• NitkoBitan
    12k
    Ai rođendan mu je znate, našem sinu, devetnaesti."Neki tip sa Zapada

    Prvo sam procitao brzopleto da sin ima 12 godina i reko oke ajde mozda mu je zelja bit blize Orsicu inace ce lijat suze al jbmu sve mamica kupuje devetnaestogodisnjaku kartu za zapad jer je on sakat pa nije sposoban sam otic po karte. I da, umjesto da u tim godinama luduje na sjeveru on meditira na zapadu, đizus
  • Neki tip
    19.2k
    a ne znam, poslije sam pomislio da možda nekaj nije u redu s momkom pa da onda nije u redu ni moja reakcija, ali ni iz čega se zapravo to ne može zaključiti..

    Onda sam se sjetio kolike 19godišnjake mame upisuju na faks i raspituju se o stipendijama pa sam se odmah opustio.. :)
  • NORTE
    9.1k
    umjesto da u tim godinama luduje na sjeveru on meditira na zapaduNitkoBitan
    Imamo takvih na forumu, uostalom i nisu svi za sjever.

    Raduje me pročitat da ekipa po kiši dolazi na ticket point kupit karte.
  • flexXy
    1.9k

    Mene su znali zvati roditelji od ekipe 22,23 godine vezano za instrukcije i jel bi usput mogao rjesavat ispite jer se profesor na faksu bas okomio na njihovo dijete tak da mi ovo nazalost nije izenadenje. To su te vrle nove generacije, strasno u sta se svijet pretvara a sve krece od kucnog odgoja.
  • Infinity
    15.2k
    Sjecam se kad je na nekom forumu, ne znam kojem, neki mali smarao s pitanjima na kojem dijelu sjevera se najjace navija, ali je on nizak pa mu treba informacija i odakle se najbolje vidi teren. Moguce da je bio Neftchi, bila je neka navala u kvalifikacijama.

    Netko mu je napisao da se pazi jer znaju bacati ljude s tribine i mislim da je tad odustao :lol:
  • Neki tip
    19.2k
    jedna mama je htjela doći na faks "na informacije" :grin:
  • Mr Blue
    3.3k
    Skoro podne. Prije i poslije mene dok sam kupio kartu možda 10 ljudi.
  • über alles
    1.5k
    Pitanje sa printanjem(nisam nikad morao printat kartu kupljenu preko neta,al ok)sprintam obicni a4 format ?
  • The Undertaker
    4k
    Da, samo ćeš je morati presaviti da uđe u čitač. Bitno je da je bar kod dobro vidljiv.
  • NORTE
    9.1k
    Lokomotiva-dinamo u nedjelju u 15 sati
    CIJENA ULAZNICE ZA ISTOČNU TRIBINU IZNOSI 40 KUNA

    RADNO VRIJEME BLAGAJNE STADIONA JE NA DAN UTAKMICE (NEDJELJA, 7.11.2021.) OD 13:00

    Za djecu u pratnji roditelja, mlađu od 12 godina, nije potrebna COVID putovnica. (Djeca mlađa od 14 godine plaćaju pola cijene ulaznice.)

    Jedna osoba može kupiti najviše tri ulaznice uz predočenje EU digitalne COVID potvrde za svaku pojedinačnu osobu za koju kupuje ulaznicu. Podaci na ulaznici i podaci na EU digitalnoj COVID potvrdi moraju biti istovjetni.

    Preduvjet za kupovinu ulaznica za sve će navijače biti predočenje važećeg osobnog dokumenta (osobna iskaznica ili putovnica, za dijete rodni list ili putovnica) i EU digitalne COVID potvrde, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. 
  • reziser
    6.2k
    i opet se vracamo na brojku od 1000 ljudi na tekmi.....
  • deda
    27.7k
    Ovo je gostovanje, moglo bi biti 1.500 :smile:
  • Miro93
    2.7k


    Da nas je bar tisuću u kranjči na gostojućoj
  • reziser
    6.2k

    ta slaba posjecenost u kranjci mi je također vječiti misterij..
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪flexXy jedna mama je htjela doći na faks "na informacije" :grin:Neki tip sa Zapada

    Pa na Pravu je još svojedobno, davno bila obavijest tj upozorenje dekana da roditelji ne dolaze na faks raspitivati se i urgirati za ispite svoje djece.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.