za VAR.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    VAR mu je javio 100%, on ništa nije skužio, a pomoćnik je trčao prema svom mjestu, tko mu je onda signalizirao ako ne var, hajdukovi igrači?
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja sam mislio da je pomocni, ako je var onda je to ogromna greska u protokolu
  • Fanboy
    2.2k

    Kakva greška, pa netko je iz VAR-a pustio za Bebeka i mjaukanje...Nema veze sa greškom, već čistim spašavanjem momčadi.
  • Infinity
    15.2k
    Glupo pravilo, zar nije svejedno kaj je ušo ranije ako je zabio gol!?!? Nema nikakav utjecaj na igru?ZgBlue

    Nije. U slucaju kad padne gol gledaju se igraci ekipe koja je dala gol, u ovom slucaju igraci Osijeka. Da je usao neki igrac Hajduka i Bohar zabio, ne bi se ponavljalo. Isto tako kasnije na obranjeni penal su se gledali igraci Hajduka, da je Mierez tad usao obrana Kalinica bi vrijedila, ali da je usao neki igrac Hajduka ponavljalo bi se
  • Nino Bule
    11.4k
    Ovo bi sad komotno drugi zuti mogo bit mađaru
  • Bosna86
    11.6k
    Sta Fossati treba uraditi da dobije žuti?
  • ZgBlue
    486


    Ma sve jasno, ne sporim ja jel sudac pravilno primjenio pravilo. Pravilo je takvo i sve je čisto suđeno.

    Ali se ne mogu otet dojmu da je pravilo bez obzira na današnju situaciju malo glupo. Igrač je zabio gol, a to što je igrač, bilo domaće ili gostujuće ekipe, ušao ranije ni na koji način ne mijenja ishod.

    Mislim da slično pravilo postoji i u košarci kod izvođenja slobodnog bacanja. Ako je igrač zabio slobodno bacanje, to što je netko ušao ranije apsolutno ništa ne mijenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.