• SAS1987
    13.2k
    Po priči je valjda novac od ljetnih prodaja već pokraden.marcio amoroso

    Koji priči? Ja naivno živim u nadi da nakon presuda nitko u klubu više ne pomislja o ozbilniji krađi klubskog novca. Vasilje i takve ugovore ne brojim u uzbiljne krađe :smile:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    imam dojam da bi on trenutno prije u osijek.
    Ja bi prije Aliyua ili Prince Ampema, nego LovricaDudu

    prvo i osnovno je trener.
    nekome tko zna posao je i ovaj kadar dovoljan za poprilično uvjerljivo 1. mjesto u HNL-u.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Koji priči? Ja naivno živim u nadi da nakon presuda nitko u klubu više ne pomislja o ozbilniji krađi klubskog novca. Vasilje i takve ugovore ne brojim u uzbiljne krađe :smile:SAS1987

    Pa ja imam takav osjećaj. Da je taj novac tu uložili bi sad u zimu 10 milijuna u momčad.
    Znaš šta će uložiti? Milijun za Kačavendu, a pisat će 5. 4 će podijeliti stoka iz Međugorja i onaj ćelavi iz Lokomotive.
  • Baneki
    708
    Meni je nejasno gdje je nestao Lauritsen. OK, u lošoj je formi, a ovi koji sad igraju su u boljoj formi? Ne bih rekao. Bio je u prošlogodišnjoj momčadi stup obrane, a ta je momčad bila bolja od ovogodišnje, najbolja obrana Europske lige ili među najboljima.
    Ristovski, slična priča. Igrači koji su dokazane kvalitete se ne stavljaju na klupu čak iako su u lošoj formi, pa neće se vratiti u formu na klupi. Ako ga se i želi prodati pa više vrijedi ako igra.
  • miro
    3.1k
    nadam se da je samo riječ o lošoj zajebanciji
  • badjibadara
    1.6k
    Ako je vjerovati medijima iz BiH, Dinamo je veoma blizu toga da zgotovi transfer Petra Sučića u Maksimirsku 128. Standardni reprezentativac U-19 BiH bi navodno put Zagreba trebao već u siječnju, a Zrinjski bi za to trebao dobiti popriličnu odštetu.

    Sportsport.ba javlja da su Plavi za Sučića spremni izdvojiti 200 tisuća eura

    Standardna BH tarifa?
  • markoli
    1.6k
    Prvi kriterij za trenera u ovom trenutku je da mora biti imati apsolutni autoritet nad svlačionicom. Da može okrenuti psihološki moment jer se vidi da smo totalno potonuli. Po meni je to prvo i osnovno što nam treba. Onda drugi kriterij je znanje taktike itd. itd. I naravno mora doći kompletni novi stručni stožer.

    Dovedeš Kopića, ostaviš cijeli stručni stožer i izjaviš da je privremeno rješenje. Šta si napravio? Ništa.
  • Krizy
    35k
    Ma Milanića je prije 3 dana netko spomenuo na snet-u ili tu, nisam siguran. Nadam se da je to taj "pouzdani izvor". Ne bi bilo prvi put da prepišu nešto s foruma.
  • Ali
    1.9k
    Nisam vidio da je netko spominjao onog Adamu Traorea iz Sheriffa, decko je za desno krilo umjesto Menala po meni odlicno rjesenje, kazu da mu je cijena cca 2,5m€, decko je nas iznakazio u kontrama, a mislim da je cak i realu zabio iz kontre, dakle brz kao kastrati ali sa puno vise osjecaja za loptu.
    To bi bio prvi pravi potez ove sezone po pitanju dovodjenja igraca. Uz odmornog i resetiranog Orsica lijevo, ovog desno, i Petka gurnut malo vise u spicu a Ivanuseca iza da ih brzo razigrava to bi moglo u kratkom vremenu donijeti jako puno golova i anulirati neke nedostatke otraga. Jucer se po meni Menalo sam stavio na tranfer listu, dva puta je u prvih 45m dobio loptu na pladnju prvi put pucao da mu je lopta presla preko noge umjesto plasirati u malu mrezicu, a drugi put u 45, umjesto da si gurne u forr i zavrsi alciju frajer rola loptu i uspori dok mu ne dodje stoper u blok i sretan sa kornerom... kredot potrosen, hvala i dovidjenja..
  • xavier
    11.1k
    kazu da mu je cijena cca 2,5m€Ali

    TM kaže da mu je to "tržišna cijena", a kako igra odlično i stigao je tamo tek ove godine (u Veljači) nema nikakvog razloga da ga Šerif proda za takav iznos.
  • SAS1987
    13.2k

    Zbog tebe sam se upravo polio kavom na poslu. Ne karikiram. Vjerujem da nije istina ali ipak da napišem neke faktove:
    Milanič
    - Osvojio par naslova s Mariborom, igrao LE, EL, po meni trener prošlosti.
    - On je bio marioneta trener Zahoviću.
    - Trenirao Leeds 32 dana
    ...

    Zahović
    - Veliki Partizanovac... odlazio na utakmice Partizana a jako je zamjerio Čačiću kada je išao jednom u Zagreb gledati Dinamo...
    - Ima velikih problema s alkoholom
    - U Mariboru se ga ponekad zove "mali Mamić" jer mu je Mamić neke vrste idol a isto je konfliktan te nekulturan.
    - Pijan slao sms-e vlastitim igračima (Ibraimi) i vrijeđao ih na nacionalnoj osnovi
    ...

    Ma nema šanse da se to dogodi.
  • Blue98
    719


    Izinjavam se, nadam se da kava nije vrela
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja se iskreno nadam da su ovo samo naklapanja, kakav Zahović, pa ta je samo manje uspješna verzija Mamića.
  • SAS1987
    13.2k
    hladna. Mada bi bila bolje vrela kava nego Zahović i Milanić u Dinamu :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.