• superhik
    10.2k
    To i mene zanima, ali nisam vidio da u raspisu stoji da popust vrijedi za online kupnju. Navedeno je samo na Ticket point-u.
  • deda
    27.5k
    Popust isključivo na TPu. Prodaja je počela u 11.00

    Čisto nek se upiše u ponudi je bilo 9613 paketa u 11.15. Da vidimo kako će napredovati.
  • superhik
    10.2k
    13:20h - slobodnih mjesta: 9572
    Što znači da je prodan samo 41 paket
  • Olmic
    2.7k
    U nedjelju kiša i snijeg, neće bit 2 i pol čovjeka, odnosno bit će više torcide nego svih nas
  • deda
    27.5k
    Bojim se da si u pravu. :groan:

    Od 11.15 do sad u 19.02 prodano je 131 paket ulaznica. Ovim tempom za očekivati je prodaju od 350 do 500 paketa.
  • IstokKa96
    556
    Znaci da nama vise smetaju kiša i snijeg nego njima...
  • Armagedon13
    958
    Kakva kiša,snijeg sunčano i hladno,bit će nas
  • superhik
    10.2k
    Ne znam što kaže Dedino koljeno, ali...

    ut00v14kko0t63xi.jpg
  • deda
    27.5k
    Prerano je još, tek 2-3 dana prije osjetim :lol:
  • Gelipter
    3.4k
    Ma kolko god nas bude pojest ćemo ih. Ajmo malo pozitive. Ak ovaj derbi sa svim svojim čarima ne privuče na stadion pristojnu brojku onda stvarno ne znam.
  • deda
    27.5k
    Do ponoći prvog dana prodaje paketa otišlo je 146 paketa. Moja procjena od 350-500 prodanih paketa čini se realna. Navijači će ipak malo morati dodati plin sutra.
  • LM1995
    1.7k
    Od 20 ljudi s kojima sam se čuo - dio ne može na Rijeku, dio ne može na Hajduk, a dio će uzeti karte prek članske. Dakle, od nas 20 samo smo dvojica uzeli pakete.
  • Cosey
    433
    Od 20 ljudi s kojima sam se čuo - dio ne može na Rijeku, dio ne može na Hajduk, a dio će uzeti karte prek članske. Dakle, od nas 20 samo smo dvojica uzeli pakete.LM1995

    Ne mogu se uzeti karte na člansku. Može se kupiti paket i onda na člansku dobiješ popust od 20 kn.
  • deda
    27.5k
    Naravno da se mogu. Ali pojedinačne.
  • deda
    27.5k
    Prolazno vrijeme u 11.00 (otvaranje ticket pointa)
    Od jučer 11.15 prodano je 159 paketa ulaznica. U ponudi još 9.454
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.