• marcio amoroso
    31.8k
    nemojte se molim vas baviti potpunim glupostima.Neki tip sa Zapada

    Dopusti da nas ima različitih. I meni se samom ne sviđaju svi upisi tu, ali jednostavno nismo svi isti. Nešto što je za nekoga glupost, je za nekoga drugog vrh.
    Dinamo ionako nema navijača, mislim nema ih na tribini. Veća nam je šansa da skupimo neku brojku sa različitim ljudima nego sa onima koji imaju potpuno isto razmišljanje.
    Ovo je takozvani navijački folklor i gledajte ga kao takvog. Ne moramo secirati svaki upis.
  • Sk8
    38
    Bez uvrede ikome, ali ne vidim na koji način će se Dinamovog navijača motivirati na odlazak na derbi vađenjem nekih dokumenata i povijesnih činjenica od pred 40+ godina. Ok to sve stoji, ali ne vidim poantu.
    Moje mišljenje je da interes mizeran iz dva razloga: 1. udaljavanje kluba od navijača koje se provodi već dobrih 10ak godina pa i dulje što je očito u interesu vrha kluba u Zagrebu i inozemstvu i 2. jednostavno očajna infrastruktura i stanje stadiona. A za ova dva navedena razloga da se riješe, nažalost ne vidim načina u skoroj budućnosti.
    Zadnji kakav takav hype oko Dinama je bio za vrijeme Bjelice kad je bar na derbi i Europu dolazilo 15k, sad je nažalost i to nedostižno.
  • Krizy
    35k

    Jesam otišao predaleko ali te njihove igračke legende se jop uvijek hvale kako su vodili te uzvike na prepunom Poljudu. Ne mogu to shvatiti. Ponijelo me pa sam i to stavio ali razumijem i tvoj upis :up:
  • über alles
    1.4k
    Prvo pocisti u svom dvoristu,onda tek seri u tude.


    Vrijedi u oba smjera.
  • Chinaski
    74
    Mene na odlazak na trbinu motivira da igramo s mudima, da se držimo postulata "nema predaje!", a ne da su nam treća alibi mjesta motiv. Da klub i klupski zaposlenici motiviraju mene da dođem na tekmu, a ne da me stave radi majice na crnu listu, da mi prijete, da me izuju pred ulaskom na tribinu ko da sam Sanader, da namjerno nedaju online prodaju karata, da nemaju zamišljene sheme za godišnje karte unatoč pandemiji, da je uprava otuđuje navijače-igrače, svađa navijače i od njih rade imbecile, a ovi prođu tisuće kilometara samo da izviknu "DINAMO ZAGREB" te ostave dlan i grlo da pruže igračima podršku.
    Jebe mi se za Hajduk, volim Dinamo, želim bolje Dinamu.
    Još više me boli ona stvar za tita, partizane, komunizam, jugu i ostale stvari koje su ovdje imputirane i promašene.
  • GZomanid
    572

