• CISCO
    183
    Kolega ja mislim da bi vezni red u kombinaciji Paulinho-Ademi-Wilshere razbucali sve Dinamove protivnike.
  • Krizy
    44.1k
    Neka Čačiću, idi popravljaj televizore..
  • CISCO
    183
    Ivanušeca bi stavio malo na klupu da se odmori.

    Pa čovjek umire ovu sezonu.

    A osim toga Perić je budućnost.

    Ove stopere koje imamo naspram njega su škart.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja mislim da bi Veratti - Modric - Ivanusec bili jos bolji.
  • SAS1987
    14.8k
    Prosinečki se nešto nudi pa bi mogao biti trener - igrač.
  • Fanboy
    2.6k
    Od onih igrača koji su mi zanimljivi, Matanović Igor 18 godina dečko igra 2 Bundesligu, ima 194 odličan tehničar i neka mješavina Ibre i Haalanda.
    D.Oroz, također mladi stoper rođen vani ima 20-ak godina, igrao sa Sučićem prošle godine i prijašnjih u Salzburgu (juniorima).
    Po primjeru Krovinovića vidimo kako igrači kada se vrate dominiraju, Halilovića bi svakako gledao kako vratiti na obostranu korist jednih i drugih.
    Mali Kačavenda svakako + dečki kojima treba dati priliku Tolić, Špikić, Bulat...Tu je mali Baturina kojeg treba što više ubacivati jer je strašan talent. Dodao bih još i Marina koji u Šibeniku igra jako dobro. Ima tu još igrača, juniorski pogon mora dobiti dobru sredinu za razvoj.
    Što se trenera tiče nebi se iznenadio Jakiroviću, braći je tamo na dohvat ruke i mogu sa njime uživo obaviti razgovore kada se god sjete. Po komentaru forumaša jučer je bio sa Čačićem na utakmici...Gdje ima dima, ima i vatre.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Jakov Medić. Rođen u Zagrebu,ove godine igra odlično drugu Bundesligu. Trebalo bi razmisliti o njemu.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Jakov Medić. Rođen u Zagrebu,ove godine igra odlično drugu Bundesligu. Trebalo bi razmisliti o njemu.Nema zaleđa Mikića

    Nakon poraza u Darmstadtu je zacementiran za klupu. Već tri utakmice je rezerva. Da je tako odlično igrao kako pišeš sumnjam da bi sjedio stalno na klupi.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Do te utakmice jedan od bolje ocijenjenih. Trebalo bi ga pratiti,ako uđu u Bundesligu teško ćemo ga dovesti.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Do te utakmice jedan od bolje ocijenjenih.Nema zaleđa Mikića

    Dijeli 69. mjesto po ocjenama.
    Iskreno ga nisam gledao pa stvarno ne mogu reći ništa ni za ni protiv, ali sumnjam da je pojačanje u odnosu na Šutala, Thea ili Lauritsena.

    Meni su što se tiče stopera zanimljivi Majstorović, Mitrović i Benković. Redom iskusni igrači kojima ne treba puno vremena za prilagodbu.
    Od mladih mi je zanimljiv Soldo. Borac je i ima neku lidersku crtu.
  • Armagedon13
    959
    Opet se spominju Zahovič i Miljanić ???
  • Krizy
    44.1k
    Jel ova tema postala raj za trolanje ili šta?
  • Ali
    2.2k

    Zbog čega bi trebali smanjiti proračun?

    Pa sam si rekao , da su prihodi sa uefom i prodajom na knap sa troskovima, pa ako proracun smanjis za cca 10m€, to znaci da nemoras prodavati nuzno prvotimce da bi prezivio. Evo jednostavno ako pametno ispregovaras ovaj visak koji prima placu a ne donosi bodove, a istovremeno za dio tih sredstava platis vrhunskog trenera i ostavis mu Ivanuseca i Petkovica da oko njih gradi ostatak ekipe eto ti prosperiteta. Realno za ove rezultate u hnl i europi zadnjih 2-3 godine se moglo i sa cca 30-35m€ umjesto 50m€ a to znaci da bi mozda Majer ili jakic jos bili u plavom dresu i jucer bi rastavilj "bile tice" na krila, batake i ostale dijelove...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions