• Oluja
    4.4k
    Mozemo dovesti Lewandowskog i Van Dijka ali ako im trener bude Kopic, Zekic ili netko slican samo ce se uklopiti u sivilo
  • Olmic
    3.7k
    Trebalo bi razmislit o ovom Ljubičiću iz Rapida... Protiv nas bio dobar, baš mi se čini pravi zadnji vezni
  • Blue98
    730
    Kakva je šansa da se Kramarica dovede, ugovor mu istice iduce godine, a jos nije potpiso novi
  • Dudu
    2.6k
    Nikakva, lika obozavaju u Njemackoj :rofl:
  • Blue98
    730
    Hahahaha obozavat cemo ga i ovdje samo nek dođe
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nakon što ga se Dinamo onako olako riješio, nemam baš osjećaj da mu se baš vraća...
  • Dudu
    2.6k
    Krama bukvalno moze birati klub, uzeo bi ga bilo tko u Italiji, u Spanjolskoj svi osim velike trojke, u Njemackoj svi osim Bayerna
  • Olmic
    3.7k
    Kaže germanijak Dinamo želi Čolaka, cijena 3.5 milje eura, Dinamo se nada spustit cijenu
  • Carrasco
    4.1k
    Na početku sezone Čop i sad Čolak... oni nisu normalni, radije daj malom Barišiću priliku.
  • miro
    4.5k
    Ma ja ipak ne vjerujem da su toliki debili dat ozbiljnu lovu za igrača koji ni u HNL-u ne radi razliku. Bolje bi im bilo tu lovu dat za Murića, pa da smo opasni sa svih strana u napadu
  • superhik
    11.1k
    A nije baš za usporedbu. Čop je došao kao mrtav igrač, a Čolak u prošloj sezoni je imao 14 golova u 24 nastupa
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo- Čolak?
    Rijeka- Drmić
    Osijek- Mierez
    Hajduk- Livaja

    Ja želim da Dinamo kao najuspješniji i najbolji klub ima najboljeg napadača, a ne najlošijeg ako gledamo ova 4 kluba.
  • Nolifer
    8.2k
    Ako je točna ta info, mogao bi bit dobar kod nas, samo nisam ziher dal bu se dva ega mogla spojit Petko i Čolak... Ako da, to bi vrhunski funkcioniralo u 352 ili 442, Petko iza, Čolak isturena špica, nemam niš protiv
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja mislim da se za 3.5 milja eura moze naci neka crna zvjerka bolja od colaka
  • Infinity
    16.5k
    Prelistam sve imalo ozbiljne lige u potrazi za nekakvim golgeterom. Prvo sam sokiran da u takvim ligama nitko ne dominira. Odigralo se 20tak kola, top strijelci s 9-10 golova.

    Za oko mi zapela Norveska gdje je prvenstveno zavrseno. Top strijelac Thomas Olsen, 26 komada i 3 asistencije u 28 nastupa. Mana? 30 godina.

    Odmah uz Olsena se nalazi Ohi Omoijuanfo. 26 komada i jedna asistencija u 28 nastupa. 27 godina i ugovor do 31.12.2021. Skoro pa savrseno, jer je od 1.1.2022. igrac Zvezde.

    Ne znam jel mozda covjek nije toliko dobar pa se nije obratila pozornost, al znam da se Norveska prati u Dinamu i ako se propustio top golgeter onda je ovo teski kiks.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions