• xavier
    12k


    Dobro, ali koliko sam shvatio, sve potrebno osigurava HNS, klub treba samo osigurati tu "sobu".
  • BluePhone67
    3.9k
    Dobro, ali koliko sam shvatio, sve potrebno osigurava HNS, klub treba samo osigurati tu "sobu".xavier

    Sto ce reci na sve to NH, oni su na Poljudu okupirili sve sobe i poslovne prostorije. Smrdi mi na zalbu. :joke:
  • xavier
    12k
    Sto ce reci na sve to NH, oni su na Poljudu okupirili sve sobe i poslovne prostorije. Smrdi mi na zalbu. :joke:BluePhone67

    Kod njih neće biti VAR-a jer neće htjeti dati prostor HNS-u :smile:
  • BluePhone67
    3.9k
    Kod njih neće biti VAR-a jer neće htjeti dati prostor HNS-u :smile:xavier

    Jedino ako se uclane po modelu 2, progledat ce im kroz prste i daju lovu za tematski park
  • xavier
    12k
    Ali ovako je bolje...mogu i dalje kmečati na sudačke odluke i još se žaliti kako kod njih nema VAR-a (činjenicu da im oni sami ne daju će naravno izostaviti prilikom kmečanja) :cool:
  • The Undertaker
    5.1k
    Da li su ova nova pravila usvojena ili je to tek prijedlog?
  • Infinity
    16.3k
    Mislim sa su usvojena. Slazem se da se tu treba nesto popraviti, da se B momcadi ne mogu pojacavati po potrebi da se nekog zezne, ali ovo nema smisla. Ima tu igraca koji ce malo u A, malo u B ekipu. Ima igraca koji ce u devetom mjesecu otpasti kao visak, a usli par puta po par minuta i sad ne mogu nigdje. Treba napravit da ne mozes igrati za B ekipu ako su igrao za A posljednje dvije utakmice ili tako nesto. Na taj nacin ce se ozlijedjeni tamo moci oporavljat i slicno. Pa nije da B ekipa ide osvojit prvo mjesto pa ih se treba sto vise oslabit.
  • Bosna86
    11.6k
    e625010ji3487ap2.png
    Ovi nisu normalni
  • Infinity
    16.3k
    Koji i zasto?
  • LovroZG
    1.3k
    Inače kad bi me netko pitao koja će biti kombinacija s vratarima, kladio bih se na odlazak Live, Grbić kod nas, a Horkaš u Lokose. Ne znamo jedino što je s Čondrićem jel on potvrđen ili je to bilo naklapanjededa

    Ja se nadam da neće bit više takvih rošada.

    A i Grbiću bi dobro došla još barem sezona kontinuiteta.
  • Bosna86
    11.6k
    Cijena karata treba biti duplo niza
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ako Livaković baš i ode, onda se nadam da će ostati Zagorac i Horkaš. Ne treba nam kombinacija s Grbićem, a i sklon je kiksevima. Zna obranit nemoguće, a primit svašta.
  • Infinity
    16.3k
    Slicne cijene su bile i u finalu u Varazdinu. 80kn po meni nije puno za jedno finale kupa. To finale ne treba biti badava kao sto ne treba biti badava ni jedna utakmica Dinama na Maksimiru. Ljude ne treba ucini na jednu kunu. Od kupa, pogotovo od finala kupa treba napraviti dogadjaj, treba ga dici na visi nivo i mislim da su ove ulaznice skroz OK. Usporedi to s Dinamo - Hajduk kad jako cesto istok bude 50-70kn, to je najveci derbi, a ovo utakmica za trofej.

    Te cijene je odredio HNS, al mene vise smeta nesto drugo sto je odredio HNS, a to je broj ulaznica koji je mizeran za navijace i jedne i druge ekipe. Ovih ulaznica po 150kn je samo 200, to je neki VIP ili sto vec, Rijeka je na svojoj stranici objavila da su dobili 200 za zapad. To je 1.668 ulaznica po klubu ili nesto vise od 3.300 za oba kluba na stadionu koji prima 9.000 gledatelja. Ocekivao sam u najmanju ruku po 2.500 ulaznica, pa i do 3.000 za pojedini klub.
  • BluePhone67
    3.9k
    qny2u3ldtnxgr1u2.jpg
    4siszucve486mddx.jpg
    8h5ay7otv57rsjb1.jpg

    Sn 15.05.2019
  • deda
    32.6k
    Bjelica je doista postavio potpuno novu razinu standarda kako se vlada jedan trener, kako vodi momčad, kakav je diplomata, a opet pogađa u sridu sa svakom izjavom i stavom. Svakako treba uzimati u obzir ovo što govorim pri angažmanu sljedećeg trenera. Na žalost rad uprave ulijeva povjerenje od nula bodova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.