• Tom vg
    1k
    Valjda ce nas se skupit nešto na sjeveru
  • reziser
    6.5k
    pobjeda je imperativ....
  • vjeko1701
    6k
    Nama je sljedećih 9 bodova mus.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Ja ne znam šta misliti i šta željeti. Ako dobijemo ove tri do kraja mislim da će Kopić ostati trener i da se pojačanja koja su na mjestima lijevog beka, desnog krila i napadača nužna neće dovoditi. Ako završimo kao jesenski prvaci sa utakmicom manje smatrati će se da je sve ok, a mene je sa ovim trenerom i ovim kadrom iskreno strah proljeća.
  • vjeko1701
    6k
    Kako god bilo, treba nam svaki bod, nadam se da barem netko tamo ima IQ veći od sobne temperature.
  • Nolifer
    7k
    nema straha, mi smo Dinamo
  • vjeko1701
    6k
    Mi jesmo, oni su poslušnici kriminalaca i uguzi
  • og1986
    2.9k
    Sve ispod 9 bodova je katastrofa.

    Mislim da i oni znaju da Kopić nije kapacitet, samo mene brine da ovaj koji dođe neće biti nešto veći pomak naprijed. A što se tiče momčadi treba nam žešće provjetravanje.

    Sutra po 3 boda, riješiti sve u prvom poluvremenu, a kasnije staviti zamjene. Eh to bi bilo idealno :smile:
  • bbb medimurje
    3k
    Oprez za suzra
    Slaven je u dobroj seriji rezultata
    Sigurno budu max motivirani i u dobrom bloku
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Oprez za suzra
    Slaven je u dobroj seriji rezultata
    Sigurno budu max motivirani i u dobrom bloku
    bbb medimurje

    A nažalost.ove sezone,znaju kako dobiti na Maksimiru!!!
  • Mulec86
    389
    Ajmo bit ozbiljni Slaven dolazi bez pola ekipe sve manje od 3-0 je lose. Vjerujem da je ovo utakmica u kojoj cemo se raspucat i u Maksimirskoj ce onda sve postat divno i krasno oko trenerske pozicije. Gledali smo taj scenarij i to ne jednom. Klubu je najmanji problem Kopic ,a puno veci oni koji ga biraju i koji ce prezentirat sve ko prekrasno s dve povezano dobro odigrane utakmice. Al nek se dize momcad mozda nesto naprave ko nebrojno puta do sad i na svoju ruku i na samo svoju kvalitetu kad je struka vec tolko za onu stvar. I naprijed plavi !
  • superhik
    10.6k
    Zekić vs Kopić u HNL

    6 pobjeda Zekića
    5 remija
    3 pobjede Kopića
  • SAS1987
    13.9k
    Sa obzirom na stanje Slavena ocekujem danas golijadu, nesto poput 5-0 ili 6-0.
  • Gelipter
    3.5k
    Nadam se da će to biti plitak maksimirski zaleđeni potok. Samo da se preko njega ne poskliznemo.
    Naprijed plavi lavovi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.