• DelboyVG
    6
    Bok dečki, evo i mene povratnika na tribinu nakon par godina rada u tuđini. Taman se potrefilo da se vracam doma za derbi i odlucil sam otic na sjever.

    Glupo pitanje al prvi put kupujem kartu online. Sprintal sam si al je nekak za kurac ispalo. Pa sam sprintal samo u crnoj boji. Bitno je da se barkod da očitat kaj ne?

    Pozdrav svima, lijepo vas je vidjeti nabrijane i vidimo se na sjeveru :)
  • Mali dioničar
    13.9k
    Pa sam sprintal samo u crnoj boji.DelboyVG

    Sve ok, ne brini.
  • username
    9
    Može li se sutra zamijeniti online ulaznica na tp?
  • Brotnjo
    470
    Građanska duznost obavljena. Nema neke guzve ma TP, ispred mene nisu pustili momka i curu ( +pas), problem u dokumentima za zapad :grin: dva antigenska za sve osim običnu utakmicu :smile:
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko znam, online ulaznica se ne mijenja na TP. Isprintaš i to je to. Bitno da se barkod jasno vidi.
  • SAS1987
    13.2k
    Online ulaznica se ne mijenja.Printaš i to je to.
  • Markelo
    2.5k
    Fakat mi nije jasno zašto ih ne puštaju na jug, izbjegli bi ovaj cirkus s mješanjem na zapadu. Koji će ku*** ovih 200 na zapadu, goni ih na jug di im je i mjesto
  • username
    9
    Gdje je najjeftinije test napraviti?
  • deda
    27.3k
    Čini mi se da ti je na stadionu 60 kuna
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Sutrašnji sjever je brojniji za još jednog člana. Karta je u džepu i diži sve kaj hoda!


    DINAMO ZAGREB, DINAMO ZAGREB,
    ČINIŠ ME SRETNIM KAD TUŽNO JE,
    TI STVARNO NE ZNAŠ KOLIKO TE VOLIM
    DINAMO ZAGREB VOLIM TE !!!!!!
  • Dudu
    2.6k
    ycq0trhyto8fzgz8.png

    Još Orša 3 komada i solidan tjedan na fantasyu :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Od 2010 do danas je prosjek gledatelja na domaći tekmi protiv Hajduka 10.559. Sa obzirom na kišu će sigurno puno manje od prosjeka. Šteta što nije malo hladnije pa da bude snijega :smile:
    U istom periodu je prosjek na Poljudu 20.179.
  • LovroZG
    1.3k
    Fakat mi nije jasno zašto ih ne puštaju na jug, izbjegli bi ovaj cirkus s mješanjem na zapadu. Koji će ku*** ovih 200 na zapadu, goni ih na jug di im je i mjestoMarkelo

    Ili provociraju nerede ili je jugu smanjen kapacitet nakon sanacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.