• Tom vg
    1.1k
    Valjda ce nas se skupit nešto na sjeveru
  • reziser
    6.8k
    pobjeda je imperativ....
  • vjeko1701
    8.4k
    Nama je sljedećih 9 bodova mus.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja ne znam šta misliti i šta željeti. Ako dobijemo ove tri do kraja mislim da će Kopić ostati trener i da se pojačanja koja su na mjestima lijevog beka, desnog krila i napadača nužna neće dovoditi. Ako završimo kao jesenski prvaci sa utakmicom manje smatrati će se da je sve ok, a mene je sa ovim trenerom i ovim kadrom iskreno strah proljeća.
  • vjeko1701
    8.4k
    Kako god bilo, treba nam svaki bod, nadam se da barem netko tamo ima IQ veći od sobne temperature.
  • Nolifer
    8.1k
    nema straha, mi smo Dinamo
  • vjeko1701
    8.4k
    Mi jesmo, oni su poslušnici kriminalaca i uguzi
  • og1986
    2.9k
    Sve ispod 9 bodova je katastrofa.

    Mislim da i oni znaju da Kopić nije kapacitet, samo mene brine da ovaj koji dođe neće biti nešto veći pomak naprijed. A što se tiče momčadi treba nam žešće provjetravanje.

    Sutra po 3 boda, riješiti sve u prvom poluvremenu, a kasnije staviti zamjene. Eh to bi bilo idealno :smile:
  • bbb medimurje
    3.2k
    Oprez za suzra
    Slaven je u dobroj seriji rezultata
    Sigurno budu max motivirani i u dobrom bloku
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Oprez za suzra
    Slaven je u dobroj seriji rezultata
    Sigurno budu max motivirani i u dobrom bloku
    bbb medimurje

    A nažalost.ove sezone,znaju kako dobiti na Maksimiru!!!
  • Mulec86
    394
    Ajmo bit ozbiljni Slaven dolazi bez pola ekipe sve manje od 3-0 je lose. Vjerujem da je ovo utakmica u kojoj cemo se raspucat i u Maksimirskoj ce onda sve postat divno i krasno oko trenerske pozicije. Gledali smo taj scenarij i to ne jednom. Klubu je najmanji problem Kopic ,a puno veci oni koji ga biraju i koji ce prezentirat sve ko prekrasno s dve povezano dobro odigrane utakmice. Al nek se dize momcad mozda nesto naprave ko nebrojno puta do sad i na svoju ruku i na samo svoju kvalitetu kad je struka vec tolko za onu stvar. I naprijed plavi !
  • superhik
    11.1k
    Zekić vs Kopić u HNL

    6 pobjeda Zekića
    5 remija
    3 pobjede Kopića
  • SAS1987
    14.7k
    Sa obzirom na stanje Slavena ocekujem danas golijadu, nesto poput 5-0 ili 6-0.
  • Gelipter
    3.7k
    Nadam se da će to biti plitak maksimirski zaleđeni potok. Samo da se preko njega ne poskliznemo.
    Naprijed plavi lavovi!
  • bbb medimurje
    3.2k

    Koga nema u slavenu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.