• deda
    32.8k
    Dinamo će ove godine imati minus od minimalno 60 milijuna kuna po mojoj procjeni. Možda i 100.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pa sam si rekao , da su prihodi sa uefom i prodajom na knap sa troskovima,Ali

    To ja uopće nisam rekao.
    Moguće da su na knap, ali znaš zašto? Zato sto se BMW od bjegunca plaća sa Dinamovim novcem ili zato sto se sudac za suđenje bjegunca potplaćuje Dinamovim novcem. Ovo je sve priznato. Nema izmišljanja.

    Najskuplji igrač Dinama ima oko 800 tisuća godišnje. Ako uzmemo da je prosjek 400 što nije ni blizu dolazimo do iznosa od 12 milijuna za prvih 30
    Igrača. Ako računamo da ostalih trideset košta pola od toga to je ukupno 18 milijuna na profesionalne igrače. Neka treneri koštaju još 5 to je 23. Kako onda trošimo 50? Trošimo ih sa krađom!!
    Krađa, krađa i krađa koja ne prestaje.
  • LovroZG
    1.3k
    Benkovićmarcio amoroso

    Di si se njega sjetio? Pa on ima u zadnjih godinu i pol 220 minuta nogometa. :confused:


    A za kvalitetnog napadača se treba malo skautirat il barem raspitat kod agenata. Ne možemo sam čekat da nam se takav pojavi u HNL-u ko Gavranović. Drmić bi bio super opcija, al sumnjam da bi on kod nas.
  • Olmic
    3.7k
    Zadnjih 3,4 prijelazna roka nije procurilo ime igrača sve dok ovaj nije bio na liječnikom, tako će biti i ove godine..

    Šta se tiče trenera, nama treba karakteran trener koji će im i jebat majke nakon onakve jučerašnje igre.. Poslušne trenere ne trebamo...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kakvi Lovrić, mierezi i ini. U HNLu nema pojačanja osim Drmića i livaje.

    Potrošilo se 10 miliona i od toga bacilo 6-7 na Čabraju, špikiča, štefulja, Jurića...jedini koji su tj koji mogu na razinu Dinama su Nevistić i Bulat.

    Ja dobijem mlade kad čujem da se špikiću treba dat priliku jer neznam čime bi je zaslužio. Marin je tri puta talentirnqiji od špikića, npr a i već sad je bolji igrač od njega.

    Ristovski je isto bačena lova kao i menalo. Lauritsen je bio meni lani bolji od Teofila a ovaj napravi 10 savršenih stvari i dvije katastrofe zbog kojih gubimo bodove stalno.

    Da sumiram, livi, Šutalo, lauritsen, Ademi, ivanušec, orša i Petko bi trebali bit nosioci a mišić, Bulat, Tolić Teofil, Marin u rotaciji i njima pridodat 2-3 igrača koji bi bili pojačanja sad a ne za 2 godine.

    Desno krilo, lijevi bek, napadač pod mus..stoper, play pod - trebalo bi
  • Ali
    2.2k

    Di je razlika, pitat treba Peternaca, Zahoru, Mihica, Kopica i ekipu. Tu je kvaka 22.
    Njih sve redom potjerat od kluba sto dalje .
    Tablice hnl:
    Pioniri:
    1.Osijek
    2.Dinamo
    Kadeti:
    1.Osijek
    2.Dinamo
    Juniori:
    1.Dinamo
    2.lokomotiva
    Seniori:
    1.Rijeka
    2.Osijek
    3.Hajduk
    4.Dinamo

    Utakmica vise ili manje nije presudna, ovo je odraz rada ove gore ekipe, mrsh van iz Dinama odmah !
    U suprotnom ako njih ne potjeramo , slijedi nam borba za 3/4 mjesto, a to sa ovim ugovorima znaci i stecaj do 2024...
  • marcio amoroso
    36.8k

    Nekada je korak nazad nužan ako se želi naprijed.
  • Captain America
    17.8k
    Opet probat nagovorit Pjacu da se vrati? Ne pratim Seriu A, al vidim na TM da igra u Torinu i napadača i na oba krila. Nema neke velike novce sigurno tamo, posudba ističe 2022 i sigurno mu je ovakav Dinamo respektabilan u europskim okvirima privlačan.
  • Olmic
    3.7k
    Novi trener Dinama bi trebao biti Jakirović prema mojim saznanjima..
  • Armagedon13
    959
    Romeo Jozak + ili - ?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Od Amre, Vlatke i mumije je sigurno kompetentniji, od Antolića također.
  • Armagedon13
    959
    Je ima najbolje reference,a i nije šonjo ima jezičinu
  • miro
    4.5k
    pitanje je koliko je tu Mamić imao prste u odabiru, a svi znamo odgovor
  • Captain America
    17.8k
    Mene je kupio gostovanjem kod Ivkovića. U strogo nogometnom smislu, najbolji podcast koji je Ivković odradio (razgovor s pokojnim Herr Ottom, Ćirom i Marom je daleko ležerniji bio).

    Još nešto, Jozak vodi brigu o psihološkom aspektu kod biranja igrača, a i jučer je u Germanijaku bilo spomena da momčad psihološki jako loše stoji. Sretno mu bilo, vjerujem da će bit uspješan.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Mene je kupio gostovanjem kod Ivkovića. U strogo nogometnom smislu, najbolji podcast koji je Ivković odradio (razgovor s pokojnim Herr Ottom, Ćirom i Marom je daleko ležerniji bio).Captain America

    Elokvencija nije isto kaj i egzekucija.

    Dokazani primjeri Igor Štimac kod nas i Gary Neville vani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions