• Dino
    2.1k
    I zakaj se svaka tema mora pretvorit u razloge ne dolaska publike na stadion i po tisućiti put pisanja istih stvari koje su već i vrapcima na grani dosadne. Onaj koji želi će doć, onaj koji ne želi će nać izgovor i to ne vrijedi samo za stadion nego za svaki segment života i ništa se neće promijenit sa vašim pisanjem ovdje, ostat će isto nakon svake rasprave na zoni zašto Pero Perić ne ide na utakmice. Ne ide jebiga, ne ide. Neće ić ak ne želi, ima svoje razloge. I da, uprava nam je u kurcu, ima loše poteze, korumpirana je, sve znamo..al ljudi svaka tema isto a ništa se ne mijenja..Još su jadnije fore da su tovari loši pa eto kao kog boli kurac za tu tekmu, pa bitnija je s osijekom, to je sad pravi derbi..NIJE..i nikada neće bit..svi smo odgajani na način da ako navijamo za Dinamo, ne volimo hajduk i obrnuto bez obzira na formu, mjesto na tablici, vremensku prognozu i koliki dekolte je obukla Lidija Bačić...hajduk i torcida su nam najveći rivali bili i bit će. I zašto da se ne šalju ovi povijesni izvori..pa nek se zna tko su i šta su, meni osobno još veće nabrijavanje za derbi jer ćemo se još jednom podsjetit zašto su nam očevi/ djedovi navijali za Dinamo, a ne za hajduk. Idemo napunit sjever u nedjelju i pokazat da smo i dalje nadmoćniji suparnik, ako ne na terenu, onda barem na tribini..to je valjda najbitnije. Zašto pero ne ide na utakmice ostavite za najave prije Slavena. Ako nije bitna povijest kluba jer šta će nam to, idemo rađe pričat koju će formaciju Kopić pripremit u nedjelju, sjetite se da će 100 metara od nas 2400 kretena pjevat da mrze klub za koji mnogi ovdje živimo jer ima srpsko ime..isti taj klub čiji su grb mnogi dečki koji su poginuli u ratu nosili na odorama. Al jebiga, bitnije je oćemo igrat 4-3-3 ili 3-4-2-1. Ljudi ovo je sve samo ne obična tekma i nikad nije bila. TITO PARTIJA..znajdatevolimja

    Samo da ljudi jos jednom procitaju!!!

    Ajmo ekipa napunit taj sjever i zapad i pokazat tovarima ko je cuvar ovog grada!

    Ajmo ruke, svi, svi, svi, svi…
  • NitkoBitan
    11.3k
    Nismo isti, mi smo ustaše a oni antifašisti :cool:
  • masacusec
    3k
    Možda malo bježim od teme, ali ljudi shvatite; puno je lakše biti torcida u splitu, armada u rijeci ili kohorta u osijeku nego li BBB u Zagrebu....i to je povijest više puta pokazala i dokazala!
  • Mali dioničar
    13.8k
    Ps : većina nas ni nebi navijalo za dinamo da nije pobjeđivao kroz povijest i tako nas privukao sebidavidinamo

    Moram ovo staviti u drugu temu... :rofl:
  • marcio amoroso
    31.8k
    icnn23fns5bo0wnt.jpeg

    Dogradonačelnik Splita.
  • Krizy
    34.8k
    Dok se mi ponajviše vremena pravimo fini. Stoka i gotovo, kao što Bosna reče sve ispod hendikepa je malo, najvažnija utakmica ove sezone. Nadam se da će sav ovaj cirkus igrače dodatno motivirati, iako motivacije samo po sebi ne bi trebalo nedostajati.
  • Crusades1986
    9.5k


    Izrezao sam od onog videa najave za derbi u 2018., nadam se da ne smeta nikome.
    Attachment
    Screen_Recording_20211202-182926_YouTube_1_1_1_1 (891K)
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro koji vrag je nama ovdje? Rugamo se njima kaj lako uđu u euforiju iiz nje izađu u depresiju, a isto mi pokazujemo ovdje. Nabrijavamo se na tekmu, a bezrazložno. Ovo je jedan od 4 utakmice protiv njih koje će se odigrati. Ovo nimalo nije odlučujuća utakmica. Znam da rezultat ne ovisi o mojem ili našem nabrijavanju i navijanju tribini već o igračima na terenu i dreći i motivaciji na taj dan. Jedan od utakmica u nizu. Bit ću na sjeveru dat glas, derat se , potrošit energiju svoju, ali nikako neću podleći iluziji da je vjerojatnost naše pobijede na terenu porporcionalna našoj brojci na tribini i decibelima koje proizvedemo na njoj. Zato mirne glave i mirna srca u utakmicu.
  • Dudu
    2.6k
    Evo glasa razuma.

