• username
    9
    Dobro da nije Čabraja :lol:
  • bbb medimurje
    2.8k
    Ne kuzim kak mozete kritizirati boyse
    Moj tata i buraz (tovari) su gledali doma tekmu na tvu, ja sam bil na sjeveru
    Pitam ih kak se culo navijanje, vele da su se 80% culi boysi 20% tovari
    Kritizirajte koga god u klubu al boyse ne dirajte.
    Hvala i laku no
  • Nolifer
    5.9k
    E, najviše volim kad se sere po Sjeveru. Kao da su oni najveći krivci za ovo kaj se dešava. E pa stanite malo na loptu i dosta više pljuvanja po toj tribini. Bili su odlični svih 90 minuta, točka.

    Ovo je sve otišlo predaleko.

    40 + stranica kak ovo, kak ono, sad još i navijači krivi, ajte molim vas... Koje su ovo pizdarije..

    Nismo kao oni da sad kukamo i kmečimo, glavu gore i ima se još za igrati. Igrači su očito u krizi i treba naći način kako da se izađe iz toga...

    Do tipkanja, odoh na odmor dok se ovo ne smiri sve.

    Lp
  • bluepower86
    679
    Ps.50% upisa pred tekmu je bilo o vremenu i kiši,a boyse se spominje i cjepidlaci..
  • vjeko1701
    5.9k
    Na snetu redikuli spominju karmu. Na njihovom mjestu ju ne bi zazivao...
  • og1986
    2.9k
    Koliko oni "loše karme" imaju, ako vjeruju u to, neka znaju da nikada više neće prismrditi tituli, pa ni ove godine.
  • De Oliveira
    821
    Ajde da i ja napisem koju. Bio sam na utakmici i mogu reci da sve koji su tu vecer bili u Zagrebu, a umjesto Maksimira izabrali neki kafic i tamo gledali derbi moze biti sramota. Nas troje smo dosli iz Bosne, iza mene trojica iz Srijema i petorica iz Hercegovine. Dakle svega ima, samo Zagreba nema (ne mislim bukvalno). Navijanje na Sjeveru je bilo izvrsno. Definitivno su nadglasali boljsevike. Sto se igre tice, nema se tu sto puno reci. Ljudi su nas pomeli. Nama treba trener, stoper, lijevi bek, desno krilo i napadac.
  • Svi na Sjever
    1.8k
    Meni je buraz gledao na tv i rekao da se Sjever brutalno čuo.

    Inače, očekujem odgojnu od Modrića i Lovrena za Livaju kad se pojavi u repki, od izbornika to ne očekujem jer nije sposoban za to.
  • xavier
    11k
    očekujem odgojnu od Modrića i Lovrena za Livaju kad se pojavi u repkiSvi na Sjever

    Baš od njih dvojice koji su imali ulogu u svemu ovome kakvu su imali? Od njih koji se "nisu mogli sjetiti" kako su pomogli Mamićima izvući novac iz kluba?
  • marcio amoroso
    31.4k
    očekujem odgojnu od Modrića i Lovrena za LivajuSvi na Sjever

    Reci da se šališ molim te.
    Tovari su ionako preuzeli primat i u repki. Još malo pa će se i tamo pjevati to šta je onaj kreten pjevao jučer.
  • masacusec
    2.9k
    Za tekmu i poraz me baš zaboli ko i za ovčicu dolly! To kaj ova stoka dolje radi dernek radi osvojena 3 boda u hnl-u, samo dosljedno dokazuje njihov provincijalni mentalitet. No, jebeš njih!
    Najviše me smeta naivnost Dinamovog navijačkog puka koji i dalje uzročnike problema pronalazi u igračima, treneru i nogometnoj struci. Najveću odgovornost treba snositi ova govnarska UPRAVA!!!
  • Ali
    1.8k
    Danas je novi dan i novi tjedan. Ovaj iza nas je jedan od losijih u novijoj povijesti. Ako naucimo kao klub iz greski i podignemo se na svim razinama onda i nije bio los nego potreban.

    Sa druge strane, ovaj tjedan ce biti izivljavanje redom svih sportskih redakcija koje su 99% obojene u bijelo. I sad nakon godina frustracija imaju svojih 5min, ali kao i uvijek pretjerivanje. A najsmjesnije je sto im je parola br. 1 , mrzim dinamo srpsko ime to... ajde da kazes rusko ime to, ali zoves se hajduk i kazes da mrzis srpsko ime ;) , pa cak i lovci u potjeri to svrstaju preko imena u srbiju u doba turaka... o dodvoravanju srbiji i jugoslaviji kroz povijest je sve vec davno receno.

    Nis igrat cemo snjima jos tri puta, prvi put na pocetku godine vjerovatno tamo u drugom dijelu sijecnja.
    Buducem treneru jedan savjet, skinuti ove snimke gdje igraci vicu ovo gore navedeno i pustiti pola sata prije utakmice... i ako im u prvih 45 min date da imaju vise od pet dodira prije oduzimanja lopte presingom skidam vam 50% od place...

    Usput pogledati Gasperinijevu Atalantu protiv Napolia, to je demonstracija presinga i fizicke moci i preuzimanja covjek covjeka u defanzivi i jednkstavnost u fazu napada... po meni remek djelo modernog nogometa, a ista ta ekipa je 2019 kod nas dobila porciju i to ozbiljnu... zato uciti od drugih i dignuti se...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.