• xavier
    12.1k


    To je po meni jako loše rješenje jer samo otvara dodatne fronte za raspravu oko izbora utakmica na kojima će se koristiti.
  • deda
    32.7k
    To bi definitivno bila katastrofa. Bolje ga ne uvodit dok svi ne budu spremni.
  • Papastrumf
    12.4k
    Rekli su od 2. mjeseca 2020. na svim utakmicama 1. HNL.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Oni će uvijek kmečati, i na VAR će kmečati jer je to jedini način da opravdaju svoju nesposobnost i da privuku mase. Svi nas kradu bla bla bla.
  • xavier
    12.1k


    Ma nije ovaj put stvar u njima nego u regularnosti. Ovim šalješ poruku da su neke utakmice istog natjecanja bitne dok druge baš i nisu. Ako uvodiš VAR, onda mora biti na svim utakmicama.
  • Infinity
    16.4k
    Jel se sjecate onog njihovog predsjednika sto je otpusten zbog ustaske kape il tako nesto? Ne mogu mu se sjetit imena, rekao bi Bauer svi su isti. On je na nekoj utakmici nakon gola Dinama trcao u novinarske kucice, gledao snimku i dosao u lozu i uvjeravao celnike Dinama da je ofsajd barem metar bio. Ofsajda nije bilo, nije bilo ni u liniji, cist gol. Taj dan sam izgubio svaku nadu da ce ikad bit normalni i vidjeti realno.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Uvijek je stvar u njima jer uvijek nađu neku teoriju zavjere.
  • Infinity
    16.4k
    Imajte na umu da je HNS kupio tri sobe i da se velika vecina kola igra tako da na jedan dan imaju maksimalno tri utakmice. Vjerujem da ce se pokusati stici na sve utakmice, ali nije uvedeno u pravilnik kako ne bi dolazilo do pobune kad se na neku utakmicu ne stigne.
  • marcio amoroso
    36.6k
    A ovo se naravno slažem sa Xavierom. Ako već uvodiš var onda mora biti na svakoj tekmi.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mislim da je to testni period gdje će VAR biti samo na derbijima, a kasnije će biti na svim utakmicama.
  • LovroZG
    1.3k
    majte na umu da je HNS kupio tri sobe i da se velika vecina kola igra tako da na jedan dan imaju maksimalno tri utakmice. Vjerujem da ce se pokusati stici na sve utakmice, ali nije uvedeno u pravilnik kako ne bi dolazilo do pobune kad se na neku utakmicu ne stigne.Infinity

    Ovo je i meni palo na pamet, valjda štede na još te dvije sobe šta mi je suludo, al nije neočekivano.
  • Eduardo
    20.3k
    Čekaj, hoćeš reći da će se krenuti s VAR-om, ali on neće biti na svakoj utakmici? Nadam se da sam krivo razumio jer bi to stvarno bio cirkus. Zamislite samo rasprave oko toga zašto na nekoj utakmici je odnosno nijexavier

    Kao što su rekli dečki već... Za početak samo na derbijima.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ako HNS ima samo 3 kombija VAR sustava, ja mislim da je najbolje rijesenje i da zadovolje sve klubove u HNL 1 i HNL 2 i da svi budu zadovoljni... U svaki taj VAR kombi treba stavit po jednu ekipu iz Torcide, u drugi NH i treci iz Hajduka neka oni kontroliraju sustav i sva tri kombija za jednu tekmu i to iskljucivo gdje Hajduk igra, za druge nista.. Bilo bi to interesantno dali bi onda svi prdili u isti rog kao uvijek ili bi se poklali izmedju sebe jer svi znamo da je vrela juznjacka krv, a tudji covik nikad nece znati sto to veze dalmatinske (l)jude.
  • Dudu
    2.6k
    Varaždin u prvoj ligi. Čini mi se kao dobra stvar, ako će se nastaviti s lijepom posjećenosti i u prvoj ligi. Sigurno su konkurentniji novčano od Šibenika, a pogotovo Rudeša koji je ispao. Mogli bi trebali donijeti još više kvalitete u prvu HNL koja bi po mom mišljenju mogla dosegnuti jednu razinu kvalitete više jer se ipak sljedeće sezone borba za dva mjesta u Ligi Prvaka i 3 u EL, pa i Varaždin se lako priključi Lokomotivi i Gorici u borbi za to peto mjesto, a možda i Istra se konsolidira, ako ne ispadne od Šibenika.
  • Majki2111
    3.2k
    Ma da dobro, al nema navijača pravih tu. Nema White Stonesa. Funcuti nadglasaju cijeli stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.