    Not the hero we need, but the hero we deserve.
  • Nino Bule
    11.2k
    Da je finale lige prvaka majki bi nam rekao da se smirimo jer se liga prvaka igra svake godine
  • The Undertaker
    3.9k
    Sjećam se rasprave prije utakmice sa Tottenhamom da je sljedeća HNL (mislim da je bila Gorica) bitnija.
  • Aggro
    571
    Ne želim nikoga prekidati u toku misli, samo da izjavim kako mi je baš fenomenalno zabavna ova tema. Oživila je forum. Keep up!

    I još... da predložim okrugli stol "Zašto mrzim Tovare?". Svatko veli zašto nismo isti pa se međusobno podupiremo i tješimo :-), nakon toga, plemenski, zaspemo euforijom komentara instagram stranicu "Ja sam najluđi Hajdukovac".
  • Bosna86
    11.5k
    Oživila je forumAggro

    Kaže Edo Maajka: Svi cijene ljubav, a svi bi jebali drolje

    Gledajući u statistiku, na Zoni je danas srušen dnevni rekord foruma za ovu godinu… S obzirom da je u ovoj godini bio Tottenham, sve vam je jasno… Čak i bez statistike, uvidom u broj komentara i reakcija ne samo ovdje, nego na svim mogućim platformama, vidi se da je tema napravila efekt… Je li ovo ispravan način za animirati ljude, nek svatko procijeni za sebe… Derbi je derbi i koliko god smo mi sterilizirani kroz godine, još vatre ima u ljudima…

    Postoji dio ljudi kojima smetaju ovakve najave… Neke ljude razumijem, jbg drugačiji pogled na svijet, neki su samo dežurna laprdala koja ce naći manu svemu, a neki nemaju razvijeno kritičko razmišljanje pa idu linijom manjeg otpora… Za sve njih mogu najaviti da ćemo za naredni derbi raditi kontra akciju, gdje ćemo forsirati samo Dinamo i tražiti da se ne piše o provincijskom klubu… Svi ce moći doći na svoje pa cemo vidjeti koja ce tema imati veći efekt… Samo nešto sumnjam da ce tada ljudi koji ovdje rijetko pišu osjetiti potrebu nešto napisati kao sada i tako doprijeniti temi… Jer zašto biti konstruktivan, kad možeš biti destruktivan


    Sutra je novi dan, prekopajte arhive i idemo po novu dozu činjenica o malom provincijskom klubu
  • masacusec
    3k
    Ljudi, ponekad ljubav prema A podrazumijeva i mržnju prema antiA!
    Znam da je naša purgerska uvijek glasila: „Budi fin, budi gospon čovjek, budi Fulir“! No, kako biti takav prema nekom tko tebe prvi kamenom… Budimo realni, otrovne su strelice uvijek prve bile ispaljene iz smjera juga prema sjeveru…. Očekivana je reperkusija toga, revolt i reakcija naših….Tko tebe kamenom, ti na njega s dva!
    Mržnja, rivalitet i netrpeljivost u inozemnoj su navijačkoj supkulturi svakodnevna stvar…OK, nisu svi na ovom forumu pripadnici tog ultras miljea, nekima je to apsurd, nekima je to totalni debilizam, dok je nekima to u krvi….
    No, ono što je sigurno, u Zagrebu je to dugogodišnja donkihotovska borba iza koje se krije ništa drugo li borba za povratak Dinama svojim korijenima, svojim navijačima! Za razliku od, kao što je navedeno, provincijskog kluba kao što je hajduk, čije je vodstvo uvijek dirigirala ulica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.