• NORTE
    8.9k
    Ok, Kačavenda na zimu, Tolić odmah u prvih 11. Gojak ima pravo na minute, ima energiju. Koje pozicije zahtjevaju pojačanja, a koje popune?
    Koga bi prekrižili odmah?
  • db-izbjeglica
    12.5k
    meni gojak isto nije loš, unese energiju, ima dečko drskost.
    je, nekad kida živce s promašajima, ali treba raditi s njim.
    da zabija sve - ne bi se dugo zadržao kod nas.

    meni je on puno bolje rješenje od mišića, koji me ničim nije oduševio.
  • Dudu
    2.6k
    Posten napadac i krilo.. Andric, Menalo, Cop dovidjenja
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Samo sada treba dovesti pojačanja a ne popuniti kadar.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    što se tiče krila, mislim da teško možemo naći boljeg od lovrića. igrač koji je već adaptiran na HNL, fenomenalan izvođač slobodnjaka. njemu također je vrijeme za korak više u karijeri.

    možda bi se s goricom moglo nešto dogovoriti, lova + neki igrači.
  • Blue98
    719
    Definitivno prvo lijevog beka rijesit
  • marcio amoroso
    31.8k
    Dinamu treba dobar stoper koji zna iznijeti loptu. Treba mu zadnji vezni koji bi imao energiju Jakića. Treba mu ljevak na desnom krilu radi ravnoteže i geometrije momčadi i treba mu pravi napadač.

    Zagorac, Leovac, Moubandje, Lauritsen, Mišić, Andrić i Čop bi mi bili prvi kandidati za otpis ili prodaju.
  • xavier
    11.1k


    Lauritsen je izgledao odlično dok nije došao pod trenera pod kojim svi igrači "padnu". Ne bih ja njega otpisivao još.
  • flexXy
    1.8k

    Ma Lovric je smijesan igrac, cesto odem na Goricu pa se vidi ono sto se na telki nemre. Ne mogu mu golovi zamaskirat da covjek ne igra fazu obrane i da u napadu ne gleda suigrace. To mu jos tamo prolazi, ali u Dinamu mu nebi i vidile bi se sve njegove mane.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    svaki igrač ima prednosti mane, na treneru je da te mane zamaskira.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ne bi bilo loše Domagoja Vidu pokušati dovesti. Na ljeto mu ističe ugovor.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisam bas siguran koliko bi bio prevaga... mozda prije dvije godine. Jeftin pak sigurno ne bi bio.
  • Dudu
    2.6k
    Ja bi prije Aliyua ili Prince Ampema, nego Lovrica
  • marcio amoroso
    31.8k
    Lauritsen je izgledao odlično dok nije došao pod trenera pod kojim svi igrači "padnu". Ne bih ja njega otpisivao još.xavier

    A gle, netko mora i neki novac donijeti, a njemu se vise očigledno ne vjeruje, a ima neku tržišnu vrijednost. Po priči je valjda novac od ljetnih prodaja već pokraden.
  • Krizy
    35k
    Kakav Aliyu, nogometna inteligencija nula, samo si napravit problem, nešto kao Kastrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.