    Bravo majstore, sve potpisano
  • znajdatevolimja
    155
    Zapravo po mnogima ovdje mi bismo ovu utakmicu trebali shvatiti kao jednu sasvim normalnu i običnu utakmicu, a ne kao najveći derbi hrvatskog nogometa na našem stadionu nakon 2 godine sa nakon jako dugo vremena dobrim hajdukom i dosta lošim Dinamom i sa 2000 tovara na jugu. I daj više sjašite sa tim dječjim spikama "HAHAHAHA FRITULA JE VAŠA", "HAHA SREDNJOŠKOLCI ROĐENI KAD STE OSVOJILI", "HAHA MALI DUJE ŠALJE DEDI MRAZU ŽELJU", to mi i stara šalje na whatsapp i njoj je to smiješno..ajmo to ostavit kretenima na fejsu u komentarima koji idu na 2 utakmice godišnje i to ako je toplo ljeto. I zakaj se svaka tema mora pretvorit u razloge ne dolaska publike na stadion i po tisućiti put pisanja istih stvari koje su već i vrapcima na grani dosadne. Onaj koji želi će doć, onaj koji ne želi će nać izgovor i to ne vrijedi samo za stadion nego za svaki segment života i ništa se neće promijenit sa vašim pisanjem ovdje, ostat će isto nakon svake rasprave na zoni zašto Pero Perić ne ide na utakmice. Ne ide jebiga, ne ide. Neće ić ak ne želi, ima svoje razloge. I da, uprava nam je u kurcu, ima loše poteze, korumpirana je, sve znamo..al ljudi svaka tema isto a ništa se ne mijenja..Još su jadnije fore da su tovari loši pa eto kao kog boli kurac za tu tekmu, pa bitnija je s osijekom, to je sad pravi derbi..NIJE..i nikada neće bit..svi smo odgajani na način da ako navijamo za Dinamo, ne volimo hajduk i obrnuto bez obzira na formu, mjesto na tablici, vremensku prognozu i koliki dekolte je obukla Lidija Bačić...hajduk i torcida su nam najveći rivali bili i bit će. I zašto da se ne šalju ovi povijesni izvori..pa nek se zna tko su i šta su, meni osobno još veće nabrijavanje za derbi jer ćemo se još jednom podsjetit zašto su nam očevi/ djedovi navijali za Dinamo, a ne za hajduk. Idemo napunit sjever u nedjelju i pokazat da smo i dalje nadmoćniji suparnik, ako ne na terenu, onda barem na tribini..to je valjda najbitnije. Zašto pero ne ide na utakmice ostavite za najave prije Slavena. Ako nije bitna povijest kluba jer šta će nam to, idemo rađe pričat koju će formaciju Kopić pripremit u nedjelju, sjetite se da će 100 metara od nas 2400 kretena pjevat da mrze klub za koji mnogi ovdje živimo jer ima srpsko ime..isti taj klub čiji su grb mnogi dečki koji su poginuli u ratu nosili na odorama. Al jebiga, bitnije je oćemo igrat 4-3-3 ili 3-4-2-1. Ljudi ovo je sve samo ne obična tekma i nikad nije bila. TITO PARTIJA..
  • Neki tip
    18.8k
    moram priznat da si fino to složio.. :up:
  • GZomanid
    572
    Jbg kod mene nabrijavanje, pljuvanje i mržnja prema tovarima nikad nije bila motivacija za odlazak na tekme (uvijek sam to smatrao za dalmatinske kompleksaške metode), ako kod nekog to tako funkcionira, cijenim svakog + čovjeka na tribini..
  • masacusec
    3k
    Iskreno, jebe mi se za nogomet, jebe mi se za tog kopića i kakvu će on formaciju postaviti na terenu, jebe mi se za manekena petkovića i njemu slične. Boli me kita hoće li pobijediti ili izgubiti...
    Dinamo Zagreb je puno više od toga, Dinamo Zagreb je subkultura, Dinamo Zagreb je način života. Dinamo Zagreb je smješten gore na tribini. Dinamo Zagreb je onaj smrad koji osjetiš dok se penješ na sjevernu tribinu, Dinamo Zagreb je onaj huk koji čuješ kad se popneš na tribinu i koji ti sledi žile, Dinamo Zagreb je ona ekipa koja viče :“Ajmo ruke gore“! Dinamo Zagreb je ona škvadra koja se okuplja oko Royala i susjednih birceva, Dinamo Zagreb je ona plava rulja koja hoda Maksimirskom prema stadionu.
    Dinamo Zagreb nije ni mamić, ni antolić, ni barišić ni slična smeća!
    Dinamo Zagreb smo MI na tribinama, koji volimo Dinamo više od ičega!
    Ovo je naš grad i ovdje vrijede naša pravila!

