• xavier
    11.1k


    Slažem se. Kako sam napisao, uopće ih ne pravdam, dapače, samo pokušavam naći neku logiku.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Neću kom nogomet jer mi se neda na tu žalost trošiti riči vise. Al sjever i navijanje danas tamo sramota. Ekipa koja dolazi tamo držat ruke u džepu i pusit trubu ne tribaju dolazit!
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne brine me iskreno nastavak HNLa. Cekaju nas do kraja polusezone utakmice sa HD, SB i Istrom. Brine me na kaj cemo licit na cetvrtak, igraci su nakon tekme izgledali kao pokisle kokosi, u 3-4 dana se iz tog "stanja" podic je nemoguce
  • db-izbjeglica
    12.6k
    igrači su i prije tekme izgledali kao pokisle kokoši, taj body language je nemoguće sakriti, zato im svi protivnici u zadnje vrijeme i zabijaju iz praktički prve ozbiljne šanse.
  • The Undertaker
    3.9k
    Iskreno, ja bi Petkovića, Oršića, Ademija, Ristovskog i Livakovića poslije WH poslao na tribinu, neka se odmore. Ovo se više ne da gledati. Ako sa preostalim igračima ne možemo uzeti sve bodove neka ih prodaju.
    A šta reći o Kopiću. Koji zečji pristup. Slično kao i Krznar. Tako je kad sumnjaš i u sebe i u igrače. Nisam ispratio jel došao pred Boyse na sjever.
  • BlueVelvet
    336
    Ništa danas noje bilo na nivou, jbg idemo dalje
  • MM17
    221
    Sad će poslanica iz Međugorja, dok sam ja bio ovdje to se nije događalo, ne znam, ali meni smrdi jako na taj scenarij...
  • superhik
    10.2k
    Nema borbe, nema želje. Pola igrača ne cijeni dres u kojem nastupa. Treba nam neki teški šok da se svi vratimo na staro
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bio sam na sjeveru i fkt ne znam sta bi rekao, vibra je bila dosta cudna. Jug puno nabrijaniji, sto je logicno kad cekaju titulu ohoho godina a mi se eto navikli da rasturamo u domacoj ligi pa nam je ovo novina kad nas tovari samaraju. Da smo u obrnutoj situaciji sjever bi bio u transu a jug sutio kao zaliven. Kako je BlueVelvet rekao, jbg idemo dalje
  • Ali
    1.9k

    Najbolji komentar i presjeg stanja !

    Realno, uljuljaji smo se i zivjeli na starim lovorikama:
    U ovoj kalendarskoj godini Dinamo je doveo:
    Nevistic, Menalo, Kulenovic, Spikic, Juric, Bulat, Stefulj, Andric, Cop... i naravno skoro svima je dat odlican ugovor i isplacena poprilicna odsteta za nase uvjete.
    A istovremeno :
    Osijek je doveo:
    Fiolic, Grzan, Hiros...
    Hajduk:
    Livaja, Krovinivic, Lovrencsis, Sahiti, Fosati, Atanasov... uz promociju juniora Biuk i Ljubicic
    Rijeka:
    Drmic, Muric...

    Dakle nas "sportski direktor" je podbacio ! I to u usporedbi sa ostatkom lige, a da ne spominjemo da je imao bare 5x vise love u blagajni. Da jos pridodam prodali smo :
    Majera, Jakica, Kastratija, Gavranovica, Belog...

    Sve jednom dodje na naplatu, ljetos juniori ne osvoje hnl i hajdukovi juniori danas igraju proljece u ligiprvaka, a nasi odlaze na posudbe i nema ij na radaru, zadnjeg juniora koji je upao u prvu momcad iz nase skole se nemkze nitko sjetiti u manje od 5min.A direktor skole umjesto otkaza bude pozvan na da preuzme orvu ekipu.

    Bas kako je rekao odlicno Fanboy, dotakli smo dno jer smo se ufurali i nismo nista radili 12m nego pricali kako smo igrali... nestrucnost+nerad+samodopadnost = ovo sto sme vecer promrzli gledali na maksimiru.
    A bojim se da je dno jos daleko, jer svi znaju da je u svakom poslu preokrenuti trend kad brod tone nesto najteze.

    Ako u narednih 30 dana ne proluftamo svlacionicu, zahvalimo se:
    Menalo, Gojak, Stefulj, Kulenovic, Orsic, Misic, KTC, Juric, Peric , Cop, Moubanje i sve one ostale koji su na placi tko zna u kojoj ekioi a nisu za Dinamo.
    Dovesti; Kachavendu, Drmica, Lovrica iz hnl, od stranaca potraziti stopera, krilo i jos jednoh fora.
    Ivanusecu dati kapetanslu tragu i uduolati mu ugovor i oko njega graditi reset, Ademia ako se na prioremama ne uspije vratiti u proljetnu formu ponuditi mu mjesto u strucnom stozeru.
    I naravno trenera stranca profesionalca sa fixnih cca 2m€ godisnje i 5m€ bonusa za ulazak u liguprvaka. A za neosvajanje prvenstva od prosinca do lipnja otkaz uz 50% ugovora tj. samo 1milja.
  • Rocky1986
    244
    Decki objektivno kakav je bio sjever?
  • Krizy
    35.1k
    Da, Oršić nije u formi. U 3 i pol godine u Dinamu to mu je prva kriza ali donio nam je toliko radosti, koje su generacije čekale i sad bi ga se dosta ljudi odreklo jer je u 2000 minuta ove sezone na 6 golova i 3 asistencije.

    Nemojte pretjerivati, nije slučajno da je većina igrača potpuno izvan forme i nastavljalo ih se gurati, umjesto da se da kontinuitet utakmica igračima poput Bulata, Špikića, Baturine itd. Pa bi ili dobili širu klupu ili dali do znanja prvotimcima da se moraju probuditi.

    Ovako se guralo one koji nisu u formi a potpuno zamrznulo igrače iz drugog plana i dobili smo šamar. Šamar kojim i dalje ništa nije izgubljeno jer bi se pobjedom protiv Istre u zaostaloj utakmici primakli Rijeci na 2 boda.

    Samo dovesti dobrog trenera, koji zna motivirati, probuditi momčad. Naravno da treba i provjetriti svlačionicu: Zagorac, Dilaver, Moubandje, Leovac, Menalo, Andrić, Čop.., te dovesti lijevog beka, defenzivnog veznog i ofenzivnog veznog. Možda i stopera koji zna iznijeti loptu, što smo imali u Periću do ozljede.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Neće poslanica iz Međugorja jer oni i dalje govore da se čuju sa Mamićem i da ništa ne rade bez njegove suglasnosti.

    Sam ne kužim, znači 2004/2005-e doveli pol mlade repke i otišli u ligu za bedaka. Sad opet doveli hrpu još nedokazanih igrača, prodali 4 prvotimca i stavili trenera koji nije nema autoriteta. Imaš recept, plati trrenra i prošetati ćeš se prvenstvom a u Europi ćeš dogurati barem do proljeća..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.