• db-izbjeglica
    12.5k
    znači, ako se ne varam, to je nešto veća razina od najplaćenijih igrača dinama, u svakom slučaju nije to razina financijskog SF-a...više je pitanje koliko bi on bio motiviran za HNL.
  • vjeko1701
    5.9k
    A klupa Dinama te uvijek stavi stanicu-dvije od klupe Hrvatske, naravno, ako si uspješan.
  • deda
    27.3k
    Meni se Sergej sviđa kao osoba i pravi je Dinamovac. O njegovim kapacitetima mi je teže govoriti. U Zrinjskom radi strašan posao. Pratim ih cijelu godinu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pravi pokazatelj njegovoh posla bi mogao biti na ljeto kada krenu s pretkolima europe. Ako tu on napravi iskorak, onda bi se moglo pričati o nekome tko je spreman na više. Ovako, uz svo dužno poštovanje, to je i dalje BiH liga koja je u najbolju ruku al pari sa slovenskom (a vjerojatno i lošija)
  • Neki tip
    18.8k
    Ovako, uz svo dužno poštovanje, to je i dalje BiH liga koja je u najbolju ruku al pari sa slovenskom (a vjerojatno i lošija)vjeko1701

    Stoji, ali stoji i činjenica da je s klubom koji je prošle godine bio 5., 8-9 bodova iza prvoga, sada premoćno prvi da im nitko ni prismrdit ne može.

    A igrači više manje isti, suparnici isti, liga isto.

    Dobar posao radio je i u Gorici.

    Naravno, Zrinjski i Gorica neusporedivi su s Dinamom, no Jakirović ima trenersku kvalitetu. Je li dostatna za nas ne možemo znati dok ne "probamo". I naravno da bih volio da ne probavamo, nego dovedemo provjereno trenersko ime..

    Ali ako je provjereno trenersko ime Ante Čačić, ili ako je to netko kao Ivajlo Petev, evo sad na zimu kad budem u Mostaru pokupit ću Sergeja i na leđima ga nosim u Zagreb..
  • NORTE
    8.9k
    Dobar posao radio je i u Gorici.Neki tip sa Zapada
    Započeo s kompleksima od "pijanih Zagoraca". 4/2/2 ima omjer s Goricom protiv Hajduka u sezonu i pol.
  • db-izbjeglica
    12.5k


    slažem se!

    bilo bi odlično dovesti neko dokazano ime poput petkovića.
    međutim, ako se neće ići na takvo što, ne vidim što je "na našem tržištu" puno bolje od jakira.

    normalno, tu je i biščan, ali pitanje je bi li uopće došao u ovom trenutku.
  • xavier
    11.1k
    iskreno, ne razumijem keka i što on planira sa slovenskom repkom?db-izbjeglica

    Stvar je u tome da tamo izbornik može biti do kad želi. Ako dođe u Dinamo, nikad ne znaš što se može dogoditi. Može već za 6 mjeseci postati bivši i što onda? Onda više ne može reći "evo mene natrag u slovensku reprezentaciju".

    Rekao bih da je ta sigurnost jako bitan faktor, a tu baš ne pomaže način na koji su se riješili Bjelice.
  • xavier
    11.1k
    Petković je u Švicarskoj imao 850 000 eura a u Bordeauxu ima 1.3M eura. Bordeaux je u financijskim problemima ali traže način da se raziđu a da ne plate 3M.Krizy

    Mislim da tu uopće nije problem novac koliko to želi li uopće Mamić takvog trenera i zanima li njega Dinamo (vidi post iznad za Keka iako je Petković tu naravno u boljoj situaciji i sigurno mu neće biti problem naći posao).
  • xavier
    11.1k
    Ali ako je provjereno trenersko ime Ante Čačić, ili ako je to netko kao Ivajlo Petev, evo sad na zimu kad budem u Mostaru pokupit ću Sergeja i na leđima ga nosim u Zagreb..Neki tip sa Zapada

    Ako su "provjerena imena" Čačić i Petev, onda nije trebalo ni mijenjati Krznara :sweat:
  • Krizy
    35k
    Naravno, sve jasno. Čisto sam napisao jer je netko pitao bi li došao za novac koji Dinamo može ponuditi. Novac nije problem, uvijek je problem ista stvar (osoba točnije).
  • Dudu
    2.6k
    Zna se ponekad provuć ime Leandra Cufrea kao opcije, ne znam šta bi mislio tome, ovaj prvi pokušaj na klupi Atlasa nije baš prošao najbolje, prosjek 1.24 boda po utakmici na uzorku od 33 tekme..

    EDIT: Vidim pridružio se repki Venecuele kao pomoćni trener Pekermanu prije par dana
  • Eduardo
    17.1k
    Ne, hvala. Volim ga, ali i on je samo trener početnik i ništa više. Nek uči zanat još malo, podeblja CV pa da vidimo ima li šta od njega.
  • Dudu
    2.6k
    Kao igrač mi se činio kao čovjek od autoriteta, netko tko je vođa, pa zato u neku ruku mi se čini kao potencijal sa tom svojom karizmom, nešto na fazon Zidanea u Realu, ali evo od Pekermana bi svakako mogao naučit podosta, pa možda jednog dana.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ponavljam se kao papagaj, ali ja jednostavno želim trenera koji je trenirao i uspješnije momčadi od Dinama, a ne želim trenera kojem je Dinamo apsolutni vrhunac karijere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.