    Malo patetično, ali tako je!
  • Tom Hanks
    2.5k
    Samo osvrt na cviljenje oko finala kupa u Splitu (ako tako bude)
    Ne vidim kaj to nama znaci?Jebe mi se oce se igrat u Splitu,Sinju,Gorici ili Rijeci,nebitna stvar.Prvo ni necemo igrat tamo,drugo i da dođemo do finala i igramo finale kupa na poljudu protiv npr Hajduka opet bi bilo 500 istih ljudi a ostali koji vole pricat o nekoj međusobnoj mrznji bi sjedili doma i mlatili po tipkovnici umjesto da dođu i budu uz ove koji uvijek idu.
    Pa daj bože da se ovo opet ponovi jednom,usred Splita im uzet Kup nakom masovne euforije i to na najbolniji nacin kroz penale,potpisao bi 10 finala kupa u Splitu odma kad bi ovako bilo
  • davidinamo
    342
    sve stoji ali bez nogometa nema ni Dinama , Dinamo je nogometni klub i tu je da pobjeđuje i ponižava protivnike , u ovom slučaju Hajduka u nedjelju i itekako je bitno hoćemo li pobjedit i spustit ih tamo gdje im je mjesto jer njima život ovisi u rezultatu oni žive za osvajanje titule jednostavno i nema slađe iz godine u godinu pokvarit im tu želju i biti taj faktor koji im to ne dopušta i baš zato je bitno POBJEDIT jer DINAMO JE ŠAMPION !
    Ps : većina nas ni nebi navijalo za dinamo da nije pobjeđivao kroz povijest i tako nas privukao sebi
  • Gelipter
    3.4k
    Slažem se da nas je to furanje na bečku školu i odvelo u kurac u neku ruku. Pod krinkom toga da smo kulturni trebali bi valjda dopustiti da nam se sere po glavi. Ne kažem da trebamo biti kao oni. Sačuvaj Bože, ali ponizno trpiti njihova dugogodišnja sranja o zakinutosti, slušati njihove uvrede i mržnju prema Dinamu, Zagrebu i svemu što ide uz to, a na ni koji način reagirati je stvarno tužno. Seru o nepravdi i zakinutosti kad im odgovara, od sebe rade moralne križare i svjetionike etičnosti i poštenja, šute kao zadnje pizde kad im to odgovara. Jebote, ljudi koji žive u Zagrebu (namjerno nisam napisao za ovu kategoriju Zagrepčani) komentiraju zašto bi u Zagrebu morali biti Dinamovi murali. Sprdaju se sa zagrebačkom tradicijom, kulturom, govorom, pjesmama. Pa di to još ima. Bezazleni i nevini dalmatinski studenti provociraju po gradu i kurče se, a nakon kojeg pića u kafićima i klubovima kreću naricati svoje usrane pjesmice seljačke još usranijih autora. Ponovno ih se valjda ne bi smjelo ni krivo pogledati. U Zagrebu, nas Zagrepčane i ljude koji vole i poštuju Zagreb i Dinamo valjda treba biti sram kaj ih volimo i trebali bi se u stilu gospode ispričavati ekipi koja dolazi u Zagreb. Pa ubio bih se rađe nego došao negdje živjeti i onda da svaki jebeni dan serem kako ne valja, kak nema mora, srdele, pičke materine, sunca, kak je magla itd. Zanimljvo, žive tu neki i 50 godina i još ne mogu barem malo prilagoditi naglasak, pokazati da poštuju sredinu u koju su došli, forsiraju svoje i kenjaju kolko god mogu. Zanimljvo je i kaj se ovih mlađih tiče da i u Splitu recimo ima Sveučilište, fakulteti, ali svejedno se dolazi u Zagreb. Pa kako je dolje sve divno osim potrebe za život dolje. Mnogima od njih kasnije ni u ludilu ne pada na pamet da se vrate u svoju neprežaljenu i romantiziranu Dalmaciju jer su ipak i sami svjesni da je Zagreb svijet za sebe i pojam. Ipak, ne mogu sami sebi to priznati pa moraju naricati cijelo vrijeme. Teška shizofrenija. Jasno da se ovo ne odnosi na sve došljake iz tih krajeva u Zagreb, ali nažalost je u velikoj većini slučajeva upravo tako. Također, veliki dio krivice je i u domaćim ljudima i njihovoj pasivnosti pa čak ponekad i naivnosti. Ali ipak...

    NISMO ISTI!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.