• Ludovic IX
    7.3k
    Kakvi Marići? Nama treba igrač koji osigurava 20 golova. Kao onda Balaban i Olić npr. Pa i henriquez.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Za Čolaka nam traže 3.5 mil a ništa ne garantira. Bojim se da za takvog centarfora nemamo novce.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Sotiriu iz Ludogoretsa ima puno bolje brojke od Marića i sigurno ne bi koštao kao Čolak.
    Olunga je trpao svugdje gdje je igrao. Lik ima 125
    golova u 201 utakmici. Sumnjam da bi i on koštao više od Čolaka.
  • Infinity
    16.5k
    Sumnjam da bi i on koštao više od Čolaka.marcio amoroso

    Ima placu preko milijun eura. Sumnjam da bi dosao za manju cifru.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Pa nek mu daju koliko ima. Bolje da su odmah njemu dali preko milijun nego Andriću, Juriću i Čopu. Čovjek zabije golova više nego njih trojica skupa, i ne pričam samo o ovoj sezoni nego općenito.
  • Captain America
    17.8k
    Za pravog napadača milijun, milijun i 200 ne bi smio bit problem. To su igrači koji ti garantiraju golove i pobjede. Pa Livaja kod sirotinje s mora uzima bar 750 i to "iz ljubavi". Da ne natrpavamo svlačionicu razno raznim otpadima, to bi nam mogao bit standard za prvih 11.
  • Infinity
    16.5k
    Ne kazem da ne vrijedi ili da mu me treba dati, nego sam vise isao na to da bas i nije jeftiniji od Colaka. Doduse, los igrac je uvijek najskuplji.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ne kazem da ne vrijedi ili da mu me treba dati, nego sam vise isao na to da bas i nije jeftiniji od Colaka. Doduse, najskuplji igrac je los igrac.Infinity

    Ma ja sam mislio na odštetu. Dinamu jednostavno treba igrač koji će trpati kao Mierez prošle sezone ili Drmić i Livaja ove sezone.

    Nama ti specijalci koji daju gol svake prijestupne ne trebaju. Imamo ih već u kadru. Ako neće dovoditi klasetinu naprijed bolje da ne dovedu nikoga. Meni Čolak nije klasetina.
  • deda
    32.8k
    Po meni isto Čolak ne može biti Dinamov odgovor na Drmića, Livaju i Miereza
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Uvijek možemo Kulenovića sa posudbe povući
  • Olmic
    3.7k
    Pričamo o tom Čolaku, a jedini izvor je SN, tak da..
  • Olmic
    3.7k
    Aleksandr Khatskevich jedini je stranac koji je trenutno na meti Dinama, navodno su razgovori u tijeku. Jakirović ili on.

    Kopirano sa sneta... Nikad čuo za ovog, patkica takozvana...


    Jakir ili Kopa
  • marcio amoroso
    36.8k
    Aleksandr KhatskevichOlmic

    Trenirao Dynamo Kiev dvije godine.
  • Captain America
    17.8k
    Što više cure kandidati, to više Jakirović izgleda premija u odnosu na ostale. Valjda ćemo jednog dana doživit i da situacija u klubu bude zdravija i da Igor ispuni san i postane trener Dinama.
  • Maki17
    218
    U germanijaku opet spominju Mitrovića. Mislim da je on jako sklon ozljedama a preskup, nešto kao Lešković. A ova cifra za Čolaka od 3 milje je izmišljena jel toliko je PAOK platio Rijeci ne vjerujem da će tražiti toliko i da mogu toliko izvući pogotovo ako ga šalju po posudbama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions