• BluePhone67
    4.1k


    Bruno Maric veliki i strastveni navijac Hajduka podnio ostavku na mjestu instruktora VAR.. Sa time cinom je jos jednom dokazao svoju ljubav i privrzenost prema splitskim bilima jer nakon razgovora celnika Hajduka i NH sa ljudima iz HNS-a on vise nece biti kamen spoticaja. I krv svoju za bilu boju.

  • Mr Blue
    4k
    Ne bih ja baš reć da je Bruno Marić omiljena persona na jugu... :grin:
    https://www.vecernji.hr/sport/nevideni-incident-torcida-sipkama-i-bokserima-napala-suca-brunu-marica-1120305

    Iako neće to službeno priznat nitko, mislim da Marić odlazi jer je to dio Torcidinih zahtjeva HNS-u za odigravanje utakmice reprezentacije u Splitu. Stvari se događaju jedna za drugom, od sastanka do ostavki, ništa nije slučajno.
  • xavier
    12.1k
    Ne bih ja baš reć da je Bruno Marić omiljena persona na jugu... :grin:Mr Blue

    Kolega @BluePhone67 je bio ironičan :blush:

    Ono što je meni zanimljivo u ovoj priči je nešto drugo. Six je, nakon očajne jeseni, posložio Hajduk i realno je da u idućoj sezoni naprave i korak više odnosno u prijevodu, da ne ispadnu iz utrke za naslov prije Gospe (nego tek tamo u 9. mjesecu :cool: )

    Već vidim tamo negdje krajem 8. mjeseca priče tipa "evo vidite da smo tu negdje s Dinamom čim nam suci daju" :joke:
  • reziser
    6.8k
    bruno je sigurno otišao na zahtjev HNSa kako bi repka igrala u splitu
    naravno da se ne slažem s tim ultimatumima prijatelja s juga kako bi repka igrala dolje!
    ko može postavljat neke svoje uvjete da mu dođe reprezentacija?!?!
    tog ima samo kod nas....
  • Mr Blue
    4k
    Ajde da i tu temu otvorimo...

    Konkretno, ja smatram da imaju potpuno pravo tražiti što god hoće od HNS-a, jedina je stvar što HNS onda ima pravo reći "tko vas je*e" i nikad više ne doći u Split. Recimo da su normalni odnosi u Savezu i da Savez čine normalni ljudi to bi tako i izgledalo.

    Međutim, ništa u Savezu nije normalno. Ni odnosi, ni ljudi, ni vizija. Što se tiče zahtjeva, ne znam jeste li ih pročitali, ali ja osobno, trenutno, ne vidim ništa loše u njima. Dapače, smatram da je velika većina njih u skladu s povećanjem transparentnosti financijskog poslovanja javne udruge i da bi se trebali primijeniti na rad Saveza. Mislim da su zahtjevi pozitivni i da bi se trebali usvojiti bez obzira na to odakle dolaze jer su prije svega zdravorazumski.

    Je li se HNS mora uskladiti sa zakonom RH? Mora.
    Je li potrebna reforma sudačke organizacije? Itekako.
    Je li potrebna veća financijska transparentnost u HNS-u? Apsolutno.
    Je li potrebno definirati kriterije za zapošljavanje na upravljačke funkcije u HNS-u? Potrebno je.
    Je li potrebna strategija razvoja nacionalnog nogometa? Ne mogu vjerovat da je još nemamo.

    Na stranu sad njihov sentiment prema reprezentaciji i poruke poput 'Sve izgubili dabogda'. Govorimo o načinu rada HNS-a koji je kriminalan. Je li moguće da nekome uopće može pasti na pamet ideja o ujedinjavanju treće lige? Uspjesi naših nogometaša nemaju nikakve veze s radom korumpiranog saveza čije je devijantno djelovanje i dovelo do zatrovanih odnosa u ligi i do ove apatije koju zovemo Hrvatska nogometna liga.
  • Infinity
    16.4k
    Ono što je meni zanimljivo u ovoj priči je nešto drugo. Six je, nakon očajne jeseni, posložio Hajduk i realno je da u idućoj sezoni naprave i korak više odnosno u prijevodu, da ne ispadnu iz utrke za naslov prije Gospe (nego tek tamo u 9. mjesecu :cool: )

    Već vidim tamo negdje krajem 8. mjeseca priče tipa "evo vidite da smo tu negdje s Dinamom čim nam suci daju" :joke:
    xavier

    I meni se cini da ce oni biti konkurentniji na jesen. Hajduk je ovo proljece druga ekipa lige sa svega pet bodova manje od Dinama i sedam vise od Rijeke. Al misljenja sam da ce kmecanje biti jace kad pridju blize.

    Dogodine druga pozicija vodi u LP pa bi Hajduk mogao dati gasa da barem to ugrabi kad im je Dinamo vec nedostizan.
  • Eduardo
    20.3k
    Six je, nakon očajne jeseni, posložio Hajduk i realno je da u idućoj sezoni naprave i korak više odnosno u prijevodu, da ne ispadnu iz utrke za naslov prije Gospe (nego tek tamo u 9. mjesecu :cool: )xavier

    Čekaj da opet pokupe nekog B.Lopeza iz kluba tipa Barca ili nešto sl. tek tad će ih oprati euforija. Sjećam se komentara kako je ovaj najbolji stranac u povijesti HNLa, a sve na osnovu toga što je igrao u Barci B :smile:
  • xavier
    12.1k


    Sjećam se rasprave s jednim poznanikom na nogometu. U vrijeme kad su u Dinamu bili Tonel i Cufre, on je mrtav hladan tvrdio kako niti jedan Dinamov igrač ne bi imao mjesta u obrani Hajduka i što je najgore nije se uopće šalio nego je bio ozbiljan :grimace:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pa prije zadnje tekme je neki lik na sportnetu išao raditi usporedbu po pozicijama i samo su Olmo i Theo bili bolji od njihovih igrača, sve ostalo oni bolji. Ma bolesnici pravi.
  • Infinity
    16.4k
    Čekaj da opet pokupe nekog B.Lopeza iz kluba tipa Barca ili nešto sl. tek tad će ih oprati euforija. Sjećam se komentara kako je ovaj najbolji stranac u povijesti HNLa, a sve na osnovu toga što je igrao u Barci B :smile:Eduardo

    A Olmo je bio kloc, jer on nije bio kapetan kadeta Barce kako smo ga predstavljali nego Barce B. Danas vidimo kako je to njihovo misljenje bilo jako bitno. Uostalom i sa Bobanom, Modricem, Kovacicem...
  • Eduardo
    20.3k
    Branko Karačić i Borimir Perković predlažu HNSu da razmisle o strategiji da se 1.HNL vrati na 12 a zatim i na 14 klubova.

    BTW jedna VAR soba košta 100.000€. HNS je kupio tri takve koje će se po potrebi prenositi sa stadiona na stadion. Sve se prati na 6 monitora.
  • Infinity
    16.4k
    Branko Karačić i Borimir Perković predlažu HNSu da razmisle o strategiji da se 1.HNL vrati na 12 a zatim i na 14 klubova.Eduardo

    Smanji kvalitt da bi svako selo moglo igrati najvisi rang. I ovako nemamo 10 postenih klubova za normalne lige, a oni bi da se jos i prosiri. I uvijek takve ideje dolaze od onih koji ne mogu uci u visi rang ili im se tesko boriti za opstanak. Svatko normalan mora biti protiv ovakve ideje. Ja nisam ni za to da u drugom rangu bude vise od 12 klubova.
  • xavier
    12.1k
    BTW jedna VAR soba košta 100.000€. HNS je kupio tri takve koje će se po potrebi prenositi sa stadiona na stadion. Sve se prati na 6 monitora.Eduardo

    Čekaj, hoćeš reći da će se krenuti s VAR-om, ali on neće biti na svakoj utakmici? Nadam se da sam krivo razumio jer bi to stvarno bio cirkus. Zamislite samo rasprave oko toga zašto na nekoj utakmici je odnosno nije :yikes:
  • xavier
    12.1k
    Ja nisam ni za to da u drugom rangu bude vise od 12 klubova.Infinity

    Po meni prva i druga liga u istom formatu po 10 klubova, s tim da bih druge momčadi gurnuo u treću ligu. Mislim da je to sasvim optimalno za naš nogomet.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mislim da sam negdje pročitao da ća VAR u početku biti na derbijima što znači da će kmečavci imati ga sigurno na svojim utakmicama s Dinamom, Rijekom i Osijekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.