• Nino Bule
    11.6k
    Vrijedilo je ispadanja, nadam se da su zadnjih mjesec dana losih rezultata pripremili neko dugorocno rjesenje a ne antu cacica, ako i nisu nek tranziciju odradi neki hr trener (klafuric,toplak), a u stanci dovest bombu na klupu.
  • markoli
    1.7k
    Nemam ništa osobno protiv Krznara, izgleda mi kao ok, drag, lik, dinamovac, neću likovat nad njim. Vjerujem da je htio najbolje, ali jednostavno već dugo vremena to nije bilo to. Bilo je i vrijeme.
  • Nousername
    615
    Ako ce dovodit Cacica onda bolje nek nek nemamo trenera.Il nek dovedu covjeka koji ima iskustva zna vodit svoj poso i ne boji se “opalit igracima par samara” u svlacionici kad ide lose
  • The Undertaker
    4.1k
    Tako je. Nije u redu likovati nad neuspjehom čovjeka koji jest istinski dinamovac i imao je obraza (ako su vijesti točne) sam dati ostavku. Ali, nije ovo za njega i razlaz (trenerski) je najbolje rješenje za sve. Nadam se da će razjuriti i njegov stožer a ni šef škole ne bi trebao biti siguran.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Sad čekamo hladan tuš u vidu Čačića.
  • vjeko1701
    5.9k
    Slažem se, vidim da nisam jedini. Nije išlo, nije bio dorastao poslu i to je to.
  • SAS1987
    13.5k
    ni šef škole ne bi trebao biti siguran.The Undertaker

    Zasto? Imamo problema u skoli?
  • reziser
    6.4k
    apsolutni potpis. Krkan je veliki dinamovac i on bi nam trebao u klubu kao pomocni trener jer je tu jako dobar. Ja sam za to da se treneri ne mijenjaju kao na traci, ali je činjenica da nam je igra sve lošija, popraćena lošim rezultatima. Na žalost, vrijeme je za promjenu
  • reziser
    6.4k
    Željko Kopić! Najnovija vijest!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kako saznajemo Modre će do kraja polusezone voditi s klupe Željko Kopić! Aktualni šef omladinske škole tako će opet sjesti na klupu i 'debitirati' protiv Hajduka, čiji je već trener bio. Druga opcija bio je, navodno, Ante Čačić, no u Maksimiru su se do Božića odlučili dati priliku Željku Kopiću. Bit će i promjena u stručnom stožeru...

    SN
  • Nino Bule
    11.6k
    A jebote, oce ijedan normalan trener bit spomenut u kontekstu dinama
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nemam ništa osobno protiv Krznara, izgleda mi kao ok, drag, lik, dinamovac, neću likovat nad njim. Vjerujem da je htio najbolje, ali jednostavno već dugo vremena to nije bilo to. Bilo je i vrijeme.markoli
    Ma kakvo likovanje, nema likovanja, jednostavno nije išlo i trebalo se dogoditi i ranije. Zauvijek ćemo imati Tottenham, a on bi apsolutno trebao ostati u klubu s nekom funkcijom.
  • Salva
    2.4k
    Nakon ovog cirkusa danas, ekipi samo mogu pozelit srecu da skupe glave i da poginu u nedjelju na terenu i posalju ove kmecavce doma. Vec dugo se nije osjetio ovakav naboj pred derbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.