• NORTE
    8.9k
    Meni je tužno gledati Andrića kako se sramoti na terenu. Kad pomisli čovjek da tovarija sa onakvim budžetom ima Livaju u napadu, a mi Andrića dođe ti da poludiš.marcio amoroso
    Nijednom od loših igrača ja NIŠTA ne zamjeram. Od Andrića, Menala pa do najgoreg. Nisu oni krivi šta imaju priliku igrati u dinamu umjesto zvjerki koje bi trebale biti na njihovom mjestu. Od rasprodaje do neadekvatnih skupih zamjena koje griju klupu.

    Tolić ne dobiva priliku i onda tu čitam da je Krznar "gospodin" jer je dao ostavku, a čovjek je uništio sezonu i momčad, a ni on nije kriv nego oni koji su ga držali na čelu ekipe iako je trebao letit nakon bezličnog remija s Legiom da oni zaista žele jaki dinamo.

    Mumija odmah pri predstavljanju Kopića najavljuje njegov ostanak i na proljeće, i onda mi netko kaže da oni ne miniraju klub.
  • Gelipter
    3.4k
    Kad su boysi u pitanju jasno je da je ljestvica jako visoko podignuta i očekuje se uvijek ludilo. Ono po čemu smo poznati da kad primimo gol krenemo još fanatičnije navijati danas je bilo slabo. Dosta ljudi je više pratilo događanja na terenu neg navijalo što je legitimno za druge tribine, ali ne i sjever. Danas brojka odlična, navijanje na trenutke relativno loše mora se priznati. Samo pozitivna kritika uz veliki respekt grupi koja je već dugo jedina svijetla točka u klubu.
    Kaj se tovarske žgadije tiče, i dalje nemrem vjerovat da su sami sebi ovako pucali u nogu kod koreografije sa srpskim trobojnicama i porukom po još jedan put da više mrze Dinamo neg vole ajduk.
  • Nousername
    610
    Upravo naiso na snimku videa koja je snimana za vrijeme bakljade obje navijacke skupine a snimano je iz neke zgrade iza juga…samo cu rec da su se jedini na snimci boysi culi
  • Nousername
    610
    Jel iko zna sta je bilo na terenu nakon tekme izmedu nasih i njihovih?Doslo je do nekog naguravanja a ne znam izmedu koga
  • Tom Hanks
    2.5k
    Samo osvrt i postovanje za gospodina od oko 70 godina koji je vlakom isao u Zagreb na utakmicu i to ni manje ni vise nego na sjever
    Igru necu komentirat sve je jasno
  • bluepower86
    700
    Sramota da neki od vas nakon danasnje utakmice od svih faktora koji nisu odgovorali da se sjever nasao prozvan.Ti momci ove sezone a i zadnjih par sezona daju bezrezervnu podrsku klubu i jedino su ono sto klub drzi navijacki atraktivnim.Momci su mobilizirali ljude i skupilo se sasvim respektabilnih 3000-3500 tisuce ljudi na sjeveru i bilo ih je vise od torcide i nije se cula njihova pjesma na nasem stadionu,sto se nebi moglo reci za ekipu sa zapada koja je na danasnjoj utakmici bila totalno neaktivna ko da su u strahu jesu oko njih tovari.Grupa je napravila ogroman iskorak zadnjih sezona/pogotovo ove sezone,video materijali,slike,zastave,poruke,obavijesti grupe,fan shop,koreografije,odlazak na trening(nakon 2010/11 zadnji put? Podrska igracima pred utakmicu s Rapidom,masovni odlasci na eu gostovanja.Do prije 2 sezone na europskim tekmama smo redovno imali preko 12,15 tisuca ljudi na prvim pretkolima i pun stadion na vecim tekmama i grupnim fazama natjecanja(Era Bjelice) a u hnlu protiv Rijeke i Osijeka cirka 5k -7k.Danas od 10000 ljudi na stadionu ako otpadne 2500 na Torcidu ispada da je od 7500 domacih navijaca, iz Zg bilo mozda 1500 ako i toliko a to vrijedi i za ostale europske tekme i vece utakmice ove sezone,gdje dolazimo do zakljucka da 70,80 posto publike dolazi izvan Zg.Cinjenica je da je klub gadno zeznuo ove sezone sa micanjem godisnjih iz ponude i tako si smanjio broj publike a uz to su podigli cijene jednokratnih karata a malo se radi na privlacenju publike..
  • superSantos
    2.6k
    Dosta ljudi je više pratio događanja na terenu neg navijalo što je legitimno za druge tribine, ali ne i sjeverGelipter

    Bad Blue Boysi su prije svega NOGOMETni navijači. Ne bih ti inače odgovarao ali ovo što si ti napisao je ekstremno glup rezon pa nek neko iz tvoje gluposti nešto i nauči
  • Gelipter
    3.4k
    Možda sam glup kaj na svakoj tekmi jedna trećina nas gubi glas i sluša upute vođe i bubnjeve dok ostali prodaju zjake i gledaju u čudu. Jasno je da se prati utakmica, ali valjda je ideja navijačke tribine upravo da se da podrška igračima na terenu, a ne kritizira svaki potez i kuka kao što je to običaj na zapadu. Neću dalje, nije za ovu temu.
  • Salva
    2.3k
    Kakve su ovo gluposti da se u moru problema u kojem se klub nalazi spominje “malo lošije” izdanje Sjevera?

    Previse toga smrdi u klubu i oko njega, ali Bojsi to definitivno nisu.
  • rob ljubavi
    772
    Izdanje kao takvo u prvom poluvremenu kao i na ostalim EU tekmama, a sami znate kako ste hvalili ta izdanja.

    Drugo poluvrijeme ,naravno da je nakon primljenog gola ekipa malo pala u bed i slabije navijala,ali je počela vise pratiti teren , kad smo god došli bliže golu, izborili korner ili slicno navijanje je raslo, JEDINO kada su se tovari čuli i kada je Sjever osjetno pao s navijanjem je nakon gola u 90+, pa ako se to uzima za zlo ,čestitam.
  • username
    9
    Da je napravljen stadion pa bi shvatio da nema novca za pojačanja, ali koliko je uloženo toliko je i dobiveno, jbg. Ne možeš nositelje igre zamijeniti igračima koji su prošle sezone bili rezerve.
  • pencilneck
    635
    Kažu SN:

    "Najbolji u momčadi - Štefulj 6,5 - Najraspoloženiji igrač Dinama, ugodno iznenađenje."

    LOL.
  • Ali
    1.9k
    Ja jos jednom zelim naglasiti, nije zamjerka samo konstruktivna kritika i jedno zapazanje sa Zapada.

    Ali nikako da su bili losi i da su problem, naprotiv.
    O sjeveru u nekom negativnom danas je kao da kazes da je Livi kriv za oba gola.

    Iako jedan savjet, ovaj forum je postao planetarno popularan, a to moze u ovakvim danima privuci i neke koji nisu zaljubljenici u plavu boju, naprotiv. Pa samo da malo upalimo "senzore" i prepoznamo provokacije od malo vruce glave nakon lose veceri ;)
  • Salva
    2.3k
    Ne znam kad me neki poraz Dinama ovako pogodio, uzas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.